О Комитете по использованию иностpанного капитала пpи Кабинета Министpов Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 10 мая 1995 г. N 633. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 20 августа 1996 г. N 1033 ~P961033.
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 15 марта 1995 г. N 2097 U952097_ "Об образовании Комитета по использованию иностранного капитала при Кабинете Министров Республики Казахстан" Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить структуру центрального аппарата Комитета по использованию иностранного капитала при Кабинете Министров Республики Казахстан (далее - Комитет) согласно приложению, исходя из предельной численности работников в количестве 66 единиц (без персонала по охране и обслуживанию зданий).
2. Разрешить Комитету иметь 3 заместителей Председателя, в том числе одного первого, а также коллегию в количестве 11 человек.
3. Распространить на работников Комитета условия оплаты труда, предусмотренные постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 апреля 1995 г. N 474 P950474_ "О должностных окладах работников органов государственного управления Республики Казахстан" (таблица 2).
4. Комитету представить на утверждение в Кабинет Министров Республики Казахстан согласованное с Министерством юстиции, Министерством финансов и Министерством экономики Республики Казахстан Положение о Комитете по использованию иностранного капитала при Кабинете Министров Республики Казахстан.
5. Разрешить Комитету производить выплату работникам надбавки в размере до 30 процентов к должностному окладу за знание и применение иностранных языков при выполнении возложенных на них функций. 02_10_00
6. Министерству финансов Республики Казахстан предусмотреть необходимые ассигнования на содержание аппарата Комитета, а также ежегодное выделение средств, в том числе валютных, для приобретения мебели, оборудования, транспортных средств и оргтехники.
7. Пункт 7 утратил силу - постановлением КМ РК от 12 июня 1995 г. N 813.
8. Приравнять должность Председателя Комитета по условиям транспортного, медицинского и бытового обслуживания к должности министра, а должности заместителей Председателя Комитета - к должностям заместителей министра.
9. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в первоочередном порядке обеспечить Председателя Комитета, его заместителей и начальников управлений правительственными каналами связи, а также в необходимом количестве телефонной, телефаксной, телексной, в том числе международной, связью.

Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы Шет ел капиталын пайдалану жөнiндегi комитет туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1995 жылғы 10 мамыр N 633. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996.08.20. N 1033 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетiнiң жанынан Шет ел капиталын пайдалану жөнiндегi комитет құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 15 наурыздағы N 2097 Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы Шет ел капиталын пайдалану жөнiндегi комитеттiң (бұдан әрi - Комитет) орталық аппаратының құрылымы қосымшаға сәйкес қызметкерлердiң шектi санына қарай 66 адам болып бекiтiлсiн (үйдi күзететiн және қызмет көрсететiн адамдарсыз).
2. Комитетке төрағаның 3 орынбасарын, оның iшiнде бiр бiрiншi орынбасарын, сондай-ақ 11 адамнан алқа ұстауына рұқсат етiлсiн.
3. Комитеттiң қызметкерлерiне "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк басқару органдарының лауазымдық жалақылары туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 14 сәуiрдегi N 474 қаулысында көзделген еңбек ақы төлеу шарттары қолданылсын (1-кесте).
4. Комитет Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiмен, Қаржы министрлiгiмен және Экономика министрлiгiмен келiсiлген Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы Шет ел капиталын пайдалану жөнiндегi комитет туралы ереженi Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетiнiң бекiтуiне ұсынатын болсын.
5. Комитеттiң өз қызметкерлерiне жүктелген мiндеттердi орындаған кезде шет тiлiн бiлетiндiгi және қолдана алатындығы үшiн олардың лауазымдық жалақыларына 30 процентке дейiнгi мөлшерде үстеме төлеуiне рұқсат етiлсiн.
6. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Комитеттiң аппаратын ұстауға қажеттi қаржы, сондай-ақ жиhаз, жабдық, көлiк құралдары мен ұйымдастыру iсiнiң техникасын алуға жыл сайын қаражат бөлудi қарастырсын.
7. <*>
Ескерту. 7-тармақтың күшi жойылған - ҚРМК-нiң 1995.06.12.
N 813 қаулысымен.
8. Комитет төрағасының лауазымы көлiк, медициналық және тұрмыстық қызметiн көрсету шарттары жөнiнен министрдiң лауазымына, ал Комитет төрағасы орынбасарларының лауазымдары-министр орынбасарларының лауазымдарына теңестiрiлсiн.
9. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi Комитеттiң төрағасын, оның орынбасарлары мен басқарма бастықтарын үкiметтiк байланыс арналарымен, сондай-ақ қажеттi мөлшерде телефон, телефакс, телекс байланысымен, оның iшiнде халықаралық байланыспен бiрiншi кезекте қамтамасыз ететiн болсын.

10. Комитету в месячный срок внести в Кабинет Министров Республики Казахстан предложения о правопреемстве Национального агентства по иностранным инвестициям при Министерстве экономики Республики Казахстан по международным обязательствам, вытекающим из подписанных от имени и по поручению Правительства Республики Казахстан соглашений.
11. Установить для аппарата Комитета лимит служебных легковых автомобилей в количестве 5 единиц, из них 4 единицы - за счет сокращения лимита служебных легковых автомобилей Министерства экономики Республики Казахстан.
12. Министерству экономики Республики Казахстан передать Комитету в установленном порядке 4 легковых автомобиля.
13. Министерству юстиции Республики Казахстан совместно с Комитетом внести в месячный срок предложение по приведению решений Кабинета Министров Республики Казахстан в соответствие с Указом Президента Республики Казахстан от 15 марта 1995 г. N 2097 U952097_ "Об образовании Комитета по использованию иностранного капитала при Кабинете Министров Республики Казахстан" и настоящим постановлением.
14. Государственному комитету Республики Казахстан по
управлению государственным имуществом ускорить выделение помещения в
г. Алматы для размещения Комитета с учетом специфики его
деятельности.
Премьер-министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Кабинета
Министров Республики Казахстан
от 10 мая 1995 г. N 633
Структура
центрального аппарата Комитета по
использованию иностранного капитала при
Кабинете Министров Республики Казахстан
Руководство
Управление стратегического планирования и содействия
инвестициям
Управление прямых иностранных инвестиций
Управление рынков капитала
Управление координации внешней помощи
Управление координации реализации проектов
Управление по организации работы аппарата

10. Комитет бiр ай мерзiмде Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетiне Қазақстан Республикасының Экономика министрлiгi жанындағы Шет ел инвестициялары жөнiндегi Ұлттық агенттiгiнiң Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң атынан және соның тапсыруымен қол қойылған келiсiмдерден туындайтын халықаралық мiндеттемелерi бойынша құқылы мұрагерлiгi туралы ұсыныс енгiзсiн.
11. Комитеттiң аппараты үшiн қызмет бабындағы 5 жеңiл автомобиль лимитi, оның iшiнде 4 жеңiл автомобиль лимитi Қазақстан Республикасы Экономика министрлiгiнiң қызмет бабындағы жеңiл автомобильдерi лимитiн қысқарту есебiнен белгiленсiн.
12. Қазақстан Республикасының Экономика министрлiгi белгiленген тәртiппен 4 жеңiл автомобильдi Комитетке беретiн болсын.
13. Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi Комитетпен
бiрлесiп бiр ай мерзiмде Қазақстан Республикасы Министрлер
Кабинетiнiң шешiмдерiн "Қазақстан Республикасының Министрлер
Кабинетiнiң жанынан Шет ел капиталын пайдалану жөнiндегi комитет
құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы
15 наурыздағы N 2097 Жарлығына және осы қаулыға сәйкес келтiру
жөнiнде ұсыныс енгiзетiн болсын.
14. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару
жөнiндегi мемлекеттiк комитетi Алматы қаласында Комитет қызметiнiң
ерекшелiгiн ескере отырып, оны орналастыратын үй бөлу мәселесiн
тездетсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1995 жылғы 10 мамыр
N 633 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi
жанындағы Шет ел Капиталын пайдалану жөнiндегi комитеттiң
орталық аппаратының
Құрылымы
Басшылық
Стратегиялық жоспарлау және инвестицияларға жәрдем беру
Тiкелей шет ел инвестициялары басқармасы
Капитал нарығының басқармасы
Сыртқы көмектi үйлестiру басқармасы
Жобаларды жүзеге асыруды үйлестiру басқармасы
Аппарат жұмысын ұйымдастыру жөнiндегi басқарма