Об увеличении предельной численности аппарата управления Государственного комитета Республики Казахстан по статистике и анализу на период 1995-2001 годы
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 24 августа 1995 г. N 1176
В целях реализации постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 3 апреля 1995 г. N 389 P950389_ "О проведении в 1999 году Переписи населения в Республике Казахстан" Кабинет Министров постановляет:
1. Увеличить Государственному комитету Республики Казахстан по статистике и анализу на 1995-2001 годы предельную численность аппарата управления на 28 единиц, в том числе центрального аппарата - на 7 единиц. Ввести на указанный период в структуру центрального аппарата, утвержденную постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 июня 1995 г. N 813 P950813_ "О структурной перестройке Государственного комитета Республики Казахстан по статистике и анализу", отдел по переписи населения и должность заместителя Председателя - начальника отдела по переписи населения.
2. Установить, что в состав коллегии Государственного комитета Республики Казахстан по статистике и анализу входит заместитель Председателя - начальник отдела по переписи населения.
3. Увеличить Государственному комитету Республики Казахстан по статистике и анализу на 1995-2001 годы лимит служебных автомашин на 21 единицу, в том числе для центрального аппарата - на 1 единицу.
4. Финансирование расходов, связанных с переписью населения, проводить за счет общих расходов, предусмотренных в республиканском бюджете по разделу "Народное хозяйство".
Премьер-министр
Республики Казахстан

1995-2001 жылдардағы кезеңде Қазақстан Республикасының Статистика және талдау жөнiндегi мемлекеттiк комитетi басқару аппаратының шектi санын ұлғайту туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1995 жылғы 24 тамыз N 1176
"1999 жылы Қазақстан Республикасында Халық санағын өткiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылдың 3 сәуiрдегi N 389 қаулысын iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Статистика және талдау жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң басқару аппаратының шектi саны 1995-2001 жылдары 28 адамға, соның iшiнде орталық аппараты 7 адамға ұлғайтылсын. Осы көрсетiлген кезеңге "Қазақстан Республикасының Статистика және талдау жөнiндегi мемлекеттiк комитетiн құрылымдық қайта құру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 12 маусымдағы N 813 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Статистика және талдау жөнiндегi мемлекеттiк комитетi орталық аппаратының құрамына халық санағы жөнiндегi бөлiм мен Төрағаның орынбасары - халық санағы бөлiмiнiң бастығы лауазымы енгiзiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Статистика және талдау жөнiндегi мемлекеттiк комитетi алқасының құрамына Төрағаның орынбасары - халық санағы жөнiндегi бөлiм бастығы кiредi деп белгiленсiн.
3. Қазақстан Республикасының Статистика және талдау жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң қызмет бабындағы жеңiл автомашиналарының шегi, 1995-2001 жылдарға 21-ге, соның iшiнде орталық аппарат үшiн 1-ге көбейтiлсiн.
4. Халық санағына байланысты шығыстарды қаржыландыру республика бюджетiнiң "Халық шаруашылығы" тарауында көзделген жалпы шығыстардың есебiнен жүргiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi