Об утверждении Положения о порядке зачисления и использования средств, поступивших от начисленных пени на счета Пенсионного фонда Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 2 июня 1995 г. N 771. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 7.06.99 N 708 ~P990708.
Во исполнение поручений Президента Республики Казахстан по вопросам своевременности выплат пенсий и пособий из средств Пенсионного фонда Республики Казахстан Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
Утвердить прилагаемое Положение о порядке зачисления и использования средств, поступивших от начисленных пени на счета Пенсионного фонда Республики Казахстан.
Премьер-министр
Республики Казахстан
Утверждено
постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 2 июня 1995 г. N 771
Положение
о порядке зачисления и использования
средств, поступивших от начисленных пени
на счета Пенсионного фонда Республики Казахстан
Настоящее Положение разработано в соответствии с постановлением Кабинета Министров от 30 ноября 1994 г. N 1329 P941329_ "Об отдельных вопросах деятельности Пенсионного фонда Республики Казахстан" и определяет порядок зачисления и использования средств, поступивших от начисленных пени на счет Пенсионного фонда Республики Казахстан.
1. Поступившие средства от начисленных пени с сумм недоимки зачисляются на счет N 829 областных, Алматинского и Ленинского городских управлений социальной защиты населения. <*>
Сноска. Исключены абзацы второй-седьмой - постановлением Правительства РК от 8 апреля 1997 г. N 505 P970505_ .
2. Срок перечисления средств от начисленных пени с сумм недоимки для областных, Алматинского и Ленинского городских управлений социальной защиты на счет Пенсионного фонда Республики Казахстан устанавливается не позднее 5 числа следующего месяца.
3. Пенсионный фонд Республики Казахстан перечисленные на счет 829 от областных управлений по труду и социальной защите населения, Алматинского городского управления социальной защиты населения средства от начисленных пени направляет на счет N 828 для финансирования пенсий нуждающимся регионам. <*>
Сноска. Пункт 3 - в редакции постановления Правительства РК от 8 апреля 1997 г. N 505 P970505_ .
4. (Пункт 4 исключен - постановлением Правительства РК от 8 апреля 1997 г. N 505 P970505_ )
5. Начальники областных, Алматинского и Ленинского городских управлений социальной защиты населения несут персональную ответственность за правильность зачисления на текущий счет Пенсионного фонда Республики Казахстан средств, поступивших от начисленных пени, и использования; ежеквартально представляют в Министерство социальной защиты населения Республики Казахстан отчет о расходовании перечисленных им средств в сроки, установленные для предоставления бухгалтерской отчетности.

Қазақстан Республикасы Зейнетақы қорының есепшотына есептелген өсiмнен түскен қаражатты есепке алу мен пайдалану тәртiбi туралы Ереженi бекiту жөнiнде
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1995 жылғы 2 маусым N 771. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999.06.07. N 708 қаулысымен. ~P990708
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Қазақстан Республикасының
Зейнетақы қорының қаржысынан зейнетақылар мен жәрдемақыларды
уақтылы төлеу мәселелерi жөнiндегi тапсырмасын орындау үшiн
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы Зейнетақы қорының есепшотына есептелген
өсiмнен түскен қаражатты есепке алу мен пайдалану тәртiбi туралы
қоса берiлiп отырған Ереже бекiтiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1995 жылғы 2 маусымдағы
N 771 қаулысымен
Бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Зейнетақы қорының есепшотына
есептелген өсiмнен түскен қаражатты есепке алу мен
пайдалану тәртiбi туралы
Ереже
Осы Ереже "Қазақстан Республикасы Зейнетақы қоры жұмысының жекелеген мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 30 қарашадағы N 1329 қаулысына сәйкес жасалды және Қазақстан Республикасы Зейнетақы қорының есепшотына есептелген өсiмнен түскен қаражатты есепке алу мен пайдалану тәртiбiн белгiлейдi.
1. Мезгiлiнде төленбеген салық сомасынан есептелген өсiмнен түскен қаражат облыстардың, Алматы және Ленинск қалаларының халықты әлеуметтiк қорғау басқармаларының N 829 есепшотына есепке қосылады. <*>
ЕСКЕРТУ. 1-тармақтың 1-7-абзацтары алынып тасталды - ҚРҮ-нiң
1997.04.08. N 505 қаулысымен. P970505_
2. Облыстардың, Алматы және Ленинск қалаларының халықты әлеуметтiк қорғау басқармалары есептеген өсiмнен түскен қаражатты келесi айдың 5-iнен кешiктiрмей Қазақстан Республикасы Зейнетақы қорының есепшотына аударып отырады.
3. Қазақстан Республикасы Зейнетақы қоры еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау жөнiндегi облыстық басқармалардан Алматы қалалық халықты әлеуметтiк қорғау басқармасынан 829-есепшотына аударылған, есептелген өсiмнен түскен қаражатты мұқтаж аймақтарға зейнетақыны қаржыландыру үшiн N 828 есепшотына жiбередi. <*>
4. <*>
ЕСКЕРТУ. 3-тармақ жаңа редакцияда, 4-тармақ алынып тасталған -
ҚРҮ-нiң 1997.04.08. N 505 қаулысымен. P970505_
5. Облыстардың, Алматы және Ленинск қалаларының халықты әлеуметтiк қорғау басқармаларының бастықтары Қазақстан Республикасы Зейнетақы қорының ағымдағы есепшотына есептелген өсiм қаражатының дұрыс аударылуына, жұмсалуына дербес жауап бередi, өздерiне аударылған қаржының жұмсалғандығы туралы Қазақстан Республикасының Халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiне бухгалтерлiк есеп беру үшiн белгiленген мерзiмде тоқсан сайын есеп берiп отырады.