Об оплате труда работников центрального аппарата Министерства экономики и Министерства финансов Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 декабря 1994 г. N 1426. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 20 августа 1996 г. N 1033 ~P961033
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
Установить работникам центрального аппарата Министерства
экономики и Министерства финансов Республики Казахстан надбавку
к должностному окладу в размере 35 процентов за особый режим
работы с 1 января 1995 г.
Премии, надбавка за выслугу лет и материальная помощь
выплачиваются с учетом указанной надбавки.
Первый заместитель
Премьер-министра
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының Экономика министрлiгi мен Қаржы министрлiгiнің орталық аппараты қызметкерлерiнiң еңбек ақысы туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1994 жылғы 20 желтоқсан N 1426. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996.08.20. N 1033 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетiнiң қаулы етедi:
Қазақстан Республикасының Экономика министрлiгi мен Қаржы
министрлiгiнiң орталық аппараты қызметкерлерiнiң лауазымдық
жалақыларына жұмыстың ерекше режимi үшiн 1995 жылғы I қаңтардан
бастап 35 процент мөлшерiнде үстеме белгiленсiн.
Сыйлық, еңбек өткерген жылдары үшiн үстеме және материалдық
көмек аталған үстеменi ескере отырып төленедi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-министрiнiң
бiрiншi орынбасары