О журнале "Абай"
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 13 мая 1994 г. N 512. Утратило силу - Постановлением Правительства РК от 22 июня 2005 г. N 611
В связи с подготовкой и проведением 150-летия со дня рождения Абая Кунанбаева Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Принять предложение Министерства печати и массовой информации Республики Казахстан об учреждении в г. Семипалатинске республиканского литературно-художественного и фольклорно-этнографического журнала "Абай".
2. Главе Семипалатинской областной администрации выделить для редакции журнала "Абай" служебные помещения, необходимое имущество, оборудование, оргтехнику и служебный транспорт.
3. Министерству печати и массовой информации Республики Казахстан определить штатную структуру редакции журнала "Абай", обеспечить его полиграфической базой, необходимым количеством бумаги и других материалов.
4. Министерству финансов Республики Казахстан определить источники финансирования для организации и содержания журнала "Абай".
Премьер-министр
Республики Казахстан

"Абай" журналы туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 13 мамыр 1994 ж. N 512. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.06.22. N 611 қаулысымен.
Абай Құнанбаевтың туғанына 150 жыл толуына әзiрлену мен оны өткiзуге байланысты Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Баспасөз және бұқаралық ақпарат министрлiгiнiң Семей қаласында республикалық әдеби-көркем және фольклорлық-этнографиялық "Абай" журналын шығару туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Семей облысының әкiмi "Абай" журналының редакциясына мекен-жай, керектi мүлiктер, құрал-жабдықтар, ұйымдық техника мен қызмет көлiгiн бөлетiн болсын.
3. Қазақстан Республикасы Баспасөз және бұқаралық ақпарат министрлiгi "Абай" журналы редакциясының штаттық құрылымын анықтасын, оны полиграфиялық базамен, қажет мөлшерде қағазбен және басқа да материалдармен қамтамасыз ететiн болсын.
4. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi "Абай" журналын ұйымдастыру және оны шығару үшiн қажет қаржы көзiн анықтайтын болсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi