О реализации инвестиционного проекта "Строительство малотоннажной установки по выработке нефтепродуктов"
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 17 июня 1994 г. N 668. Утратило силу - постановлением Кабинета Министров РК от 26 июня 1995 г. N 878
В соответствии с постановлением Президента Республики Казахстан от 20 марта 1994 г. N 1607 "Об организации работ по привлечению, использованию и учету иностранных кредитов, предоставляемых Республике Казахстан или под гарантии Республики Казахстан" Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Одобрить контракты акционерного совместного предприятия "Конденсат" с чешской фирмой "Агротекс" на строительство малотоннажной установки по выработке нефтепродуктов на Карачаганакском месторождении.
2. Финансирование поставки оборудования и услуг чешской фирмы "Агротекс" провести в рамках кредита, предоставляемого Чехословацким торговым банком на сумму 10 млн. долларов США.
3. Акционерному совместному предприятию "Конденсат" предоставить Министерству финансов Республики Казахстан все необходимые гарантии.
Министерству финансов Республики Казахстан выдать Чехословацкому торговому банку Правительственную гарантию по платежным обязательствам в установленном порядке.
4. Алем Банку Казахстан заключить индивидуальное кредитное соглашение с чехословацким торговым банком о выделении кредита на сумму 10 млн. долларов США.
5. Акционерному совместному предприятию "Конденсат" заключить индивидуальное кредитное соглашение с Алем Банком Казахстан.
6. Акционерному совместному предприятию "Конденсат" обеспечить в установленный срок погашение кредита с учетом начисляемых процентов и других сопутствующих расходов за счет экспортных поставок собственной продукции.
7. Министерству экономики Республики Казахстан и Министерству внешнеэкономических связей Республики Казахстан обеспечить ежегодное выделение квот и лицензий на экспортные поставки продуктов газового конденсата в объемах, обеспечивающих погашение кредита и оплату
сопутствующих расходов.
8. Возложить на Министерство энергетики и топливных ресурсов
Республики Казахстан контроль за реализацией проекта и
своевременными выплатами по кредиту,
Премьер-министр
Республики Казахстан

"Мұнай өнiмдерiн өндiру жөнiндегi кiшi тоннажды қондырғы орнату" инвестициялық жобасын жүзеге асыру туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1994 жылғы 17 маусым N 668. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995.06.26. N 878 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасын немесе Қазақстан Республикасының кепiлдiгiне берiлетiн шет ел кредиттерiн тарту, пайдалану және есепке алу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 20 наурыздағы N 1607 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. "Конденсат" акционерлiк бiрлескен кәсiпорнының "Агротекс" чех фирмасымен Қарашығанақ кен орнында мұнай өнiмдерiн өндiру жөнiнде кiшi тоннажды қондырғы орнатуға жасаған контрактысы мақұлдансын.
2. "Агротекс" чех фирмасының берiп тұратын жабдықтары мен көрсететiн қызметiн қаржыландыру Чехословакия сауда банкi 10 миллион АҚШ доллары сомасында беретiн кредитi шеңберiнде жүргiзiлсiн.
3. "Конденсат" акционерлiк бiрлескен кәсiпорны Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне барлық қажет кепiлдiктердi беретiн болсын.
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Чехословакия сауда банкiне төлем мiндеттемелерi бойынша белгiленген тәртiппен Үкiмет кепiлдiгiн берсiн.
4. Қазақстан Әлем Банкi 10 миллион АҚШ доллары сомасында кредит бөлетiнi туралы Чехословакия сауда банкiмен жеке кредиттiк келiсiм жасасын.
5. "Конденсат" акционерлiк бiрлескен кәсiпорыны Қазақстан Әлем Банкiмен жеке кредиттiк келiсiм жасайтын болсын.
6. "Конденсат" акционерлiк бiрлескен кәсiпорны өз өнiмдерiнiң экспорттық берiлiмдерi есебiнен проценттiк өсiрiлiм мен басқа да қосымша шығындарды ескере отырып, кредиттiң белгiленген мерзiмде өтелуiн қамтамасыз етсiн.
7. Қазақстан Республикасының Экономика министрлiгi мен Қазақстан Республикасының Сыртқы экономикалық байланыстар министрлiгi газ конденсаты өнiмдерiн кредиттi өтеу мен қосымша шығындарға төлем жасауды қамтамасыз ететiн көлемде экспорттық берiп тұруға жыл сайын квоталар мен лицензиялар бөлiнуiн қамтамасыз етсiн.
8. Қазақстан Республикасының Энергетика және отын ресурстары министрлiгiне жобаның жүзеге асырылуы мен кредит бойынша дер кезiнде төлемдер жасалуын бақылау жүктелсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi