О ПОРЯДКЕ ИСЧИСЛЕНИЯ СРЕДНЕГО ЗАРАБОТКА ДЛЯ ОПЛАТЫ ОТПУСКОВ ИЛИ ВЫПЛАТЫ КОМПЕНСАЦИИ ЗА НЕИСПОЛЬЗОВАННЫЙ ОТПУСК
ПОСТАНОВЛЕНИЕ КАБИНЕТА МИНИСТРОВ РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН от 13 мая 1994 г. N 513. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 13 января 1997 г. N 51. ~P970051.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 13.01.1997 № 51.
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Установить, что исчисление среднего заработка для оплаты отпусков, а также для выплаты компенсации за неиспользованный отпуск как при пятидневной, так и при шестидневной рабочей неделе производится из расчета среднего заработка за 2 последних календарных месяца, с учетом установленных надбавок и доплат за этот период и среднего размера премии.
Средний размер премии определяется путем умножения среднемесячного процента премии за 12 календарных месяцев, предшествующих месяцу ухода в отпуск, на средний заработок (без премии) за 2 последних календарных месяца.
2. Признать утратившим силу постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 мая 1992 г. N 454 "Об изменении порядка исчисления среднемесячного заработка для оплаты отпусков или выплаты компенсации за неиспользованный отпуск" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 20, ст. 327).
Премьер-министр
Республики Казахстан

Демалысқа ақы төлеу немесе пайдаланылмаған демалысқа өтем төлеу үшiн орташа жалақыны есептеу тәртiбi туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1994 жылғы 13 мамыр N 513. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997.01.13. N 51 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi Қаулы етедi:
1. Бес күндiк, сонымен бiрге алты күндiк жұмыс аптасы жағдайында демалысқа ақы төлеу, сондай-ақ пайдаланылмаған демалысқа өтем төлеу үшiн орташа жалақыны есептеу осы кезеңдегi белгiленген қосымша әрi үстеме ақыларды және сыйлықтың орташа мөлшерiн ескере отырып, соңғы күнтiзбелiк 2 айдың орташа жалақысы есебiмен жүргiзiледi деп белгiленсiн.
Сыйлықтың орташа мөлшерi демалысқа шығатын айдың алдындағы
12 күнтiзбелiк ай үшiн сыйлықтың орташа айлық процентiн соңғы
күнтiзбелiк 2 айдың орташа жалақысына (сыйлықсыз) көбейту жолымен
айқындалады.
2. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң "Демалысқа ақы
төлеу немесе пайдаланылмаған демалысқа өтем төлеу үшiн орташа айлық
жалақыны есептеу тәртiбiн өзгерту туралы" 1992 жылғы 22 мамырдағы
N 454 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1992 ж., N 20,
327-бап) күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi