Об упpазднении Межведомственной госудаpственной комиссии по телекоммуникациям пpи Министеpстве связи Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 15 декабpя 1994 г. N 1412
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Упразднить Межведомственную государственную комиссию по телекоммуникациям при Министерстве связи Республики Казахстан.
2. Министурству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан передать функции бывшей Межведомственной государственной комиссии по телекоммуникациям при Министерстве связи Республики Казахстан Департаменту связи и численность рабочего аппарата в количестве 5 единиц.
3. Признать утратившим силу постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 7 января 1994 г. N 37 "Об образовании Межведомственной государственной комиссии по телекоммуникациям при Министерстве связи Республики Казахстан".
4. Внести соответствующие изменения в перечень предприятий, входящих в подчинение Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан, утвержденный постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 июля 1994 г. N 804 "Вопросы Министерства транспорта и коммуникаций".
Первый заместитель
Премьер-министра
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Байланыс министрлiгiнiң жанындағы Телекоммуникациялар жөнiндегi ведомствоаралық мемлекеттiк комиссияны тарату жөнiнде
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 1994 жылғы 15 желтоқсан N 1412
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Байланыс министрлiгiнiң жанындағы Телекоммуникациялар жөнiндегi ведомствоаралық мемлекеттiк комиссия таратылсын.
2. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi бұрынғы Байланыс министрлiгiнiң жанындағы Телекоммуникациялар жөнiндегi ведомствоаралық мемлекеттiк комиссияның қызметiн және 5 адамнан тұратын жұмыс аппаратын Байланыс департаментiне берсiн.
3. "Қазақстан Республикасы Байланыс министрлiгiнiң жанынан
Телекоммуникациялар жөнiндегi ведомствоаралық мемлекеттiк комиссия
құру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң
1994 жылғы 7 қаңтардағы N 37 қаулысының күшi жойылған деп танылсын.
4. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы
19 шiлдедегi N 804 "Көлiк және коммуникациялар министрлiгiнiң
мәселелерi" қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Көлiк
және коммуникациялар министрлiгiнiң қарамағына кiретiн кәсiпорындардың
тiзбесiне тиiстi өзгертулер енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасы
Премьер-министрiнiң
бiрiншi орынбасары