Об издании журнала "Каржы-каражат - Финансы Казахстана"
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 5 июля 1994 г. N 754
В целях широкой пропаганды государственной финансовой, налоговой, таможенной политики, законодательных и нормативных актов, а также распространения практического опыта финансовой системы Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Принять предложение Министерства финансов об издании на базе издательства "Каржы-каражат" ежемесячного журнала "Каржы-каражат - Финансы Казахстана" на казахском и русском языках, объемом 8 печатных листов.
2. Министерству финансов Республики Казахстан определить источники финансирования журнала "Каржы-каражат - Финансы Казахстана".
Премьер-министр Республики Казахстан

"Қаржы-қаражат - Финансы Казахстана" журналдарын шығару туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 5 шiлде 1994 ж. N 754
Мемлекеттiң қаржы, салық, кеден саясатын, заңдық және нормативтi актiлердi кеңiнен насихаттау, сондай-ақ қаржы жүйесiнiң нақты тәжiрибесiн тарату мақсатымен қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қаржы министрлiгiнiң "Қаржы-қаражат" баспасының негiзiнде
қазақ және орыс тiлдерiнде, ай сайынғы, көлемi 8 баспа табақтық
"Қаржы-қаражат - Финансы Казахстана" журналын шығару жөнiндегi
ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
"Қаржы-қаражат - Финансы Казахстана" журналын қаржыландырудың
жолын анықтайтын болсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi