О лимитах общей численности работников и количества служебных легковых автомобилей местных представительных исполнительных органов, органов управления Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 сентября 1994 г. N 1092. Утратило силу - постановлением Пpавительства РК от 30 декабpя 1995 г. N 1901 ~P951901
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Установить лимит общей численности работников и количества служебных легковых автомобилей местным представительным и исполнительным органам и органам государственного управления Республики Казахстан согласно приложениям N 1-4.
2. У.с. - пост. КМ РК от 5 декабря 1994 г. N 1371.
3. Утвердить перечень самостоятельных управлений, отделов и комитетов глав областных, Алматинской и Ленинской городских администраций согласно приложению N 6.
Главам областных и Алматинской городской администраций в соответствии со статьей 28 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 1993 г. "О местных представительных и исполнительных органах Республики Казахстан" утвердить перечень управлений, отделов районной, городской, районной в городе администраций.
4. Возложить на глав администраций финансовое и материально-техническое обеспечение аппаратов маслихатов-собраний.
5. Министерству финансов Республики Казахстан усилить контроль за соблюдением местными органами государственного управления штатно-сметной дисциплины.
Премьер-министр Республики Казахстан
Приложение N 1
к постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 сентября 1994 г. N 1092
Лимиты
общей численности работников представительных и
исполнительных органов, органов государственного
управления и нотариальных контор областей, городов
Алматы и Ленинска, финансируемых из местных бюджетов <*>
Сноска. В редакции постановления Кабинета Министров
Республики Казахстан от 5 декабря 1994 г. N 1371.
(численность в единицах)
-----------------------------------------------------------------
1. Маслихаты-собрания: Всего; в том числе областные, Алматинский
и Ленинский городские *
2. Главы администраций: Всего; в том числе областные, Алматинский
и Ленинский городские
3. Другие отделы и управления области
4. Отделы и управления на хозрасчете
5. Всего по области
6. Кроме того нотариальные конторы
--------------------------------------------------------------------
!     1     !    2     !  3  !  4  !  5  !  6
!     !     !     !    !     !     !     !
--------------------------------------------------------------------

Қазақстан Республикасының жергiлiктi өкiлдiк және атқарушы органдарының, басқару органдарының қызметкерлерiнiң жалпы саны мен қызметтiк жеңiл автомобильдерi санының лимитi туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1994 жылғы 30 қыркүйек N 1092. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995.12.30. N 1901 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының жергiлiктi өкiлдiк және атқарушы органдары мен басқару органдары қызметкерлерiнiң және қызметтiк жеңiл автомобильдерiнiң жалпы санының лимитi N 1-4 қосымшаларға сәйкес белгiленсiн.
(2-тармақ) <*> .
Ескерту. 2-тармақтың күшi жойылған - Қ.Р.К.М. 5.12. 1994 ж.
N 1371 қаулысымен.
3. Облыстардың, Алматы және Ленинск қалалары әкiмдерiнiң дербес басқармаларының, бөлiмдерi мен комитеттерiнiң тiзбесi N 6 қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
Облыстардың және Алматы қаласының әкiмдерi "Қазақстан Республикасының жергiлiктi өкiлдiк және атқарушы органдары туралы" 1993 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 28-бабына сәйкес аудандық, қалалық, қаладағы аудандық әкiмшiлiктер басқармаларының, бөлiмдерiнiң тiзбесiн бекiтсiн.
4. Әкiмдерге мәслихат-жиналыстар аппараттарын қаржымен және
материалдық-техникалық қамтамасыз ету жүктелсiн.
5. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi жергiлiктi
мемлекеттiк басқару органдарының штат-смета тәртiбiн сақтауына
бақылауды күшейтсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1994 жылғы 30 қыркүйектегi
N 1092 қаулысына
N 1 қосымша
<*>
Ескерту. N 1 қосымша жаңа редакцияда
жазылған - Қ.Р.К.М. 5.12.1994 ж.
N 1371 қаулысына сәйкес.
Облыстардың, Алматы және Ленинск қалаларының жергiлiктi
бюджеттен қаржыландырылатын өкiлдiк және атқарушы органдарының,
мемлекеттiк басқару органдары мен нотариалдық кеңселерi
қызметкерлерiнiң жалпы санының
Лимитi
(саны, бiрлiкпен)
-------------------------------------------------------------------
1   !   2   !    3    !    4    !    5      !    6    !   7
-------------------------------------------------------------------
1.
2. Мәслихат-жиналыстар:
а) барлығы;
ә) оның iшiнде облыстардың, Алматы және Ленинск
қалаларының
<*>
<*>
Босатылған негiзде жұмыс iстейтiн депутаттар мен техникалық
қызметшiлердi қоспағанда
3. Әкiмдер:
а) барлығы;
ә) оның iшiнде облыстардың, Алматы және Ленинск қалаларының
4. Облыстың басқа бөлiмдерi мен басқармалары.
5. Шаруашылық есептегi бөлiмдер мен басқармалар.
6. Облыс бойынша барлығы.
7. Бұдан басқа нотариалдық кеңселер.
---------------------------------------------------------------------
1              !    2    !    3      !   4    !  5   !   6  !  7
-----------------------
!    !    !      !    !        !      !      !
---------------------------------------------------------------------

Всего                 1555   156  20536 1605 20185  1891 44167  823
в том числе:
Акмолинская           92     8     989  75   1283   27   2391   41
Актюбинская           117    8     1150 85   1095   59   2421   28
Алматинская           77     8     1133 85   959    42   2211   29
Атырауская            47     7     611  60   647    29   1334   26
Восточно-Казахстанская92     8     1077 80   1518   48   2735   45
Жамбылская            72     7     1289 85   1209   20   2590   37
Жезказганская         57     7     772  70   834    -    1663   41
Западно-Казахстанская 92     8     1086 80   1216   23   2417   34
Карагандинская        77     7     1258 85   1499   76   2910   68
Кзыл-Ординская        57     7     732  70   812    23   1624   18
Кокшетауская          102    8     1267 80   851    135  2355   42
Кустанайская          92     8     1528 85   1204   568  3392   48
Мангистауская         37     7     462  50   504    10   1013   16
Павлодарская          77     7     1353 85   1230   24   2684   47
Северо-Казахстанская  82     8     852  70   825    25   1784   26
Семипалатинская       92     8     1078 80   1061   34   2265   41
Талдыкорганская       92     8     1062 75   680    123  1957   34
Тургайская            67     7     723  70   462    319  1571   17
Южно-Казахстанская    122    8     1592 85   1453   49   3216   60
г. Алматы              7      7     480 150  765    207  1429   122
г. Ленинск             5      5     72   30   78     50   205    3
* без учета депутатов, работающих на освобожденной основе,
и технического персонала.
Приложение N 2
к постановлению Кабинета Министров
Республики Казахстан
от 30 сентября 1994 г. N 1092
О предельной численности заместителей глав
областных, Алматинской и Ленинской городских
администраций
<*>
Сноска. В редакции постановления Кабинета Министров
Республики Казахстан от 5 декабря 1994 г. N 1371.
--------------------------------------------------------------------
Наименование областей      !     Количество единиц
Республики Казахстан       -----------------------------------
!      всего    !в том числе первые
!               !  заместители
--------------------------------------------------------------------
Акмолинская                              5              1
Актюбинская                              5              1
Алматинская                              5              1
Атырауская                               4              1
Восточно-Казахстанская                   5              1
Жамбылская                               5              1
Жезказганская                            5              1
Западно-Казахстанская                    5              1
Карагандинская                           5              1
Кзыл-Ординская                           5              1
Кокшетауская                             5              1
Кустанайская                             5              1
Мангистауская                            4              1
Павлодарская                             5              1
Северо-Казахстанская                     5              1
Семипалатинская                          5              1
Талдыкорганская                          5              1
Тургайская                               4              1
Южно-Казахстанская                       5              1

Барлығы          1555  156  20536  1605  20185   1891    44167  823
оның iшiнде:
Ақмола             92    8    989    75   1283     27     2391   41
Ақтөбе            117    8   1150    85   1095     59     2421   28
Алматы             77    8   1133    85    959     42     2211   29
Атырау             47    7    611    60    647     29     1334   26
Шығыс-Қазақстан    92    8   1077    80   1518     48     2735   45
Жамбыл             72    7   1289    85   1209     20     2590   37
Жезқазған          57    7    772    70    834     -      1663   41
Батыс Қазақстан    92    8   1086    80   1216     23     2417   34
Қарағанды          77    7   1258    85   1499     76     2910   68
Қызылорда          57    7    732    70    812     23     1624   18
Көкшетау          102    8   1267    80    851    135     2355   42
Қостанай           92    8   1528    85   1204    568     3392   48
Маңғыстау          37    7    462    50    504     10     1013   16
Павлодар           77    7   1353    85   1230     24     2684   47
Солтүстiк Қазақстан82    8    852    70    825     25     1784   26
Семей              92    8   1078    80   1061     34     2265   41
Талдықорған        92    8   1062    75    680    123     1957   34
Торғай             67    7    723    70    462    319     1571   17
Оңтүстiк Қазақстан122    8   1592    85   1453     49     3216   60
Алматы қ.           7    7    480   150    765    207     1429  122
Ленинск қ.          5    5     72    30     78     50      205    3
---------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 30 қыркүйектегi N 1092 қаулысына N 2 қосымша <*>
Ескерту. N 2 қосымша жаңа редакцияда жазылған-
Қ.Р.К.М. 5.12.1994 ж. N 1371
қаулысына сәйкес.
Облыстардың, Алматы және Ленинск қалаларының
әкiмдерi орынбасарларының шектi саны туралы
--------------------------------------------------------------------
!                   Саны
!--------------------------------------
!  барлығы  !   оның iшiнде бiрiншi
!           !   орынбасарлар
--------------------------------------------------------------------
Ақмола                            5                 1
Ақтөбе                            5                 1
Алматы                            5                 1
Атырау                            4                 1
Шығыс-Қазақстан                   5                 1
Жамбыл                            5                 1
Жезқазған                         5                 1
Батыс-Қазақстан                   5                 1
Қарағанды                         5                 1
Қызылорда                         5                 1
Көкшетау                          5                 1
Қостанай                          5                 1
Маңғыстау                         4                 1
Павлодар                          5                 1
Солтүстiк Қазақстан               5                 1
Семей                             5                 1
Талдықорған                       5                 1
Торғай                            4                 1
Оңтүстiк Қазақстан                5                 1

г.Алматы                                 6              1
г.Ленинск                                2              1
Приложение N 3
к постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 сентября 1994 г. N 1092
Лимиты
количества служебных легковых автомобилей для органов
государственного управления областей, городов Алматы
и Ленинска, финансируемых из местного бюджета
<*>
Сноска. В редакции постановления Кабинета Министров Республики
Казахстан от 5 декабря 1994 г. N 1371.
----------------------------------------------------------------------
!Количество !      В том числе
!служебных  !-----------------------------------
!легковых   ! областным      !областным
!автомобилей!Маслихатам-собр.!администрациям
----------------------------------------------------------------------
Всего          3115           38               234
в том числе:
Акмолинская               207            2                 13
Актюбинская               200            2                 13
Алматинская               157            2                 13
Атырауская                 83            2                 11
Восточно-Казахстанская    165            2                 13
Жамбылская                204            2                 13
Жезказганская              92            2                 11
Западно-Казахстанская     204            2                 13
Карагандинская            122            2                 13
Кзыл-Ординская            141            2                 11
Кокшетауская              265            2                 13
Кустанайская              216            2                 13
Мангистауская              25            2                 11
Павлодарская              178            2                 13
Северо-Казахстанская      194            2                 13
Семипалатинская           161            2                 13
Талдыкорганская           138            2                 13
Тургайская                157            2                 11
Южно-Казахстанская        162            2                 10
г. Алматы                  50*           -                 -
г. Ленинск                  7**          -                 -
Сноска. * Из них 2 для Маслихата-собрания, 15 для Горадминистрации.
**  Из них 1 для Маслихата-собрания, 5 для Горадминистрации.
Приложение N 4
к постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 сентября 1994 г. N 1092
Лимиты
количества служебных легковых автомобилей
территориальных подразделений министерств,
государственных комитетов и ведомств
<*>
Сноска. Лимит количества служебных легковых автомобилей,
выделенных Министерству финансов Республики Казахстан для
местных таможенных органов сокращен на 115 единиц - постановлением
Кабинета Министров Республики Казахстан от 7 февраля 1995 г. N 121.
--------------------------------------------------------------------
Наименование учреждений, содержащих за счет    !  Количество
республиканского бюджета              ! автомобилей
--------------------------------------------------------------------
Комитеты по земельным отношениям и землеустройству     169
Финансовые органы                                      333
Налоговые инспекции                                    354
Таможенные службы                                      165
Статистические управления                               20
Областные комитеты по госимуществу                      60
Учреждения юстиции:                                    396
областные, Алматинский городской суды                   60
районные (городские) суды                              293
управления юстиции                                      43
Органы государственного финансового контроля           310
Комитеты по ценовой и антимонопольной политике          21
Учреждения здравоохранения                              40
Учреждения образования                                  87
Учреждения культуры                                     5
Приложение N 6
к постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 сентября 1994 г. N 1092
Перечень
самостоятельных управлений, отделов и комитетов
глав областных, Алматинского и Ленинского
городских администраций Республики Казахстан
Сноска. Дополнен постановлениями Кабинета Министров Республики
Казахстан от 5 декабря 1994 г. N 1371.
Управление по экономике
Архивный отдел
Управление здравоохранения
Управление жилищно-коммунального хозяйства
Управление (Отдел) капитального строительства
Управление народного образования
Управление по делам строительства и архитектуры
Управление по труду
Отдел социальной защиты
Финансовое управление
Налоговая инспекция
Таможенное управление
Комитет по ценовой и антимонопольной политике
Управление юстиции
Управление внутренних дел
Управление культуры
Управление сельского хозяйства
Управление экобиоресурсов
Комитет по языкам
Комитет по землеустройству
Управление по статистике
Комитет госфинконтроля
Комитет госкомимущества
Комитет по делам молодежи, туризма и спорта
Управление киновидеообслуживания
Управление по оценке и регистрации недвижимости
<*>
Департамент (управление) торговли
<*>
Сноска. Перечень дополнен постановлениями Кабинета Министров Республики Казахстан от 5 декабря 1994 г. N 1371, от 10 января 1995 г. N 30, от 22 июня 1995 г. N 860.

Алматы қ.                         6                 1
Ленинск қ.                        2                 1
--------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 30 қыркүйектегi N 1092 қаулысына N 3 қосымша <*>
Ескерту. N 3 қосымша жаңа редакцияда жазылған-
Қ.Р.К.М. 5.12.1994 ж. N 1371 қаулысына
сәйкес.
Облыстардың, Алматы және Ленинск қалаларының
жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттiк
басқару органдарына үшiн қызметтiк жеңiл автомобильдер санының
Лимиттерi
--------------------------------------------------------------------
! Қызметтiк  !           Оның iшiнде
! жеңiл автом!---------------------------------
! обильдер   ! облыстық мәс      ! облыстық әкiм
! саны       ! лихатжиналыстарға ! шiлiктерге
--------------------------------------------------------------------
Барлығы                 3115              38                234
оның iшiнде:
Ақмола                   207               2                 13
Ақтөбе                   200               2                 13
Алматы                   157               2                 13
Атырау                    83               2                 11
Шығыс Қазақстан          165               2                 13
Жамбыл                   204               2                 13
Жезқазған                 92               2                 11
Батыс Қазақстан          204               2                 13
Қарағанды                122               2                 13
Қызылорда                141               2                 11
Көкшетау                 265               2                 13
Қостанай                 216               2                 13
Маңғыстау                 25               2                 11
Павлодар                 178               2                 13
Солтүстiк Қазақстан      194               2                 13
Семей                    161               2                 13
Талдықорған              138               2                 13
Торғай                   157               2                 11
Оңтүстiк Қазақстан       162               2                 10
Алматы қ.                 50
<*>
-                  -
Ленинск қ.                 7
<**>
-                  -
----------------------------------
<*>
оның iшiнде 2-i Мәслихат-жиналыс үшiн, 15-i қалалық әкiмшiлiк
үшiн
<**>
оның iшiнде 1-i Мәслихат-жиналыс үшiн, 5-i қалалық әкiмшiлiк
үшiн
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1994 жылғы 30 қыркүйектегi
N 1092 қаулысына
N 4 қосымша
Министрлiктердiң, мемлекеттiк комитеттер мен
ведомстволардың аймақтық бөлiмшелерiнiң қызметтiк
жеңiл автомобильдерi санының
Лимиттерi
--------------------------------------------------------------------
Республикалық бюджет есебiнен қамтамасыз    !   Автомобильдердiң
етiлетiн мекемелердiң атаулары              !   саны
--------------------------------------------------------------------
Жер қатынастары және жерге орналастыру
жөнiндегi комитеттер                                    169
Қаржы органдары                                         333
Салық инспекциялары                                     354
Кеден қызметтерi                                        50
<*>
Статистика басқармалары                                  20
Меммүлiк жөнiндегi облыстық комитеттер                   60
Әдiлет мекемелерi                                       396
облыстық, Алматы қалалық соттары                         60
аудандық (қалалық) соттар                               293
Әдiлет басқармалары                                      43
Мемлекеттiк қаржы бақылау органдары                     310
Баға және монополияға қарсы саясат жөнiндегi
комитеттер                                               21
Денсаулық сақтау мекемелерi                              40
Бiлiм мекемелерi                                         87
Мәдениет мекемелерi                                       5
Ескерту. Кеден органдарына берiлген жеңiл автомобильдердiң
саны 115-ке қысқартылды - ҚРМК-нiң 7.02.1995 ж.
N 121 қаулысымен.
--------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 30 қыркүйектегi N 1092 қаулысына N 5 қосымша
Мәслихат-жиналыстардың, әкiмшiлiк басшыларының
және жергiлiктi мемлекеттiк басқару органдарының
аппараттары қызметкерлерiнiң жекелеген санаттары санының
Нормативтерi
--------------------------------------------------------------------
Қызметкерлердiң жекелеген
санаттарының қатынасы
--------------------------------------------------------------------
Құрылымдық бөлiмшелер адам саны
төмендегiдей болғанда құрылады (бөлiмшелердiң
басшыларын қоса)
Секторлар                      адам саны 3-тен кем болмаған жағдайда
Бөлiмдер                       адам саны 4-тен кем болмағанда
(аудандық аппаратта кемiнде 3 адам)
Бөлiм бастығының орынбасары    бөлiмдегi адам саны 6-дан кем болмаған
жағдайда (бастықты қоса есептегенде)
Құрылымдық бөлiмшелер          осы мемлекеттiк басқару органы
басшылары мен орынбасарлары    аппаратының қызметкерлерi штат
лауазымдарының жалпы саны      санының 20 проценттен аспағанда
Бас маман лауазымдарының саны  штаттағы адам санының 5 процентiнен
аспағанда
Экономикалық кеңесшiлер,        штаттағы адам санының 1 процентiнен
консультанттар лауазымдарының  аспағанда
саны
Жетекшi мамандар               I жетекшi маманға кем дегенде I
лауазымдарының саны            санатты, II санатты екi маманнан және
маманнан кем келмеуi керек (жалпы
алғанда)
--------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 30 қыркүйектегi N 1092 қаулысына N 6 қосымша
Қазақстан Республикасы облыстардың, Алматы және
Ленинск қалалары әкiмшiлiктерiнiң дербес басқармаларының,
бөлiмдерiнiң және комитеттерiнiң
Тiзбесi
Экономика жөнiндегi басқарма
Архив бөлiмi
Денсаулық сақтау басқармасы
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
Күрделi құрылыс басқармасы (бөлiм)
Халыққа бiлiм беру басқармасы
Құрылыс және архитектура iстерi жөнiндегi басқарма
Еңбек жөнiндегi басқарма
Әлеуметтiк қорғау бөлiмi
Қаржы басқармасы
Салық инспекциясы
Кеден басқармасы
Баға және монополияға қарсы саясат жөнiндегi комитет
Әдiлет басқармасы
Iшкi iстер басқармасы
Мәдениет басқармасы
Ауыл шаруашылығы басқармасы
Экобиоресурстар басқармасы
Тiл жөнiндегi комитет
Жерге орналастыру жөнiндегi комитет
Статистика жөнiндегi басқарма
Мемлекеттiк қаржы бақылау комитетi
Мемлекеттiк мүлiк комитетi
Жастар iсi, туризм және спорт жөнiндегi комитет
Кинобейнеқызметi басқармасы
<*>
Жылжымайтын мүлiктердi бағалау мен тiркеу жөнiндегi басқарма
<*>
Сауда департаменты (басқармасы)
<*>
Ескерту. N 6 қосымша сөздермен толықтырылған - Қ.Р.К.М.
5.12.1994 ж. N 1371 қаулысымен.
N 6 қосымша сөздермен толықтырылған - ҚРМК-нiң
10.01.1995 ж. N 30 қаулысымен.
Ескерту. N 6 қосымша сөздермен толықтырылған - ҚРМК-нiң
1995.06.22. N 860 қаулысымен.