О структуре Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 29 августа 1995 г. N 1193. Утратило силу - постановлением Пpавительства РК от 19 декабpя 1995 г. N 1794 ~P951794.
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
Утвердить прилагаемую структуру Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам.
Премьер-министр
Республики Казахстан
Утверждена
постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 29 августа 1995 г. N 1193
Структура
Национальной комиссии Республики Казахстан
по ценным бумагам
Председатель
Члены комиссии
Исполнительный аппарат
Управление методологии и экономического анализа рынка ценных
бумаг (главное)
Управление регистрации эмиссий ценных бумаг (ведущее)
Управление инфраструктуры рынка ценных бумаг (ведущее)
Управление по надзору за деятельностью профессиональных
участников рынка ценных бумаг (ведущее)
Управление обеспечения работы аппарата
Юридический отдел
Финансово-учетный отдел
Редакция журнала "Вестник Национальной комиссии Республики
Казахстан по ценным бумагам"

Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөнiндегi Ұлттық комиссиясының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң ҚАУЛЫСЫ 1995 жылғы 29 тамыз N 1193. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995.12.19. N 1790 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық
комиссиясының қоса берiлiп отырған құрылымы бекiтiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1995 жылғы 29 тамыздағы
N 1193 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасының Бағалы Қағаздар
жөнiндегi ұлттық комиссиясының құрылымы
Төраға
Комиссия мүшелерi
Атқарушы аппарат
Бағалы қағаздар нарығының методологиясы және экономикалық
талдау басқармасы (бас)
Бағалы қағаздар эмиссияларын тiркеу басқармасы (жетекшi)
Бағалы қағаздар нарығының инфрақұрылымы басқармасы (жетекшi)
Бағалы қағаздар нарығының кәсiптiк қатысушыларының қызметiн
қадағалау жөнiндегi басқарма (жетекшi)
Аппарат қызметiн қамтамасыз ету басқармасы
Заң бөлiмi
Қаржы есептеу бөлiмi
"Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық
комиссиясының жаршысы" журналының редакциясы