Об утверждении перечня документов и сведений, прилагаемых гражданином к заявлению на предоставление права на земельный участок для индивидуального жилищного строительства
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 5 июня 1995 г. N 777. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 29 сентября 2005 г. N 964
В соответствии с частью пятой статьи 4 Закона Республики Казахстан Z941100_  "Об индивидуальном жилищном строительстве" Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить Перечень документов и сведений, прилагаемых гражданином к заявлению на предоставление права на земельный участок для индивидуального жилищного строительства (прилагается).
2. Государственному комитету Республики Казахстан по земельным отношениям и землеустройству разработать и в установленном порядке утвердить форму справки о наличии или отсутствии у гражданина земельных участков, права на которые были предоставлены для индивидуального жилищного строительства.
Первый заместитель
Премьер-министра
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Кабинета Министров
Республики Казахстан
от 5 июня 1995 г. N 777
Перечень
документов и сведений, прилагаемых гражданином
к заявлению на предоставление права на земельный
участок для индивидуального жилищного строительства
----------------------------------------------------------------------
Название документов и сведений    ! Кем выдаются или представляются
!     документы и сведения
----------------------------------------------------------------------
Справка о наличии или отсутствии у     районным (городским) комитетом
гражданина земельных участков, права   по земельным отношениям и
на которые были предоставлены для      землеустройству
индивидуального жилищного строительства
(выдается индивидуальному застройщику
по месту постоянного жительства)
Справка о наличии или отсутствии у     местным бюро технической
гражданина частного домовладения       инвентаризации, главою
(выдается индивидуальному застройщику  поселковой или сельской
по месту постоянного жительства)       администрации
Сведения, отражаемые в заявлении       индивидуальным застройщиком
индивидуального застройщика <*>:
Фамилия, имя, отчество;
место постоянного жительства;
желательное место расположения
испрашиваемого земельного участка
(район, улица, номер квартала и
другие);
примерные размеры земельного участка;
наличие земельных участков, права
на которые были предоставлены для
индивидуального жилищного строительства
не по месту постоянного жительства
индивидуального застройщика
(адрес нахождения и размеры земельных
участков, наименование органа,
предоставившего эти участки, дата и
номер решения)
Сноска. <*> За достоверность сведений персональную ответственность несет индивидуальный застройщик.

Жеке тұрғын үй құрылысы үшiн жер учаскесiне құқық беруге арналған өтiнiшке азамат қоса ұсынатын құжаттар мен мәлiметтердiң тiзбесiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1995 жылғы 5 маусым N 777. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.09.29. N 964 қаулысымен.
"Жеке тұрғын үй құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының  Заңы  4-бабының бесiншi бөлiмiне сәйкес Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Жеке тұрғын үй құрылысы үшiн жер учаскесiне құқық беруге арналған өтiнiшке азамат қоса ұсынатын құжаттар мен мәлiметтер Тiзбесi бекiтiлсiн (қоса берiлiп отыр).
2. Қазақстан Республикасының Жер қатынастары және жерге орналастыру жөнiндегi мемлекеттiк комитетi азаматта жеке тұрғын үй құрылысы үшiн құқық берiлген жер учаскесiнiң болуы немесе жоқтығы туралы анықтама нысанын әзiрлесiн және оны белгiленген тәртiппен бекiтетiн болсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1995 жылғы 5 маусымдағы
N 777 қаулысымен
БЕКIТIЛГЕН
Жеке тұрғын үй құрылысы үшiн жер учаскесiне құқық
беруге арналған өтiнiшке азамат қоса ұсынатын
құжаттар мен мәлiметтер
ТIЗБЕСI  ___________________________________________________________________
Құжаттар мен мәлiметтердiң атауы   | Құжаттар мен мәлiметтердi
| кiм бередi немесе кiм ұсынады
_____________________________________|______________________________
Азаматта жеке тұрғын үй құрылысы үшiн  жер қатынастары және жерге
құқық берiлген жер учаскесiнiң болуы   орналастыру жөнiндегi аудан.
немесе жоқтығы туралы анықтама (тұрақ. дық (қалалық) комитет
ты тұратын жерi бойынша жеке құрылыс
салушыға берiледi)
Азаматта жеке тұрғын үйдiң болуы неме.жергiлiктi техникалық түгендеу
се жоқтығы туралы анықтама (тұрақты    бюросы, поселке немесе село
тұратын жерi бойынша жеке құрылыс са.  әкiмi
лушыға берiледi)
Жеке құрылыс салушының өтiнiшiнде      жеке құрылыс салушы
көрсетiлетiн мәлiмет*:
фамилиясы, аты, әкесiнiң аты;
тұрақты тұратын жерi;
сұралатын жер учаскесiнiң орнала.
суы мүмкiн жер(аудан, көше,
квартал номерi және басқалары);
жер учаскесiнiң жобалық көлемi;
тұрақты тұратын жерге жатпайтын
жеке тұрғын үй құрылысы үшiн
құқық берiлген жер учаскесiнiң
болуы
жеке құрылыс салушы (жер учас.
кесiнiң орналасқан жерi мен
көлемi, осы учаскенi берушi
органның атауы, шешiмнiң
нөмiрi мен уақыты)
* Мәлiметтердiң растығы үшiн дербес жауапкершiлiк жеке құрылыс салушыға жүктеледi.