О структуре центрального аппарата Высшей аттестационной комиссии Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 9 ноября 1994 г. N 1249. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 (P050124)
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить согласованную с Министерством финансов Республики Казахстан структуру центрального аппарата Высшей аттестационной комиссии Республики Казахстан согласно приложению, исходя из предельной численности работников этого аппарата в количестве 30 единиц.
2. Разрешить Высшей аттестационной комиссии Республики Казахстан иметь одного заместителя Председателя, а также коллегию в количестве 9 человек.
3. Установить для центрального аппарата Высшей аттестационной комиссии Республики Казахстан лимит служебных легковых автомобилей в количестве 2 единиц.
Премьер-министр Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Кабинета Министров
Республики Казахстан
от 9 ноября 1994 г. N 1249
Структура
центрального аппарата Высшей аттестационной
комиссии Республики Казахстан
Отдел физико-математических, технических наук,
наук о Земле и космосе
Отдел химических, биологических, медицинских и
сельскохозяйственных наук
Отдел гуманитарных наук
Отдел аттестационных и информационных документов
Отдел административного управления
Бухгалтерия (Сектор)

Қазақстан Республикасының Жоғары аттестациялық комиссиясы орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 9 қараша 1994 ж. N 1249. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 9 ақпандағы N 124 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Жоғарғы аттестациялық комиссиясы орталық аппаратының Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiмен келiсiлген құрылымы қосымшаға сәйкес, осы аппарат қызметкерлерiнiң саны шегiнде 30 адам болып бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Жоғары аттестациялық комиссиясына төрағаның бiр орынбасарын, сондай-ақ 9 адамнан алқа ұстауына рұқсат етiлсiн.
3. Қазақстан Республикасы Жоғары аттестациялық комиссиясының орталық аппараты үшiн 2 қызметтiк жеңiл автомобиль лимитi белгiленсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1994 жылғы 9 қарашадағы
N 1249 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының Жоғары аттестациялық
комиссиясы орталық аппаратының
Құрылымы
Физика-математика, техникалық ғылымдар,
Жер және ғарыш туралы ғылым бөлiмi
Химия, биология, медицина және ауыл шаруашылығы
ғылымдары бөлiмi
Гуманитарлық ғылымдар бөлiмi
Аттестациялық және ақпараттық құжаттар бөлiмi
Әкiмшiлiк басқару бөлiмi
Бухгалтерия (Сектор)