О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 мая 1995 г. N 715
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 31 июля 1995 г. N 1039. Утратило силу - постановлением Пpавительства РК от 19 декабpя 1995 г. N 1800 ~P951800.
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан
от 19 мая 1995 г. N 715 "О Государственном комитете Республики
Казахстан по приватизации" (САПП Республики Казахстан, 1995 г.,
N 18, ст. 203) следующие изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в следующей
редакции:
"Структура и численность Государственного комитета
Республики Казахстан по приватизации на 1995 год
Руководство
Ведущее управление предпродажной подготовки
Ведущее управление массовой приватизации
Ведущее управление приватизации объектов социальной
инфраструктуры
Ведущий отдел приватизации предприятий АПК и
по индивидуальным проектам
Отдел нормативно-правового обеспечения
Ведущий отдел контроля и постприватизационной
поддержки
Ведущий отдел финансов и бухгалтерского учета
Отдел организационно-кадровой работы
Административно-хозяйственный отдел
Численность работников центрального аппарата (без персонала по
охране и обслуживанию зданий) - 70 единиц.
Численность работников территориальных комитетов - 390 единиц
(без персонала по охране и обслуживанию зданий)".
Премьер-министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 19 мамырдағы N 715 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1995 жылғы 31 шiлде N 1039. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995.12.19 N 1800 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
"Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 19 мамырдағы N 715 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 18, 203-бап) мынадай
өзгертулер енгiзiлсiн:
аталған қаулының қосымшасы мынадай редакцияда баяндалсын:
"Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi
мемлекеттiк комитетi орталық аппаратының 1995 жылға арналған
құрылымы мен адам саны
Басшылығы
Сату алдындағы дайындықтың жетекшi басқармасы
Жаппай жекешелендiрудiң жетекшi басқармасы
Әлеуметтiк инфрақұрылым объектiлерiн жекешелендiрудiң
жетекшi басқармасы
АӨК кәсiпорындарын және жеке жобалар бойынша
жекешелендiрудiң жетекшi бөлiмi
нормативтiк құқылы қамтамасыз ету бөлiмi
Бақылау мен жекешелендiруден кейiнгi қолдаудың жетекшi бөлiмi
Қаржы және бухгалтерлiк есептiң жетекшi бөлiмi
ұйымдық-кадр жұмысы бөлiмi
Әкiмшiлiк-шаруашылық бөлiмi
Орталық аппарат қызметкерлерiнiң саны (үйлердi күзету мен ондағы қызмет ететiн адамдарды қоспағанда) 70 адам.
Аумақтық комиттер қызметкерлерiнiң саны (үйлердi күзету мен оларға қызмет ететiн адамдарды қоспағанда) - 390 адам".
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi