Об условиях оплаты тpуда pаботников налоговой милиции налоговой службы Министеpства финансов Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 2 декабpя 1994 г. N 1342. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 25 декабря 1996 г. N 1620 ~P961620
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
Установить с 1 октября 1994 г. надбавку к должностным окладам
всех категорий работников налоговой милиции налоговой службы
Министерства финансов Республики Казахстан в размере 35 процентов
от должностного оклада.
Первый заместитель
Премьер-министра
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi салық қызметi салық милициясы қызметкерлерiнiң еңбек ақы жағдайы туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1994 жылғы 2 желтоқсан N 1342. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996.12.25. N 1620 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi салық қызметi салық милициясының барлық санаттағы қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақыларына 1994 жылғы 1 қазаннан бастап лауазымдық жалақыларының 35 процентi мөлшерiнде үстеме белгiлесiн.
Қазақстан Республикасы
Премьер-министрiнiң
бiрiншi орынбасары