Об увеличении должностных окладов работников органов государственного управления и правоохранительных органов Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 11 июля 1995 г. N 945. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 25 декабря 1996 г. N 1620 ~P961620.
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, от 15 марта 1995 г. N 2120 U952120_ "О республиканском бюджете на 1995 год" Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
К должностным окладам работников органов государственного управления и правоохранительных органов Республики Казахстан, утвержденных постановлениями Кабинета Министров Республики Казахстан от 13 апреля 1995 г. N 458 P950458_ "О должностных окладах работников Государственного комитета финансового контроля Республики Казахстан", от 13 апреля 1995 г. N 468 P950468_ "Отдельные вопросы Министерства финансов Республики Казахстан", от 14 апреля 1995 г. N 474 P950474_ "О должностных окладах работников органов государственного управления Республики Казахстан", от 16 мая 1995 г. N 694 P950694_ "Вопросы Таможенного комитета при Кабинете Министров Республики Казахстан", от 24 мая 1995 г. N 733 P950733_ "О денежном содержании (заработной плате) личного состава Комитета национальной безопасности Республики Казахстан", от 15 июня 1995 г. N 329 "О денежном содержании (заработной плате) работников органов внутренних дел Республики Казахстан" применить поправочный расчетный коэффициент 1,12 с 1 июля 1995 года.
Премьер-министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының мемлекеттiк басқару және құқық қорғау органдары қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақыларын өсiру туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң ҚАУЛЫСЫ 1995 жылғы 11 шiлде N 945. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996.12.25. N 1620 қаулысымен.
"1995 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 15 наурыздағы N 2120 Заң күшi бар Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
"Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк қаржы бақылау комитетi қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақылары туралы" 1995 жылғы 13 сәуiрдегi N 458, "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң жеке мәселелерi туралы" 1995 жылғы 13 сәуiрдегi N 468, "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк басқару органдары қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақылары туралы" 1995 жылғы 14 сәуiрдегi N 474, "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетi жанындағы Кеден комитетiнiң мәселелерi туралы" 1995 жылғы 16 мамырдағы N 694, "Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк комитетiнiң жеке құрамының ақшалай табысы (еңбекақысы туралы)" 1995 жылғы 24 мамырдағы N 733, "Қазақстан Республикасының Iшкi iстер органдары қызметкерлерiнiң ақшалай табысы (еңбекақысы) туралы" 1995 жылғы 15 маусымдағы N 829 Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулыларымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының мемлекеттiк басқару және құқық қорғау органдары қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақыларына 1995 жылғы 1 шiлдеден бастап 1,12 түзетпе есептiк коэффициентi қолданылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi