Об утверждении Положения о порядке проведения толлинговых операций хозяйствующими субъектами Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 23 сентября 1994 г. N 1055. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 29 апреля 1996 г. N 520 ~P960520
В целях создания условий для осуществления хозяйствующими субъектами Республики Казахстан операций по переработке давальческого сырья - толлинговых операций - как на территории Республики Казахстан, так и за ее пределами, на основании Указа Президента Республики Казахстан от 11 января 1994 г. N 1499 U941499_ "О таможенном тарифе Республики Казахстан на экспортируемые товары" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 3, ст. 20) Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить Положение о порядке проведения толлинговых операций хозяйствующими субъектами Республики Казахстан.
2. Отменить взимание таможенной пошлины с услуг по производству продукции из давальческого сырья (толлинговым операциям).
3. Министерствам и ведомствам Республики Казахстан привести ведомственные нормативные акты в соответствие с настоящим постановлением.
Премьер-министр Республики Казахстан
Утверждено
постановлением Кабинета Министров
Республики Казахстан
от 23 сентября 1994 г. N 1055
Положение
о порядке проведения толлинговых операций
хозяйствующими субъектами Республики Казахстан
Сноска. Пункты 5 и 15 признаны утратившими силу; пункты 6 - 14 считать соответственно пунктами 5 - 13 - постановлением КМ РК от 5 мая 1995 г. N 625.
1. Настоящее Положение определяет порядок ввоза иностранных товаров в Республику Казахстан и вывоза отечественных товаров за границу для переработки, предусматривает механизм проведения толлинговых операций и распространяется на товары, подлежащие лицензированию или контракты на экспорт которых регистрируются в Министерстве промышленности и торговли Республики Казахстан, товары, экспорт и/или импорт которых осуществляется по разрешениям Кабинета Министров Республики Казахстан, а также товары, облагаемые импортными и экспортными таможенными пошлинами.
Действие настоящего Положения распространяется на хозяйствующих субъектов Республики Казахстан, имеющих статус юридического лица, независимо от форм собственности.
Под толлинговой операцией подразумевается операция, в которой хозяйствующий субъект одной страны, а в дальнейшем - "Заказчик", поручает, а хозяйствующий субъект другой страны, в дальнейшем - "Исполнитель", принимает на себя обязательства переработать на территории своей страны за определенную плату давальческое сырье, поставляемое "Заказчиком", с получением из этого сырья компенсационных товаров и последующим их ввозом в страну "Заказчика" или в третьи страны.
Термин "переработка" означает операции по:
переработке сырья и материалов;
обработке товаров, включая их монтаж и сборку;
ремонту товаров, включая их восстановление;
использованию материалов и товаров, применяемых в производстве компенсационных товаров.
Термин "давальческое сырье" означает сырье и материалы, временно ввезенные на территорию Республики Казахстан или временно вывезенные с этой территории для переработки с последующим возвратом в страну "Заказчика" или вывозом в третьи страны согласованного между "Заказчиком" и "Исполнителем" объема "компенсационных товаров".
Термин "компенсационные товары" означает товары, полученные в результате переработки давальческого сырья, временно ввезенного на территорию Республики Казахстан или временно вывезенного из республики.
Переработка или обработка товаров по толлинговым операциям считается достаточной, если:
компенсационные товары классифицируются в тарифной позиции иной, чем происходящие из других стран сырье и товары, использованные для их изготовления;
стоимость компенсационных товаров превышает не менее чем на 30 процентов стоимость происходящих из других стран сырья и товаров, использованных для их изготовления.
Сноска. Абзац первый в редакции постановления КМ РК от 5 мая 1995 г. N 625.

Қазақстан Республикасы шаруашылық жүргiзушi субъектiлерiнiң толлингтiк операциялар жүргiзу тәртiбi туралы ереженi бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1994 жылғы 23 қыркүйек N 1055. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996.04.29. N 520 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының шаруашылық жүргiзушi субъектiлерi Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының экспортқа шығарылатын тауарларға кеден тарифi туралы" 1994 жылғы 11 қаңтардағы N 1499 Жарлығының негiзiнде (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 3, 20-бап) Қазақстан Республикасының аумағында және одан тысқары жерлерде толлингтiк операцияның алыс-берiс шикiзатын ұқсату бойынша операцияларды жүзеге асыру үшiн жағдай туғызу мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы шаруашылық жүргiзушi субъектiлерiнiң толлингтiк операциялар жүргiзу тәртiбi туралы Ереже бекiтiлсiн.
2. Алыс-берiс шикiзатынан (толлингтiк операциялардан) өндiрiлетiн өнiмдерге көрсетiлетiн қызметтен кеден бажын алу тоқтатылсын.
3. Қазақстан Республикасының министрлiктерi мен ведомстволары ведомстволық нормативтiк актiлерiн осы қаулыға сәйкестендiрсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1994 жылғы 23 қыркүйектегi
N 1055 қаулысымен
Бекiтiлген
Қазақстан Республикасы шаруашылық жүргiзушi
субъектiлерiнiң толлингтiк операциялар жүргiзу
тәртiбi туралы
Ереже
1. Осы Ереже шетел тауарларын Қазақстан Республикасына әкелу және отандық тауарларды қайта өңдеу үшiн шетелге шығару тәртiбiн белгiлейдi, толлингтiк операциялар жүргiзу тетiгiн көздейдi және лицензиялауға жататын немесе экспортқа шығару контрактiлерi Қазақстан Республикасының Өнеркәсiп және сауда министрлiгiнде тiркелетiн тауарларға, экспорты және /немесе Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетiнiң рұқсатымен iске асырылатын тауарларға, сондай-ақ импорттық және экспорттық кеден бажы алынатын тауарларға қолданылады.
Осы Ереженiң күшi меншiк нысанына қарамастан, заңды ұйым мәртебесi бар Қазақстан Республикасының шаруашылық жүргiзушi субъектiлерiне қолданылады.
Толлингтiк операция - бiр елдiң шаруашылық жүргiзушi субъектiсi, бұдан әрi - "Тапсырыс берушi", тапсырады, ал екiншi елдiң шаруашылық жүргiзушi субъектiсi, бұдан әрi "Орындаушы" белгiлi бiр төлемге "Тапсырыс берушi" берiп отыратын "алыс-берiс шикiзатын" өз елiнiң аумағында ұқсатуға және осы шикiзаттан өтемдiк тауарлар ала отырып, мұнан кейiн оларды "Тапсырыс берушiнiң" елiне немесе үшiншi елге әкелу мiндеттемесiн алатын операция деп жобаланады.
"Ұқсату" терминi мынадай операцияларды бiлдiредi:
шикiзатты және материалды ұқсату;
тауарларды өңдеу, оларды жинау мен жинақтауды қоса;
тауарларды жөндеу, оны қалпына келтiрудi қоса;
өтемдiк тауарларды өндiруде қолданылатын материалдар мен тауарларды пайдалану;
"Алыс-берiс шикiзаты" терминi Қазақстан Республикасының аумағына уақытша әкелiнген немесе осы аумақтан ұқсату үшiн уақытша әкетiлген, бұдан әрi "Тапсырыс берушi" елiне қайтарылатын немесе "Тапсырыс берушi" мен "Орындаушы" арасындағы келiсiм бойынша өтемдiк тауарлар көлемiнде үшiншi елге шығарылатын шикiзат пен материалды бiлдiредi.
"Өтемдiк тауарлар" терминi Қазақстан Республикасының аумағына уақытша әкелiнген немесе республикадан уақытша әкетiлген алыс-берiс шикiзатты ұқсату нәтижесiнде алынған тауарларды бiлдiредi.
Толлингтiк операциялар бойынша тауарларды ұқсату немесе өңдеу мына жағдайларда жеткiлiктi деп есептеледi:
өтемдiк тауарлар оларды жасау үшiн пайдаланылған басқа елден шыққан шикiзаттар мен тауарларынан өзге тарифтiк орында сыныпталатын болса;
өтемдiк тауарлар құны оларды жасау үшiн пайдаланылған басқа елден шыққан шикiзаттар мен тауарлар құнынан кем дегенде 30 проценттен асатын болса.
Ескерту.Бiрiншi тармақтың 1-шi абзацы жаңа редакцияда -
ҚРМК-нiң 1995.05.05. N 625 қаулысына сәйкес.

2. Разрешение на проведение толлинговой операции установленной формы (приложение N 1) выдает в месячный срок Министерство экономики Республики Казахстан по согласованию с заинтересованными министерствами и ведомствами. Отказ в выдаче разрешения должен быть мотивирован и сообщается заявителю в письменной форме.
3. Для получения разрешения на проведение толлинговых операций хозяйствующий субъект или его представитель обязаны представить в Министерство экономики Республики Казахстан следующие документы:
заявление на проведение толлинговой операции установленной формы (приложение N 2), технико-экономическое обоснование толлинговой операции с указанием объемов годового производства, объемов продукции, планируемых для осуществления толлинговой операции, условий возврата компенсационных товаров и возврата или оплаты извлекаемых в процессе переработки ценных компонентов с расчетом их цены и стоимости переработки сырья;
в случае, если давальческое сырье не является продукцией собственного производства "Заказчика", то необходимо также представить копии документов, подтверждающих закупку данного сырья у третьей стороны;
сертификат качества давальческого сырья.
4. Для проведения толлинговых операций на территории республики используется только импортное сырье, ввозимое из-за пределов Республики Казахстан.
5. Вывоз давальческого сырья и компенсационных товаров, подлежащих лицензированию или контракты на экспорт которых подлежат регистрации в Министерстве промышленности и торговли Республики Казахстан, осуществляется соответственно на основании лицензий или сертификатов, выданных Министерством промышленности и торговли Республики Казахстан, при наличии разрешения на проведение толлинговой операции, выданного Министерством экономики Республики Казахстан. В остальных случаях вывоз давальческого сырья и компенсационных товаров осуществляется на основании разрешения, выданного Министерством экономики Республики Казахстан в установленном порядке.
Сноска. Пункт 5 - в редакции постановления КМ РК от 5 мая 1995 г. N 625.
6. Давальческое сырье и компенсационные товары, ввозимые в Республику Казахстан или вывозимые из нее по толлинговой операции, таможенной пошлиной не облагаются.
7. Компенсационные товары, полученные в результате толлинговой операции и не вывезенные из Республики Казахстан в страну "Заказчика" или в третьи страны, могут быть реализованы на внутреннем рынке, при этом давальческое сырье, из которого они были произведены, подлежит обложению импортной таможенной пошлиной, акцизом и налогом на добавленную стоимость в соответствии с действующим законодательством.
Давальческое сырье, оставшееся в Республике Казахстан в качестве оплаты за предоставленные услуги, подлежит обложению импортной таможенной пошлиной, акцизом и налогом на добавленную стоимость в установленном порядке. Если оплата услуг производится компенсационными товарами, то импортной таможенной пошлиной, акцизом и налогом на добавленную стоимость в установленном порядке облагается давальческое сырье, из которого были произведены эти товары.
Если компенсационные товары, полученные в результате проведения толлинговой операции за пределами Республики Казахстан, не ввезены в Республику Казахстан и реализованы в стране "Исполнителя" или третьих странах, то давальческое сырье, из которого они были произведены, подлежит обложению экспортной таможенной пошлиной в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
Давальческое сырье, оставшееся в стране "Исполнителя" в качестве оплаты за предоставленные услуги подлежит обложению экспортной таможенной пошлиной. Если оплата услуг производится компенсационными товарами, то экспортной пошлиной облагается давальческое сырье, из которого были произведены эти товары.
Сноска. Пункт 7 - в редакции постановления КМ РК от 5 мая 1995 г. N 625.

2. Белгiленген нысандағы толлингтiк операция жүргiзуге (N 1 қосымша) рұқсатты мүдделi министрлiктердiң және ведомстволардың келiсiмi бойынша Қазақстан Республикасының Экономика министрлiгi бередi. Рұқсат беруден бас тарту нақты негiзделiп, арыз берушiге жазбаша түрде хабарлануы тиiс.
3. Шаруашылық жүргiзушi субъект немесе оның өкiлi толлингтiк операция жүргiзуге рұқсат алу үшiн Қазақстан Республикасының Экономика министрлiгiне мынадай құжаттар ұсынуы тиiс:
белгiленген нысандағы толлингтiк операция жүргiзуге (N 2 қосымша), толлингтiк операцияны жүзеге асыру үшiн жоспарланған жылдық өндiрiс көлемi, өнiм көлемi, өтемдiк тауарлар мен ұқсату процесiне алынатын бағалы компоненттердi қайтару және олардың шикiзатын өңдеудiң бағасы мен құны есебi бойынша көлем шарттары көрсетiлген техникалық-экономикалық негiздеме;
егер алыс-берiстiк шикiзаты "Тапсырыс берушiнiң" өзi өндiрген өнiмi болып табылмаған жағдайда, онда бұл шикiзаттың үшiншi тараптан сатып алынғанын растайтын құжаттар көшiрмесi ұсынылуы қажет;
алыс-берiс шикiзатының сапа сертификаты.
4. Республика аумағында толлингтiк операция жүргiзу үшiн Қазақстан Республикасынан тыс жерлерден әкелiнетiн тек импорттық шикiзат пайдаланылады.
Ескерту. Бесiншi тармақтың күшi жойылған - ҚРМК-нiң 1995.
05.05. N 625 қаулысымен.
5. Алыс-берiс шикiзаты мен лицензиялауға жататын өтемдiк тауарларды әкету немесе Қазақстан Республикасының Өнеркәсiп және сауда министрлiгiнде тiркелуге тиiстi экспортқа шығару контрактiлерi Қазақстан Республикасының Өнеркәсiп және сауда министрлiгi берген лицензиялардың немесе сертификаттар негiзiне сәйкес, Қазақстан Республикасының Экономика министрлiгi берген толлингтiк операция жүргiзуге рұқсат болған жағдайда жүзеге асырылады. Басқа жағдайларда алыс-берiс шикiзаты мен өтемдiк тауарларды әкету Қазақстан Республикасының Экономика министрлiгi берген рұқсат негiзiнде белгiленген тәртiппен жүзеге асырылады.
Ескерту. 5-шi тармақ жаңа редакцияда - ҚРМК-нiң
1995.05.05. N 625 қаулысына сәйкес.
6. Толлингтiк операция бойынша Қазақстан Республикасына әкелiнген немесе одан әкетiлген алыс-берiс шикiзаты мен өтемдiк тауарларға кеден бажы салынбайды.
7. Толлингтiк операциялар нәтижесiнде алынған және Қазақстан Республикасынан "Тапсырыс берушiнiң" елiне немесе үшiншi елдерге әкетiлмеген өтемдiк тауарлар iшкi рынокта сатылуы мүмкiн, бұл орайда осы тауарлар жасалған алыс-берiс шикiзатынан қолданылып жүрген заңға сәйкес импорттық кеден бажы, акция және қосылған құн салығы алынуға тиiстi.
Көрсетiлген қызмет үшiн ақы ретiнде Қазақстан Республикасында қалған алыс-берiс шикiзатынан белгiленген тәртiппен импорттық кеден бажы, акция және қосылған құн салығы алынуға тиiстi. Егерде қызмет ақысы өтемдiк тауарлармен жасалса, онда импорттық кеден бажы, акция және қосылған құн салығы белгiленген тәртiппен осы тауарлар жасалған алыс-берiс шикiзатынан алынады.
Егер де Қазақстан Республикасынан тыс жерлерде толлингтiк операциялар жүргiзу нәтижесiнде алынған өтемдiк тауарлар Қазақстан Республикасына әкелiнбеген болса және "Орындаушының" елiнде немесе үшiншi елдерде сатылмаған болса, онда осы тауарлар жасалған алыс-берiс шикiзатынан Қазақстан Республикасының қолданылып жүрген заңдарына сәйкес экспорттық кеден бажы алынуға тиiстi.
Көрсетiлген қызмет үшiн ақы ретiнде "Орындаушының" елiнде алыс-берiс шикiзатынан экспорттық кеден бажы алынуға тиiстi. Егер де қызмет ақысы өтемдiк тауарлармен жасалса, онда осы тауарлар жасалған алыс-берiс шикiзатынан экспорттық кеден бажы алынады.
Ескерту.7-шi тармақ жаңа редакцияда - ҚРМК-нiң 1995.05.05.
N 625 қаулысына сәйкес.

8. Таможенные органы совместно с заинтересованными министерствами и ведомствами Республики Казахстан организуют проверки выполнения толлинговых операций в соответствии со сроками, указанными в разрешении на временный ввоз (вывоз) давальческого сырья для переработки.
9. С целью идентификации сырья и товаров, временно ввезенных на территорию Республики Казахстан, а также вывозимых компенсационных товаров, таможенные органы могут налагать на эти товары таможенные обеспечения в виде пломб, печатей, штампов, цифровой или иной маркировки. Допускается использование описания товаров, их масштабное изображение, фотографии и т.п.
10. Срок нахождения давальческого сырья, временно ввезенного на территорию Республики Казахстан по соглашению о проведении толлинговой операции, устанавливается в каждом конкретном случае, исходя из характера операции по переработке этого сырья, но не более 1 года.
11. Грузовые таможенные декларации при ввозе и вывозе товаров по толлинговым операциям оформляются в установленном порядке.
12. Государственному комитету по статистике и анализу Республики Казахстан начиная с 1995 года ежеквартально представлять в Кабинет Министров, Министерство экономики и Министерство промышленности и торговли Республики Казахстан информацию об осуществлении толлинговых операций.
13. Хозяйствующие субъекты Республики Казахстан, осуществляющие переработку давальческого сырья, облагаются налогами согласно действующему законодательству и несут ответственность за своевременную их уплату и выполнение обязательств по толлинговым
операциям.
14. При вывозе или ввозе давальческого сырья стоимостью до
500 долларов США ( или в пересчете на тенге по курсу Национального
Банка Республики Казахстан на день выдачи разрешения) разрешения на
проведение толлинговых операций выдают таможенные органы на местах.
Сноска. Положение дополнено пунктом 14 - постановлением КМ РК
от 5 мая 1995 г. N 625.
Приложение N 1
Разрешение
на временный ввоз (вывоз) давальческого
сырья для переработки
Наименование организации____________________________________________
Ее юридический адрес________________________________________________
_____________________________ в ____________________________________
(номер расчетного счета)         (наименование банка, МФО)
Наименование сырья__________________________________________________
Код сырья_________________________, количество______________________
Контрактная стоимость сырья_________________________________________
Наименование компенсационных товаров________________________________
Код товара____________________________, количество__________________
Контрактная стоимость компенсационных товаров_______________________
Стоимость услуг по переработке______________________________________
Норма выхода компенсационных товаров________________________________
Наименование предприятия-переработчика______________________________
______________________________, его адрес___________________________
Срок обратного вывоза (ввоза)_______________________________________
Наименование органа, выдавшего разрешение___________________________
____________________________________________________________________
Подпись руководителя  _________________________________________
М.П.              _________________________________________
(дата)
Наименование таможенного органа, оформившего временный ввоз (вывоз)
сырья для переработки ______________________________________________
(заполняется на таможне)
____________________________________________________________________
Подпись руководителя     ______________________________________
М.П.                ______________________________________
(дата)
Приложение N 2
Заявление
на временный ввоз (вывоз) давальческого
сырья для переработки
Наименование организации____________________________________________
Ее юридический адрес________________________________________________
________________________________ в _________________________________
(номер расчетного счета)           (наименование банка, МФО)
Наименование сырья__________________________________________________
Код сырья___________________________, количество____________________
Контрактная стоимость сырья_________________________________________
Наименование компенсационных товаров________________________________
Код товара_____________________, количество_________________________
Контрактная стоимость компенсационных товаров_______________________
Стоимость услуг по переработке______________________________________
Норма выхода компенсационных товаров________________________________
Наименование предприятия-переработчика______________________________
_________________________, его адрес________________________________
Срок обратного вывоза (ввоза)_______________________________________
Наименование органа, выдавшего разрешение___________________________
____________________________________________________________________
Подпись заявителя      ___________________________________
М.П.                 ___________________________________
(дата)

8. Кеден органдары Қазақстан Республикасының мүдделi министрлiктерiмен және ведомстволарымен бiрлесiп ұқсату үшiн уақытша әкелiнген (әкетiлген) алыс-берiс шикiзатының рұқсатта көрсетiлген мерзiмiне сәйкес толлингтiк операциялардың орындалуын тексерудi ұйымдастырады.
9. Қазақстан Республикасының аумағына уақытша әкелiнген шикiзаттарды және тауарларды, сондай-ақ әкетiлетiн өтемдiк тауарларды бірегейлендiру мақсатында кеден органдары бұл тауарларды кедендiк қамтамасыз ету үшiн пломбы, мөр, бұрыштама, сандық немесе басқа белгiлер сала алады. Тауарлардың сипаттамасын, олардың масштабтық бейнесiн, суретiн және т.б. пайдалануға рұқсат етiледi.
10. Қазақстан Республикасының аумағына толлингтiк операция жүргiзу туралы келiсiм бойынша уақытша әкелiнген алыс-берiс шикiзатының болу мерзiмi әрбiр нақты жағдайда осы шикiзатты ұқсату бойынша операция сипатының негiзiнде бiр жылдан аспайтын уақытқа белгiленедi.
11. Толлингтiк операциялар бойынша тауарларды әкелу және әкету кезiндегi кеден жүгiнiң декларациялары белгiленген тәртiппен рәсiмделедi.
12. Қазақстан Республикасының Статистика және талдау жөнiндегi
мемлекеттiк комитетi 1995 жылдан бастап әр тоқсан сайын Министрлер
Кабинетiне, Экономика министрлiгi мен Өнеркәсiп және сауда
министрлiгiне толлингтiк операциялардың жүзеге асырылуы жөнiнде
ақпар берiп отырсын.
13. Алыс-берiс шикiзатын ұқсатуды жүзеге асыратын Қазақстан
Республикасының шаруашылық жүргiзушi субъектiлерiне қолданылып
жүрген заңдарға сәйкес салықтар салынады, толлингтiк операциялар
бойынша мiндеттемелердiң орындалуына және уақтылы төленуiне жауапты
болады.
Ескерту.15-шi тармақтың күшi жойылған - ҚРМК-нiң
1995.05.05. N 625 қаулысымен.
14. Құны 500 АҚШ долларына дейiнгi (немесе Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкiсiнiң рұқсат берiлген күнгi бағамы бойынша теңгемен
есептегенде) алыс-берiс шикiзатын әкету немесе әкелу кезiнде
толлингтiк операциялар жүргiзуге рұқсатты жергiлiктi жерлердегi
кеден органдары бередi.
Ескерту.Ереже 14-шi тармақпен толықтырылды - ҚРМК-нiң
1995.05.05. қаулысына сәйкес.
N 1 қосымша
Ұқсату үшiн уақытша әкелiнетiн (әкетiлетiн)
берiмдiк шикiзатқа
Рұқсат
Ұйымның атауы _____________________________________________________
Оның заңды мекен-жайы _____________________________________________
___________________________________________________________________
(Банк атауы, МФО, есеп айырысу шотының нөмiрi)
Шикiзат атауы _____________________________________________________
Шикiзат коды ____________________________, саны ___________________
Шикiзаттың контрактылық құны ______________________________________
Кедендiк тауардың атауы ___________________________________________
Тауардың коды ___________________________, саны ___________________
Өтемдiк тауардың контрактiлiк құны ________________________________
Ұқсату бойынша көрсетiлген қызмет құны ____________________________
Өтемдiк тауардың шығу нормасы _____________________________________
Ұқсатушы кәсiпорынның атауы _______________________________________
__________________________________ оның мекен-жайы ________________
Қайта әкету (әкелу) мерзiмi _______________________________________
Рұқсат берген органның атауы ______________________________________
___________________________________________________________________
Басшының қолы               __________________________________
М.О.                    __________________________________
(күнi, айы, жылы)
Ұқсату үшiн уақытша әкелудi (әкетудi) ресiмдеген кеден органының
атауы _____________________________________________________________
(кеден органында толтырылады)
___________________________________________________________________
Басшының қолы               __________________________________
М.О.                    __________________________________
(күнi, айы, жылы)
N 2 қосымша
Ұқсату үшiн уақытша әкелiнетiн (әкетiлетiн)
алыс-берiс шикiзатқа
Өтiнiш
Ұйымның атауы _____________________________________________________
Оның заңды мекен-жайы _____________________________________________
___________________________________________________________________
(Банк атауы, МФО, есеп айырысу шотының нөмерi)
Шикiзат атауы _____________________________________________________
Шикiзат коды _______________________, саны ________________________
Шикiзаттың контрактiлiк құны ______________________________________
Өтемдiк тауардың атауы ____________________________________________
Тауардың коды ______________________, саны ________________________
Өтемдiк тауардың контрактiлiк құны ________________________________
Ұқсату бойынша көрсетiлген қызмет құны ____________________________
Өтемдiк тауардың шығу нормасы _____________________________________
Ұқсатушы кәсiпорынның атауы _______________________________________
________________________________оның мекен-жайы____________________
Қайта әкету (әкелу) мерзiмi _______________________________________
Рұқсат берген органның атауы ______________________________________
___________________________________________________________________
Өтiнiш берушiнiң қолы                  ____________________________
М.О.                              ____________________________
(күнi, айы, жылы)