О регулируемой оптовой цене на комбикорма
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 июля 1994 г. N 806
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Утратил силу - постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 11 октября 1994 г. N 1163.
2. Признать утратившим силу приложение N 1 к постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 ноября 1993 г. N 1121 "О чрезвычайных мерах по ограничению роста цен в условиях введения национальной валюты" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 43, ст. 522) в части цены на комбикорма для всех потребителей, кроме населения.
Премьер-министр Республики Казахстан

Құрама жемге реттелетiн көтерме баға туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 19 шiлде 1994 ж. N 806
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
( 1-тармақ). <*>
Ескерту. 1-тармақтың күшi жойылды - ҚРМК-нің 1994.10.11. N 1163
қаулысымен. P941163_
2. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң "Ұлттық валюта енгiзу жағдайында бағаның өсуiн шектеу жөнiндегi төтенше шаралар туралы 1993 жылғы 12 қарашадағы N 1121 қаулысына P931121_ (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 42, 522-бап) N 1 қосымшаның халықтан басқа барлық тұтынушылар үшiн құрама жемнiң бағасы бөлiгiнiң күшi жойылды деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi