О назначении пpедставителей Пpавительства Республики Казахстан в состав Республиканской тpехстоpонней комиссии по pегулиpованию социально-тpудовых отношений
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 23 декабpя 1994 г. N 1452. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 21 декабря 1998 г. N 1305 ~P981305
В целях реализации постановления Президента Республики Казахстан
от 19 декабря 1994 г. N 1987
K941987_
"О социальном партнерстве в
области социально-экономических и трудовых отношений" Кабинет
Министров Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Назначить представителями Правительства Республики Казахстан
в состав Республиканской трехсторонней комиссии по регулированию
социально-трудовых отношений:
Коржову Н.А.          - Министра труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан,
председатель
Раханова М.С.         - Директора Департамента государственного
имущества и приватизации Министерства
финансов Республики Казахстан
Сиврюкову В.А.        - Секретаря по связям с Парламентом
Министерства труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан,
заместителем председателя
Жабагина А.А.         - Министра энергетики, индустрии и торговли
Республики Казахстан
Нур-Ахмет Досмухамета - Секретаря по связям с Парламентом
Агентства по стратегическому планированию
и реформам Республики Казахстан
Жалыбина С.М.         - Секретаря по связям с Парламентом
Министерства юстиции Республики Казахстан
Канатова С.С.         - Директора Департамента фискальной политики
Министерства финансов Республики Казахстан
Арынова Е.М.          - вице-Министра образования, культуры и
здравоохранения Республики Казахстан <*>
Сноска. Состав комиссии изменен - постановлениями Правительства РК от 30 сентября 1996 г. N 1194 P961194_ , от 10 декабря 1996 г. N 1512 P961512_ ; от 12 августа 1997 г. N 1253 Р971253_ ; от 9 января 1998 г. N 3 P980003_ .
2. Представителям Правительства Республики Казахстан
в Республиканской трехсторонней комиссии по регулированию
социально-трудовых отношений разработать и согласовать с участниками
сторон положения:
о порядке подготовки и заключения Генерального, областных и
отраслевых (тарифных) соглашений;
о Республиканской трехсторонней комиссии по регулированию
социально-трудовых отношений.
Премьер-министр
Республики Казахстан

Әлеуметтiк-еңбек қатынастарын реттеу жөнiндегi Респубикалық үшжақты комиссияның құрамына Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң өкiлдерiн тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1994 жылғы 23 желтоқсан N 1452. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998.12.21. N 1305 қаулысымен. ~P981305
"Әлеуметтiк-экономикалық және еңбек қатынастары саласындағы
әлеуметтiк әрiптестiк туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң
1994 жылғы 19 желтоқсандағы N 1987
K941987_
қаулысын жүзеге асыру
мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Әлеуметтiк-еңбек қатынастарын реттеу жөнiндегi Республикалық
үшжақты комиссияның құрамына Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
өкiлдерi болып мыналар тағайындалсын:
<*>
Коржова Н.А.      - Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты
әлеуметтiк қорғау министрi, төраға
<*>
<*>
Сиврюкова В.А.    - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты
әлеуметтiк қорғау министрлiгiнiң Парламентпен
байланыс жасау жөнiндегi хатшысы, төрағаның
орынбасары
<*>
<*>
Жабағин А.Ә.      - Қазақстан Республикасының Энергетика,
индустрия және сауда министрi
<*>
<*>
Нұр-Ахмет         - Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау
Досмұхамет          және реформалар жөнiндегi агенттiгiнiң
Парламентпен байланыс жасау жөнiндегi
хатшысы
<*>
Жалыбин С.М.      - Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң
Парламентпен байланыс жасау жөнiндегi
хатшысы
<*>
Қанатов С.С.      - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң
Фискальдық саясат департаментiнiң директоры
<*>
<*>
Арынов Е.М.       - Қазақстан Республикасының Бiлiм, мәдениет
және денсаулық сақтау вице-министрi
<*>
Раханов М.С.      - Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру
департаментiнiң директоры
<*>
<*>
ЕСКЕРТУ. Комиссия құрамына өзгерiс енгiзiлдi - ҚРҮ-нiң
1996.09.30. N 1194 қаулысымен.
P961194_
ЕСКЕРТУ. Комиссия құрамына өзгерiстер енгiзiлдi - ҚРҮ-нiң
1996.12.10. N 1512 қаулысымен.
P961512_
ЕСКЕРТУ. Құрамға өзгерiс енгiзiлдi - ҚРҮ-нiң 1997.08.12. N 1253
қаулысымен.
P971253_
ЕСКЕРТУ. Құрам өзгертiлдi - ҚРҮ-нiң 1998.01.09. N 3 қаулысымен
P980003_
.
2. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Әлеуметтiк-еңбек
қатынастарын реттеу жөнiндегi Республикалық үшжақты комиссиядағы
өкiлдерi:
Бас, облыстық және салалық (тарифтiк) келiсiмдердi әзiрлеу мен
қорытындылау тәртiбi туралы;
Әлеуметтiк-еңбек қатынастарын реттеу жөнiндегi Республикалық
үшжақты комиссия туралы ережелердi әзiрлеп, тараптардың
қатысушыларымен келiсетiн болсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi