О внесении изменений в постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 октября 1994 г. N 1212 и от 5 января 1994 г. N 25
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 сентября 1995 г. N 1272
В целях устранения потерь бюджета, образующихся за счет курсовой разницы национальной валюты к валютам используемых иностранных кредитов при их погашении из бюджета и последующем возврате заемщиками средств в бюджет, Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 октября 1994 г. N 1212 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан по иностранным кредитам" следующие изменения:
в пункте 1:
в абзаце втором слова "в тенге по курсу, установленному Нацбанком Республики Казахстан на момент возврата" исключить;
в абзаце четвертом слова "обеспечить тенговое покрытие" заменить словами "обеспечить покрытие в валюте кредита", слова "по курсу Национального Банка Республики Казахстан на момент возврата" исключить;
в абзаце пятом слова "или в тенге по курсу, устанавливаемому Нацбанком Республики Казахстан на момент возврата" исключить;
абзац шестой исключить;
в абзаце восьмом слова "в национальной валюте по курсу, устанавливаемому Нацбанком Республики Казахстан на момент возврата" заменить словами "в валюте кредита";
в абзаце девятом слова "или в тенге по курсу устанавливаемому Нацбанком Республики Казахстан на момент возврата" исключить.
2. В пункте 3 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 5 января 1994 г. N 25 "О приватизации Алматинского и Карагандинского маргариновых заводов по индивидуальному проекту" слова "в тенге кредита, предоставляемого Турцией, по курсу Национального Банка Республики Казахстан на момент возврата пищевого
саломаса в течение одного года после получения сырья" заменить
словами "в валюте кредита (по пищевому саломасу и табачным
материалам) в течение одного года после получения сырья".
Премьер-министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 28 қазандағы N 1212 және 1994 жылғы 5 қаңтардағы N 25 қаулыларына өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 1995 жылғы 20 қыркүйектегi N 1272
Шетелдiк кредиттердi бюджеттен өтеу және заемшылардың кейiннен қаражатты бюджетке қайтару кезiнде ұлттық валюта мен пайдаланылатын шетелдiк кредиттер валютасы арасындағы бағам айырмашылығынан пайда болатын бюджет шығындарын жою мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шетелдiк кредиттер жөнiндегi кейбiр шешiмдерiне өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 28 қазандағы N 1212 қаулысына мынадай өзгертулер енгiзiлсiн:
1-тармағының екiншi абзацындағы "қайтаратын сәтке Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiсi белгiлеген бағам бойынша теңгемен" деген сөздер алынып тасталсын;
төртiншi абзацындағы "теңгемен өтейтiн болсын" деген сөздер "кредит валютасымен өтейтiн болсын" деген сөздермен ауыстырылып, "қайтару сәтiндегi Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiсiнiң бағамы бойынша" деген сөздер алынып тасталсын;
бесiншi абзацындағы "немесе қайтару сәтiндегi Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi белгiлейтiн бағам бойынша теңгемен" деген сөздер алынып тасталсын;
алтыншы абзацы алынып тасталсын;
сегiзiншi абзацындағы "қайтару кезiндегi Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiсi белгiлейтiн бағам бойынша ұлттық валютада" деген сөздерi "кредит валютасы" деген сөздермен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацындағы "немесе қайтару сәтiндегi Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi белгiлеген бағам бойынша теңгемен" деген сөздер алынып тасталсын.
2. "Алматы және Қарағанды маргарин зауыттарын жеке жоба бойынша жекелендiру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 5 қаңтардағы N 25 қаулысының 3-тармағындағы "Түркия беретiн кредиттiң Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң тағамдық саломасты қайтару сәтiндегi бағамы бойынша шикiзатты алғаннан кейiн бiр жыл iшiнде теңгемен" деген сөздер "шикiзатты алғаннан кейiн бiр жыл iшiнде /тағамдық саломас және темекi материалдары/".