О выпуске юбилейных сеpебpяных монет в ознаменование 150-летия со дня pождения Абая (Ибpагима) Кунанбаева
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 27 июля 1994 г. N 834
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Одобрить предложение Национального банка Республики Казахстан об изготовлении в 1994 году набора юбилейных серебряных монет в ознаменование 150-летия со дня рождения Абая (Ибрагима) Кунанбаева и разработке этих монет с последующей чеканкой их на монетном дворе Национального банка Республики Казахстан.
2. Рекомендовать Национальному банку Республики Казахстан на тендерной основе определить инофирму, которая будет представлять интересы Республики Казахстан по продаже монет из драгметаллов на мировом рынке.
3. Установить, что номинальная стоимость одной монеты и одного набора определяется Национальным банком Республики Казахстан.
Премьер-министр
Республики Казахстан

Абай /Ибраhим/ Құнанбаевтың туғанына 150 жыл толуын атап өтуге байланысты мерейтойлық күмiс ақша шығару туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 27 шiлде 1994 жылғы N 834
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Абай /Ибраhим/ Құнанбаевтың туғанына 150 жыл толуын атап өтуге байланысты Қазақстан Республикасы Ұлттық банкiнiң 1994 жылы мерейтойлық күмiс ақша жиынтығын әзiрлеп және оны Ұлттық банктiң теңге сарайында соғу туралы ұсынысы мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасының Ұлттық банкiне әлемдiк рынокта
қымбат металдан жасалған бақыр ақшаны сатуда Қазақстан Республикасының
мүддесiн көздейтiн шетелдiк фирманы тендерлiк негiзде анықтау ұсынылсын.
3. Әрбiр бақыр ақша мен оның жиынтығының нақты құнын Қазақстан
Республикасының Ұлттық банкi анықтайды деп белгiленсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi