Об отставке Правительства Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 11 октября 1994 г. N 1148
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
В соответствии со статьей 85 Конституции Республики Казахстан просить Президента Республики принять отставку Правительства Республики Казахстан.
Премьер-министр Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң орнынан түсуi туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1994 жылғы 11 қазан N 1148
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы Конституциясының 85-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Президентiнен Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң орнынан түсуiн қабылдау сұралсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi