О набоpе слушателей в Национальную Высшую Школу Госудаpственного Упpавления пpи Пpезиденте Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 8 июня 1995 г. N 794
Во исполнение постановлений Президента Республики Казахстан от 29 августа 1994 г. N 1845 "Об образовании Национальной Высшей Школы Государственного Управления" и от 19 мая 1995 г. N 2289 "О Казахстанском Институте Менеджмента, Экономики и Прогнозирования и о Национальной Высшей Школе Государственного Управления" Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Объявить набор слушателей в Национальную Высшую Школу Государственного Управления при Президенте Республики Казахстан в количестве 15 человек на одногодичный цикл обучения (1995 учебный год) из числа граждан Республики Казахстан, при этом 7 слушателей принять из числа руководящих работников аппарата министерств, комитетов и ведомств (не ниже начальника управления), работников представительных и исполнительных органов областных, городских и районных уровней по рекомендациям соответствующих министерств (ведомств) и глав областных администраций.
Разрешить Национальной Высшей Школе Государственного Управления по согласованию с Советом Попечителей КИМЭП/НВШГУ произвести дополнительный набор слушателей в количестве 15 человек из числа аспирантов, выпускников вузов, имеющих стаж работы, а также лиц, поступающих на платной основе.
Прием слушателей осуществлять на конкурсной основе по результатам вступительных экзаменов, а поступающих на платной основе - по итогам собеседования.
2. Утвердить состав приемной комиссии по набору слушателей Национальной Высшей Школы Государственного Управления согласно приложению.
Премьер-министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан от "8" июня 1995 г. N 794
С О С Т А В
приемной комиссии по набору
слушателей в Национальную Высшую
Школу Государственного Управления (НВШГУ)
Сембаев Д.Х.              -  Председатель Национального Банка
Республики Казахстан, председатель
Висанти Кристиан          -  Со-директор НВШГУ, заместитель
председателя
Члены комиссии:
Жукеев Т.Т.                -  Секретарь Совета Безопасности
Какимжанов З.Х.            -  Председатель Правления Народного
банка Республики Казахстан,
член Совета Попечителей
КИМЭП и НВШГУ
Малиновский В.А.           -  судья Конституционного Суда
Марченко Г.А.              -  заместитель Председателя
Национального Банка
Республики Казахстан
Пирожников Г.И.            -  заведующий Отделом кадровой
политики Аппарата
Президента Республики
Казахстан
Пепенин А.С.               -  заведующий Отделом кадров
Аппарата Кабинета Министров
Республики Казахстан
Пан Л.Ю.                   -  руководитель службы конкурсов
и экзаменов НВШГУ

Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанындағы Ұлттық Жоғары Мемлекеттiк Басқару Мектебiне тыңдаушылар қабылдау туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1995 жылғы 8 маусым N 794
"Ұлттық Жоғары Мемлекеттiк Басқару Мектебiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 29 тамыздағы N 1845 және "Қазақстанның Менеджмент, Экономика және Болжамдау Институты мен Ұлттық Жоғары Мемлекеттiк Басқару Мектебi туралы" 1995 жылғы 19 мамырдағы N 2289 қаулыларын орындау үшiн Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанындағы Ұлттық Жоғары Мемлекеттiк Басқару мектебiне Қазақстан Республикасы азаматтарының қатарынан оқудың бiр жылдық циклiне /1995 оқу жылы/ 15 адам мөлшерiнде тыңдаушылар қабылдау жариялансын, бұл орайда министрлiктер, комитеттер және ведомстволар аппаратының басшы қызметкерлерi /басқарма бастығынан төмен емес/, облыстық, қалалық, аудандық деңгейдегi өкiлеттi және атқарушы органдардың қызметкерлерi қатарынан тиiстi министрлiктер /ведомстволар/ мен облыстар әкiмдерiнiң ұсынуы бойынша 7 тыңдаушы қабылдансын.
Ұлттық Жоғары Мемлекеттiк Басқару Мектебiне ҚМЭБИ/ҰЖМБМ-ның Қамқоршылар Кеңесiмен келiсе отырып, жұмыс стажы бар аспиранттардың, жоғары оқу орындары түлектерiнiң, сондай-ақ төлем жасау негiзiнде түсушiлердiң қатарынан 15 адам мөлшерiнде қосымша тыңдаушылар қабылдауға рұқсат етiлсiн.
Тыңдаушыларды қабылдау, түсу емтихандарының нәтижелерi бойынша конкурстық негiзде, ал төлем жасау негiзiнде түсушiлермен-әңгiме өткiзу қорытындылары бойынша жүзеге асырылсын.
2. Ұлттық Жоғары Мемлекеттiк Басқару Мектебiне тыңдаушылар қабылдау жөнiндегi қабылдау комиссиясының құрамы қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасының
Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы "8" маусымдағы N 794 қаулысына қосымша
Ұлттық Жоғары Мемлекеттiк Басқару Мектебiне
/ҰЖМБМ/ тыңдаушылар қабылдау жөнiндегi
қабылдау комиссиясының
ҚҰРАМЫ
Сембаев Д.Х.          - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң
төрағасы, төраға
Висанти Кристиан      - ҰЖМБМ-ның қоса атқарушы-директоры,
төрағаның орынбасары
Комиссия мүшелерi
Жүкеев Т.Т.           - Қауiпсiздiк Кеңесiнiң хатшысы
Кәкiмжанов З.Х.       - Қазақстан Республикасы Халық банкi
Басқармасының төрағасы, ҚМЭБИ және
ҰЖМБМ Қамқоршылар Кеңесiнiң мүшесi
Малиновский В.А.      - Конституциялық соттың судьясы
Марченко Г.А.         - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Банкi төрағасының орынбасары
Пирожников Г.И.       - Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Аппараты Кадр саясаты бөлiмiнiң
меңгерушiсi
Пепенин А.С.          - Қазақстан Республикасы Министрлер
Кабинетi Аппараты Кадрлар бөлiмiнiң
меңгерушiсi
Пан Л.Ю.              - ҰЖМБМ-ның конкурстар және емтихандар
қызметiнiң жетекшiсi