О структуре центрального аппарата Министерства обороны Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 29 декабря 1994 г. N 1485. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 12 июля 1996 г. N 898 ~P960898
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить структуру центрального аппарата Министерства обороны Республики Казахстан согласно приложению, исходя из предельной численности работников этого аппарата в количестве 662 единиц.
2. Разрешить Министру обороны Республики Казахстан иметь 6 заместителей, в том числе двух первых, а также военную коллегию в количестве 8 человек.
3. Установить, для центрального аппарата Министерства обороны Республики Казахстан лимит служебных легковых автомобилей в количестве 7 единиц.
Премьер-министр Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан от 29 декабря 1994 г. N 1485
Структура
центрального аппарата Министерства обороны
Республики Казахстан
Командование
Инспекция
Управление договорных и внешних связей
Главный штаб
В том числе:
Оперативное управление
Организационно-мобилизационное управление
Разведывательное управление
Управление связи
Управление ракетных войск и артиллерии
Управление инженерных войск
Служба радиационной, химической и биологической защиты
Управление боевой подготовки
Военно-медицинское управление
Управление кадров
Управление воспитательной и социально-правовой работы
Управление вооружения
Управление тыла
Бюджетно-финансовое управление
Управление по строительству и расквартированию войск
Квартирно-эксплуатационное управление
Отдел военно-учебных заведений и вневойсковой подготовки
Отдел Военно-Морских Сил

Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1994 жылғы 29 желтоқсан N 1485. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996.07.12. N 898 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi орталық аппаратының құрылымы қосымшаға сәйкес, осы аппарат қызметкерлерi саны шегiнде 662 адам болып бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрiне 6 орынбасар, оның iшiнде екi бiрiншi, сондай-ақ 8 адамнан тұратын әскери алқа ұстауға рұқсат етiлсiн.
3. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң орталық аппараты үшiн 7 қызметтiк жеңiл автомобиль лимитi белгiленсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 29 желтоқсандағы N 1485 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi
орталық аппаратының
ҚҰРЫЛЫМЫ
Командование
Инспекция
Шарт жасасу және сыртқы байланыстар басқармасы
Бас штаб
Оның iшiнде:
Жедел басқарма
Ұйымдастыру-жұмылдыру басқармасы
Барлау басқармасы
Байланыс басқармасы
Ракета әскерi және артиллерия басқармасы
Инженерлiк әскер басқармасы
Радиациялық, химиялық және биологиялық қорғау қызметi
Әскери даярлық басқарма
Әскери-медицина басқарма
Кадр басқармасы
Тәрбие және әлеуметтiк-құқықтық жұмыстар басқармасы
Қару-жарақ басқармасы
Тыл басқармасы
Бюджет-қаржы басқармасы
Құрылыс және әскеридi пәтерге орналастыру жөнiндегi басқарма
Пәтердi пайдалану басқармасы
Әскери-оқу орындары және әскерден тыс даярлық бөлiмi
Әскери-Теңiз Күштерi бөлiмi