Об установлении гpаницы окpуга и зон санитаpной охpаны куpоpта "Коктем"
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 22 сентябpя 1994 г. N 1047
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Установить границы округа и зон санитарной охраны курорта "Коктем" Алматинской области согласно приложению. <*>
Сноска. Приложение (карта курорта) к настоящему постановлению находится в Объединении санаторно-курортных учреждений Совета Федерации профсоюзов Республики Казахстан и в Алматинской областной администрации.
2. Министерству здравоохранения, Министерству экологии и биоресурсов, Объединению санаторно-курортных учреждений Совета Федерации профсоюзов Республики Казахстан, главе Алматинской областной администрации обеспечить постоянный контроль за санитарным состоянием и охраной природных лечебных средств в границах округа санитарной охраны указанного курорта.
Премьер-министр
Республики Казахстан

"Көктем" курортының округ шекарасын және тазалық сақтау аймақтарын белгiлеу туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 22 қыркүйек 1994 ж. N 1047
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Алматы облысының "Көктем" курортының округ шекарасы және тазалық сақтау аймақтары қосымшаға сәйкес белгiленсiн. <*>
Ескерту. <*> Осы қаулыға қосымша (курорттың картасы) Қазақстан Республикасының Кәсiподақтары Федерациясы кеңесiнiң Санаториялық-курорттық мекемелер бiрлестiгiнде және Алматы облыстық әкiмшiлiгiнде.
2. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi,
Экология және биоресурстар министрлiгi, Кәсiподақтары Федерациясы
кеңесiнiң Санаториялық-курорттық мекемелер бiрлестiгi, Алматы
облысының әкiмi аталған курорттың тазалығы мен тазалық сақтау
округiнiң шекарасындағы тазалыққа және табиғи емдiк құралдарды
қорғауға тұрақты бақылауды қамтамасыз етсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi