О штатной численности местных органов Государственного комитета Республики Казахстан по ценовой и антимонопольной политике
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 7 февраля 1995 г. N 122. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 (P050124)
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Увеличить предельную численность территориальных органов Государственного комитета Республики Казахстан по ценовой и антимонопольной политике на 472 единицы.
2. Финансирование территориальных органов, включая бывшие отделы цен администраций, с 1 января 1995 года производить за счет ассигнований, предусмотренных в республиканском бюджете на содержание органов государственного управления.
Премьер-министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының баға және монополияға қарсы саясат жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң жергiлiктi органдарының штат саны туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1995 жылғы 7 ақпандағы N 122. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 9 ақпандағы N 124 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Баға және монополияға қарсы саясат жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң аумақтық органдарының шектi саны 472 бiрлiкке көбейтiлсiн.
2. 1995 жылғы 1 қаңтардан бастап аумақтық органдарды, әкiмшiлiктiң бұрынғы баға бөлiмiн қоса қаржыландыру республикалық бюджетте мемлекеттiк басқару органдарын ұстауға көзделген қаражат есебiнде жүргiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi