Об издании альманаха "Феникс"
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 8 июля 1994 г. N 766. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 июля 2005 г. N 781
В целях реализации Комплексной программы этнического возрождения немецкой диаспоры Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Принять предложение Министерства печати и массовой информации Республики Казахстан выступить соучредителем альманаха "Феникс".
2. Министерству финансов Республики Казахстан определить источники финансирования альманаха "Феникс".
3. Министерству экономики, Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан, Республиканской контрактной корпорации "Казконтракт", Государственному комитету Республики Казахстан по государственному имуществу решить вопросы выделения автотранспорта, помещения, материально-технического обеспечения, установки средств связи и распространения альманаха "Феникс".
Премьер-министр Республики Казахстан

"Феникс" альманахын шығару туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 8 шiлде 1994 ж. N 766. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 27 шілдедегі N 781 қаулысымен
Немiс диаспорасының этникалық тұрғыдан қайта өрлеуiнiң кешендi бағдарламасын жүзеге асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Баспа және бұқаралық ақпарат министрлiгiнiң "Феникс" альманахына қосар құрылтайшы болу жөнiндегi ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi "Феникс" альманахын қаржыландырудың жолын анықтасын.
3. Қазақстан Республикасының Экономика министрлiгi, Көлiк және коммуникация министрлiгi, "Қазконтракт" республикалық контракт корпорациясы", Мемлекеттiк мүлiк жөнiндегi мемлекеттiк комитетi "Феникс" альманахына автокөлiк, мекен-жай бөлу, материалдық-техникалық тұрғыдан қамтамасыз ету, байланыс құралдарын орнату және альманахты тарату мәселелерiн шешсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi