О регулировании средств, направляемых на потребление для органов управления потребительской кооперации
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 7 декабря 1994 г. N 1385. Утратило силу - постановлением Кабинета Министров РК от 2 августа 1995 г. N 1069
Учитывая, что Казпотребсоюз является общественно-хозяйственной организацией и его органы управления (районного, областного и республиканского звена) не занимаются хозяйственной деятельностью и содержатся за счет внутрихозяйственных отчислений своих предприятий, Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
Приостановить действие на органы управления потребительской кооперации пункта 18 Положения о механизме государственного регулирования средств, направляемых на потребление, утвержденного постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 8 февраля 1994 г. N 148 "О государственном регулировании средств, направляемых на потребление", с учетом внесенных изменений и дополнений постановлениями Кабинета Министров Республики Казахстан от 8 сентября 1994 г. N 1014, от 28 сентября 1994 N 1072 впредь до утверждения нового Положения о механизме государственного регулирования средств, направляемых потребление.
Премьер-министр Республики Казахстан

Тұтыну кооперациясының басқару органдарына арналған тұтынуға жұмсалатын қаражатты реттеу туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1994 жылғы 7 желтоқсан N 1385. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995.08.02. N 1069 қаулысымен.
Қазтұтынуодағының қоғамдық-шаруашылық ұйым болып табылатынын әрi оның басқару органдары (аудандық, облыстық және республикалық буыны) шаруашылық қызметiмен шұғылданбайтынын және олар өз кәсiпорындарының iшкi шаруашылық аударымдары есебiнен ұсталынатынын ескере отырып, Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
Алдағы уақытта тұтынуға жұмсалатын қаражатты мемлекеттiк реттеудiң тетiгi туралы жаңа Ереженi бекiткенге дейiн, Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 8 қыркүйектегi N 1014, 1994 жылғы 28 қыркүйектегi N 1072 қаулыларымен енгiзiлген өзгертулер мен толықтыруларды ескере отырып, "Тұтынуға жұмсалатын қаражатты мемлекеттiк реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 8 ақпандағы N 148 қаулысымен бекiтiлген тұтынуға жұмсалатын қаражатты мемлекеттiк реттеу туралы Ереженiң 18-тармағын тұтынушылар кооперациясының басқару органдарына қолдану тоқтатыла тұрсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi