О внесении изменений и дополнений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 июля 1993 г. N 604
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 29 сентября 1994 г. N 1077. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 3 августа 2004 г. N 826 (P040826)
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 июля 1993 г. N 604 P930604_  "О порядке прикомандирования лиц офицерского состава органов национальной безопасности и лиц начальствующего состава органов внутренних дел к Аппарату Президента и Кабинета Министров Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
наименование постановления изложить в следующей редакции: "О порядке прикомандирования военнослужащих офицеров и лиц начальствующего состава органов внутренних дел к аппаратам Верховного Совета, Президента и Управления Делами Кабинета Министров Республики Казахстан";
в тексте постановления слова "лиц офицерского состава органов национальной безопасности" заменить словами "военнослужащих офицеров", а кроме абзаца второго пункта 3 слова "Аппарату Президента Республики Казахстан и Кабинета Министров", "Аппарата Президента и Кабинета Министров", "Аппарате Президента и Кабинета Министров" заменить соответственно словами "аппаратам Верховного Совета, Президента и Управлению Делами Кабинета Министров", "аппаратов Верховного Совета, Президента и Управления Делами Кабинета Министров", "аппаратах Верховного Совета, Президента и Управлении Делами Кабинета Министров";
пунктов I после слова "производится" дополнить словами "Министерством обороны";
из абзаца первого пункта 2 исключить слова "национальной безопасности и", а абзац третий после слова "соответственно" дополнить словами "Министерством обороны";
из абзаца первого пункта 3 исключить слова "по штатно-должностной категории, установленной по последней должности в органах национальной безопасности или внутренних дел";
абзац второй пункта 3 после слов "Руководителя Аппарата Президента" дополнить словами "Верховного Совета, Управляющего Делами".
2. Порядок прикомандирования, установленный постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 июля 1993 г. N 604, с учетом внесенных изменений и дополнений распространить на работников Генеральной прокуратуры Республики Казахстан.
Премьер-министр Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 14 шiлдедегi N 604 қаулысына өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 29 қыркүйек 1994 ж. N 1077. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.08.03. N 826 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. "Ұлттық қауiпсiздiк органдарының офицер құрамындағы адамдары мен iшкi iстер органдарының басшы құрамдағы адамдарын Қазақстан Республикасының Президентi мен Министрлер Кабинетiнiң Аппаратына iссапарға жiберудiң бiрыңғай тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 14 шiлдедегi N 604  қаулысына  мынадай өзгертулер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
қаулының атауы мынадай редакцияда баяндалсын:
"Әскери қызметтегi офицерлер мен iшкi iстер органдарының басшы құрамдағы адамдарын Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң, Президентiнiң және Министрлер Кабинетi Iс Басқармасының Аппараттарына iссапарға жiберу тәртiбi туралы";
Қаулының мәтiнiндегi "ұлттық қауiпсiздiк органдарының офицер құрамындағы адамдары" сөздерi "әскери қызметтегi офицерлер" сөздерiмен, ал 3-тармақтың екiншi абзацынан басқа мәтiнiндегi "Қазақстан Республикасының Президентi мен Министрлер Кабинетiнiң Аппаратына", "Қазақстан Республикасының Президентi мен Министрлер Кабинетi Аппаратының", "Қазақстан Республикасының Президентi мен Министрлер Кабинетi Аппаратында" сөздерi тиiсiнше "Жоғарғы Кеңестiң, Президенттiң Аппараттарына және Министрлер Кабинетi Iс Басқармасына", "Жоғарғы Кеңестiң, Президенттiң Аппараттарының және Министрлер Кабинетi Iс Басқармасының", "Жоғарғы Кеңестiң, Президенттiң Аппараттарында және Министрлер Кабинетi Iс Басқармасында" сөздерiмен алмастырылсын;
1-тармақ "Қазақстан Республикасының" сөздерiнен кейiн "Қорғаныс министрлiгi" сөздерiмен толықтырылсын;
2-тармақтың бiрiншi абзацындағы "ұлттық қауiпсiздiк және" сөздерi алынып тасталсын, ал үшiншi абзацы "тиiсiнше Қазақстан Республикасының" сөздерiнен кейiн "Қорғаныс министрлiгi" сөздерiмен толықтырылсын;
3-тармақтың бiрiншi абзацынан "ұлттық қауiпсiздiк немесе iшкi iстер органдарындағы соңғы лауазымы бойынша белгiленген штаттық-лауазымдық санаты бойынша" сөздерi алынып тасталсын;
3-тармақтың екiншi абзацындағы "тәртiппен" сөзiнен кейiнгi "Қазақстан Республикасы Президентi мен Министрлер Кабинетi Аппараты Басшысының" деген сөздердiң орнына "Қазақстан Республикасы Президентiнiң, Жоғарғы Кеңестiң Аппараттары басшыларының және Министрлер Кабинетi Iс Басқарушысының" сөздерi жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 14 шiлдедегi N 604 қаулысымен белгiленген iссапарға жiберу тәртiбi енгiзiлген өзгертулер мен толықтыруларды ескере отырып Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының қызметкерлерiне қолданылатын болсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi