О стpуктуpе центpального аппаpата Комитета по госудаpственным матеpиальным pезеpвам пpи Кабинете Министpов Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 9 ноябpя 1994 г. N 1247
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить согласованную с Министерством финансов Республики Казахстан структуру центрального аппарата Комитета по государственным материальным резервам при Кабинете Министров Республики Казахстан согласно приложению, исходя из предельной численности работников этого аппарата в количестве 54 единиц.
2. Разрешить Комитету по государственным материальным резервам при Кабинете Министров Республики Казахстан иметь одного заместителя Председателя, а также коллегию в количестве 5 человек.
3. Установить для центрального аппарата Комитета по государственным
материальным резервам при Кабинете Министров Республики Казахстан
лимит служебных легковых автомобилей в количестве 2 единиц.
Премьер-министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Кабинета Министров
Республики Казахстан
от 9 ноября 1994 г. N 1247
СТРУКТУРА
центрального аппарата Комитета по
государственным материальным резервам при Кабинете
Министров Республики Казахстан
Первый отдел
Второй отдел
Третий отдел
Пятый отдел
Шестой отдел
Седьмой отдел
Девятый отдел
Одиннадцатый отдел
Двенадцатый отдел
Тринадцатый отдел

Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы Мемлекеттiк материалдық резервтер жөнiндегi комитеттiң орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 9 қараша 1994 ж. N 1247
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы Мемлекеттiк материалдық резервтер жөнiндегi комитетi орталық аппаратының Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiмен келiсiлген құрылымы қосымшаға сәйкес, осы аппарат қызметкерлерiнiң саны шегiнде 54 адам болып бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы
Мемлекеттiк материалдық резервтер жөнiндегi комитетке төрағаның
бiр орынбасарын, сондай-ақ 5 адамнан алқа ұстауға рұқсат етiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы
Мемлекеттiк материалдық резервтер жөнiндегi комитеттiң орталық
аппараты үшiн 2 қызметтiк жеңiл автомобиль лимитi белгiленсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1994 жылғы 9 қарашадағы
N 1247 қаулысына
Қосымша
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi
жанындағы Мемлекеттiк материалдық резервтер
жөнiндегi комитеттiң орталық аппаратының
Құрылымы
Бiрiншi бөлiм
Екiншi бөлiм
Үшiншi бөлiм
Бесiншi бөлiм
Алтыншы бөлiм
Жетiншi бөлiм
Тоғызыншы бөлiм
Он бiрiншi бөлiм
Он екiншi бөлiм
Он үшiншi бөлiм