О меpах по pеализации соглашений и договоpенностей, достигнутых в ходе официального визита Пpезидента Реcпублики Казахстан в Коpолевство Саудовская Аpавия в сентябpе 1994 года
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 5 апpеля 1995 г. N 408
В целях реализации соглашений и договоренностей, достигнутых в ходе официального визита Президента Республики Казахстан в Королевство Саудовская Аравия, и обеспечение дальнейшего развития двустороннего сотрудничества Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить план мероприятий по реализации соглашений и договоренностей, достигнутых в ходе официального визита Президента Республики Казахстан в Королевство Саудовская Аравия в сентябре 1994 года (прилагается).
2. Министерствам и ведомствам Республики Казахстан, главам областных, Алматинской городской администраций принять конкретные меры по выполнению мероприятий, предусмотренных планом.
3. Министерству печати и массовой информации Республики Казахстан, Республиканской корпорации "Телевидение и радио Казахстана" совместно с Министерством иностранных дел Республики Казахстан освещать в средствах массовой информации ход реализации соглашений и договоренностей, достигнутых в ходе визита.
4. Министерству иностранных дел Республики Казахстан о ходе выполнения настоящего постановления не реже одного раза в год информировать Кабинет Министров Республики Казахстан.
Первый заместитель
Премьер-министра
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 5 апреля 1995 г. N 408
План мероприятий по
реализации договоренностей,
достигнутых в ходе официального
визита Президента Республики Н.А. Назарбаева в
Корлевство Саудовская Аравия (КСА) в сентябре 1994 года
(извлечение)
----------------------------------------------------------------------
Наименование документа    !   Содержание   !Ответственные !   Срок
(Область сотрудничества)   ! мероприятий    !за исполнение !исполнения
!                !министерства и!
!                !ведомства     !
!                !Республики    !
!                !Казахстан     !
----------------------------------------------------------------------
1               !       2        !       3      !     4
----------------------------------------------------------------------
Генеральное соглашение     Внести на             МИД        I квартал
между Правительством       утверждение                      1995 года
Республики Казахстан и     Кабинета Министров
Правительством Королевства Республики
Саудовская Аравия о        Казахстан
сотрудничестве в торгово-
экономической,
инвестиционной, технической
и культурной областях, а
также в области спорта и
по делам молодежи
Разработать        МИД           постоянно
механизм и         Минэкономики
обеспечение        Минпромторг
контроля за
выполнением
данного
Генерального
соглашения

Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы қыркүйекте Сауд Аравиясы Корольдiгiне ресми сапары кезiнде қол жеткен келiсiмдер мен уағдаластықтарды жүзеге асыру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1995 жылғы 5 суәiрдегi N 408
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы қыркүйекте Сауд Аравиясы Корольдiгiне ресми сапары кезiнде қол жеткен келiсiмдер мен уағдаластықтарды жүзеге асыру және екi жақты ынтымақтастықты одан әрi дамытуды қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы қыркүйекте Сауд Аравиясы Корольдiгiне ресми сапары кезiнде қол жеткен келiсiмдер мен уағдаластықтарды жүзеге асыру жөнiндегi шаралар жоспары (қоса берiлiп отыр) бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының министрлiктерi мен ведомстволары, облыстардың, Алматы қаласының әкiмдерi жоспарда көзделген шараларды орындау жөнiнде нақты шаралар қабылдайтын болсын.
3. Қазақстан Республикасының Баспасөз және бұқаралық ақпарат министрлiгi, "Қазақстан теледидары мен радиосы" республикалық корпорациясы Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгiмен бiрлесiп, сапар кезiнде қол жеткен келiсiмдер мен уағдаластықтардың жүзеге асуының барысын бұқаралық ақпарат құралдарында көрсететiн болсын.
4. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi осы қаулының орындалу барысы туралы Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетiне кемiнде жылына бiр рет мәлiмдейтiн болсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-министрiнiң
бiрiншi орынбасары
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
N 408 Қаулысымен бекiтiлген 5 сәуiр 1995 жыл
Қазақстан Республикасының Президентi Н.Ә.Назарбаевтың
Сауд Арабиясы Корольдiгiне (САК) 1994 жылдың қыркүйегiндегi
ресми сапары барысында қол жеткiзiлген уағдаластықтарды
жүзеге асыру жөнiндегi шаралар жоспары
(Үзiндi)
-------------------------------------------------------------------
Құжаттың  аты        |Ынтымақ.|Шаралардың|Атқаруға|Аяқтау |Орындау
|тастық  | мазмұны  |жауапты.|нысаны |мерзiмi
| саласы |          | лар    |       |
--------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасының       ҚР Минис.-   Сыртқы.- ҚР       1995
Үкiметi мен Сауд Арабиясы       трлер Каби.- iсминi  Министр.  жылдың
Корольдiгiнiң Үкiметi           нетiнiң              лер          1
арасындағы сауда-эконо.-        бекiтуiне            Кабинетi. тоқсаны
микалық, инвестиция,            енгiзу               нiң бекi.
техника және мәдениет                                туi
салаларындағы, сондай-ақ
спорт саласындағы және
жастар iстерi жөнiндегi
ынтымақтастық туралы
Бас келiсiм
--------------------------------------------------------------------
Iс-әрекет   Сыртқыiс.  Шаралар  тұрақты
тетiгiн     минi,      жоспары  түрде
жасау және  Эконом.
осы Бас ке. минi,
лiсiмнiң    Сауда-
орындалуына өнеркәсiп.
бақылау     минi
жасауды қам.
тамасыз ету