О стpуктуpе центpального аппаpата Министеpства сельского хозяйства Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 5 декабpя 1994 года N 1365. Утратило силу - постановлением Пpавительства РK от 19 декабpя 1995 г. N 1801 ~P951801
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить согласованную с Министерством финансов Республики Казахстан структуру центрального аппарата Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан согласно приложению, исходя из предельной численности работников аппарата в количестве 277 единиц.
2. Разрешить Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан иметь четырех заместителей Министра, в том числе одного первого, а также коллегию в количестве 17 единиц.
3. Установить для центрального аппарата Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан лимит служебных легковых автомобилей в количестве 5 единиц.
Премьер-министр Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан от 5 декабря 1994 г. N 1365
Структура
центрального аппарата Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан <*>
Сноска. Структура изменена постановлением КМ РК от 28 апреля 1995 г. N 593.
Главное управление экономики и рыночных преобразований Главное управление технологической политики в земледелии Главное управление технологической политики в животноводстве с Госплеминспекцией
Главное управление внешнеэкономических связей
Ведущее управление финансово-кредитной политики, учета,
санации и банкротства
Главное управление технической политики и сервиса
Ведущее управление ветеринарии с Государственной ветеринарной
инспекцией
Ведущее управление мясной и молочной промышленности
Ведущее управление инвестиционной политики
Ведущее управление маркетинга с госинспекцией по качеству
сельхозпродукции
Ведущее управление кадров и консалтинга
Управление кормов с пастбищной инспекцией
Отдел учебных заведений
Ведущее управление науки и научно-технического прогресса
Управление делами
Отдел правовой работы
Государственная инспекция по надзору за техническим состоянием
машинно-тракторного парка (на правах Главка)
Отдел охраны труда, техники безопасности и противопожарной защиты
Сектор по спецработе
Второй отдел
Пресс-центр

Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1994 жылғы 5 желтоқсан N 1365. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995.12.19. N 1801 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi
орталық аппаратының Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiмен
келiсiлген құрылымы аппарат қызметкерлерiнiң саны шегiнде
қосымшаға сәйкес 277 адам болып бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгiне
министрдiң төрт орынбасарын, оның iшiнде бiр бiрiншi, сондай-ақ
17 адамнан тұратын алқа ұстауға рұқсат етiлсiн.
3. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң
орталық аппараты үшiн 5 қызметтiк жеңiл автомобиль лимитi
белгiленсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1994 жылғы 5 желтоқсандағы
N 1365 қаулысына
Қосымша
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы
министрлiгi орталық аппаратының
Құрылымы
Экономика және нарықтық қайта құру бас басқармасы
Егiн шаруашылығындағы технология саясаты бас басқармасы
Мал шаруашылығы мен мемлекеттiк асыл тұқым инспекциясы
технология саясаты бас басқармасы
Сыртқы экономикалық байланыстардың бас басқармасы
<*>
Қаржы кредит саясаты,есеп,санация және банкроттық
жөнiндегi жетекшi басқарма
<*>
Техникалық саясат және сервис бас басқармасы
Ветеринария мен мемлекеттiк ветеринария инспекциясының
жетекшi басқармасы
Ет және сүт өнеркәсiбi жетекшi басқармасы
Инвестициялық саясат жетекшi басқармасы
Ауыл шаруашылығы өнiмдерiнiң сапасы жөнiндегi мемлекеттiк
инспекция маркетингiнiң жетекшi басқармасы
<*>
Кадрлар және консалтинг жетекшi басқармасы
Жемшөп және жайылым инспекциясы басқармасы
Оқу орындары бөлiмi
<*>
Ғылым және ғылыми техникалық прогресс жөнiндегi жетекшi
басқарма
<*>
Iс басқармасы
Құқық жұмысы бөлiмi
Машина-трактор паркiнiң техникалық жағдайын қадағалау жөнiндегi
мемлекеттiк инспекциясы (бас басқарма құқында)
Еңбек қорғау, қауiпсiздiк техникасы және өрттен қорғану
бөлiмi
Арнайы жұмыстар секторы
Екiншi бөлiм
Баспасөз орталығы
Бюджеттiк қаржыландыру және қолдау қоры жөнiндегi жетекшi
басқарма
<*>
Ескерту.Қосымшаға өзгерiстер енгiзiлген - ҚРМК-нiң
1995.04.28. N 593 қаулысымен.