О продаже части государственного пакета акций президенту акционерного общества "Усть-Каменогорский титано-магниевый комбинат"
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 4 октября 1995 г. N 1297
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить продажу части государственного пакета акций президенту акционерного общества "Усть-Каменогорский титано-магниевый комбинат" Шаяхметову Б.М.
2. Государственному комитету Республики Казахстан по приватизации осуществить продажу части государственного пакета акций в размере 5 процентов от госпакета акций президенту акционерного общества "Усть-Каменогорский титано-магниевый комбинат" Шаяхметову Б.М.
Премьер-министр
Республики Казахстан

"Өскемен титан-магний комбинаты" акционерлiк қоғамының президентiне мемлекеттiк акциялар пакетiнiң бiр бөлiгiн сату туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң ҚАУЛЫСЫ 1995 жылғы 4 қазан N 1297
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Өскемен титан-магний комбинаты" акционерлiк қоғамының президентi Б.М.Шаяхметовке мемлекеттiк акциялар пакетiнiң бiр бөлiгiн сатуға рұқсат берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетi "Өскемен титан-магний комбинаты" акционерлiк қоғамның президентi Б.М.Шаяхметовке мемлекеттiк акциялар пакетiнiң 5 процентi мөлшерiнде мемлекеттiк акциялар пакетiнiң бiр бөлiгiн сатуды жүзеге асырсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi