О структуре центрального аппарата Государственного комитета Республики Казахстан по статистике и анализу
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 2 сентября 1994 г. N 983. Утpатило силу - постановлением Кабинета Министров РК от 12 июня 1995 г. N 813 ~P950813
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить структуру центрального аппарата Государственного комитета Республики Казахстан по статистике и анализу согласно приложению.
2. Разрешить Государственному комитету Республики Казахстан по статистике и анализу иметь одного первого заместителя, в пределах трех заместителей, установленных постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 3 августа 1994 г. N 874 "О сокращении численности аппарата и расходов на содержание органов Государственного управления", и коллегию в составе 7 человек.
Председателю Государственного комитета Республики Казахстан по статистике и анализу представить в месячный срок в Кабинет Министров предложения о персональном составе коллегии Комитета.
Премьер-министр Республики Казахстан
Утверждена
постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 2 сентября 1994 г. N 983
Структура
центрального аппарата Государственного комитета
Республики Казахстан по статистике и анализу
Главное управление социально-экономического анализа, организации
учета и статистики
Главное управление системы национальных счетов
Ведущее управление статистики производства и инвестиций
Ведущее управление статистики внешнеэкономических связей
и услуг
Ведущее управление социальной и демографической статистики
Управление статистики сельского и лесного хозяйства
Управление статистики цен
Отдел статистики платежного баланса
Отдел планово-финансовых работ и бухгалтерского учета
Управление делами

Қазақстан Республикасының Статистика және талдау жөнiндегi мемлекеттiк комитетi орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1994 жылғы 2 қыркүйек N 983. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995.06.12. N 813 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Статистика және талдау жөнiндегi мемлекеттiк комитетi орталық аппаратының құрылымы қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Статистика және талдау жөнiндегi мемлекеттiк комитетiне "Мемлекеттiк басқару органдары аппаратының санын және оны ұстауға жұмсалатын шығындарды қысқарту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 3
тамыздағы N 874 қаулысымен белгiленген үш орынбасар шегiнде бiр
бiрiншi орынбасар, құрамында 7 адамы бар алқа ұстауына рұқсат
етiлсiн.
Қазақстан Республикасының Статистика және талдау жөнiндегi
мемлекеттiк комитетiнiң төрағасы бiр ай мерзiм iшiнде Министрлер
Кабинетiне Комитет алқасының дербес құрамы туралы ұсыныстар беретiн
болсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1994 жылғы 2 қыркүйектегi
N 983 қаулысымен
Бекiтiлген
Қазақстан Республикасының Статистика және талдау
жөнiндегi мемлекеттiк комитетi орталық аппаратының
Құрылымы
Әлеуметтiк-экономикалық талдау, есеп және статистиканы
ұйымдастыру Бас басқармасы
Ұлттық шоттар жүйесiнiң Бас басқармасы
Өндiрiс және инвестициялар статистикасының жетекшi басқармасы
Сыртқы экономикалық байланыс пен қызмет көрсету статистикасының
жетекшi басқармасы
Әлеуметтiк және демографиялық статистиканың жетекшi басқармасы
Ауыл және орман шаруашылығы статистикасының басқармасы
Баға статистикасының басқармасы
Төлем балансы статистикасы бөлiмi
Жоспарлау-қаржы жұмысы және бухгалтерлiк есеп бөлiмi
Iс Басқармасы