О внесении изменений в постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 20 октябpя 1992 г. N 888
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 15 ноябpя 1994 г. N 1289. Утратило силу - постановлением Пpавительства РК от 9 янваpя 1996 г. N 31 ~P960031.
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить общие для всех отраслей народного хозяйства новые межразрядные тарифные коэффициенты, дифференцированные по квалификационным группам работников, согласно приложению.

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 20 қазандағы N 888 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1994 ж. 15 қараша N 1289. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996.01.09. N 31 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Халық шаруашылығының барлық салалары үшiн ортақ қызметкерлердiң бiлiктiлiк топтары бойынша сараланған жаңа разрядаралық тарифтiк коэффициенттерi бекiтiлсiн.

2. Признать утратившими силу:
абзац третий пункта 1 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 октября 1992 г. N 888 "О новых условиях оплаты труда на основе Единой тарифной сетки для всех категорий работников народного хозяйства" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 40, ст. 604) в части межразрядных тарифных коэффициентов, дифференцированных по квалификационным группам работников;

2. Мыналардың күшi жойылған деп танылсын:
"Халық шаруашылығы қызметкерлерiнiң барлық санаттары үшiн Бiрыңғай тариф кестесi негiзiнде еңбекке ақы төлеудiң жаңа шарттары туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 20 қазандағы N 888 қаулысының 1-тармағының үшiншi абзацы /Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1992 ж., N 40, 604-бап/ қызметкерлердiң бiлiктiлiк топтары бойынша сараланған разрядаралық тарифтiк коэффициенттерге қатысты жерi;

постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 сентября 1993 г. N 888 "О поддержке низкооплачиваемых работников предприятий, организаций и учреждений, финансируемых из бюджета" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 38, ст. 442).
3. Настоящее постановление ввести в действие с 1 декабря 1994 г.
4. Министерству финансов Республики Казахстан предусмотреть
выделение дополнительных ассигнований при уточнении республиканского
бюджета на 1994 год.
Премьер-министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Кабинета Министров
Республики Казахстан
от 15 ноября 1994 г. N 1289
Межразрядные тарифные коэффициенты,
дифференцированные по квалификационным группам работников
---------------------------------------------------------------------
Разряд            !   Тарифный коэффициент
---------------------------------------------------------------------

"Бюджеттен қаржыландырылатын кәсiпорындардың, ұйымдар мен мекемелердiң еңбекақысы аз қызметкерлерiн қолдау туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 15 қыркүйектегi N 888 қаулысы /Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993ж., N 38, 442-бап/.
3. Осы қаулы 1994 жылғы 1 желтоқсаннан бастап күшiне енгiзiлсiн.
4. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi 1994 жылға арналған республикалық бюджеттi анықтау кезiнде қосымша қаражат бөлудi көздесiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1994 жылғы 15 қарашадағы
N 1289 қаулысына
Қосымша
Қызметкерлердiң бiлiктi топтары бойынша
сараланған разрядаралық тарифтiк коэффициенттер
--------------------------------------------------------------------
Разряд             |     Тарифтiк коэффициент
--------------------------------------------------------------------

1                            2,00
2                            2,40
3                            2,69
4                            3,02
5                            3,39
6                            3,81
7                            4,28
8                            4,80
9                            5,16
10                            5,54
11                            5,95
12                            6,40
13                            6,87
14                            7,39
15                            7,94
16                            8,53
17                            9,16
18                            9,85
19                           10,58
20                           11,73
21                           13,08

1                             2,00
2                             2,40
3                             2,69
4                             3,02
5                             3,39
6                             3,81
7                             4,28
8                             4,80
9                             5,16
10                             5,54
11                             5,95
12                             6,40
13                             6,87
14                             7,39
15                             7,94
16                             8,53
17                             9,16
18                             9,85
19                            10,58
20                            11,73
21                            13,08