О внесении изменений и дополнений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 23 июня 1995 г. N 871
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 4 октября 1995 г. N 1302. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2009 года № 1411
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.09.2009 № 1411.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 23 июня 1995 г. N 871 P950871_ "О завершении массовой приватизации" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 22, ст. 255) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"Определить 30 сентября 1995 года датой окончания приема приватизационных инвестиционных купонов у населения приемными пунктами инвестиционных приватизационных фондов";
дополнить абзацем вторым следующего содержания:
"Установить окончательной датой приема приватизационных инвестиционных купонов Народным банком Республики Казахстан 30 октября 1995 года";
абзац второй считать абзацем третьим;
в пункте 3;
дополнить абзацами вторым и третьим следующего содержания:
"до 30 октября 1995 года обеспечить предоставление инвестиционными приватизационными фондами инвестиционных деклараций, а также отчетов по совершенным сделкам с приватизационными инвестиционными купонами и приобретенными ценными бумагами;
до 1 ноября 1995 года представить на утверждение нормативные акты, регулирующие деятельность инвестиционных приватизационных фондов после завершения специализированных купонных аукционов, предусматривающие защиту интересов вкладчиков купонов";
абзац второй считать абзацем четвертым.
Дополнить новым пунктом 4 следующего содержания:
"4. Государственному комитету Республики Казахстан по управлению государственным имуществом, главам областных и Алматинской городской администраций, Народному банку Республики Казахстан обеспечить проведение организационно-технических мероприятий, связанных с завершением приема купонов и проведением специализированных купонных аукционов";
пункт 4 считать пунктом 5.
Премьер-министр Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 23 маусымдағы N 871 қаулысына өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1995 жылғы 4 қазандағы N 1302. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 19 қыркүйектегі N 1411 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.09.19. N 1411 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Жаппай жекешелендiрудi аяқтау туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 23 маусымдағы N 871 P950871_ қаулысына /Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 22, 255-құжат/ мынадай өзгертулер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1-тармақта:
бiрiншi абзац мынадай редакцияда баяндалсын:
"Инвестициялық жекешелендiру қорлары қабылдау пункттерiнiң халықтан жекешелендiру инвестициялық купондарын қабылдауды аяқтау күнi 1995 жылдың 30 қыркүйегi болып белгiленсiн";
мынадай мазмұндағы екiншi абзацпен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасы Халық банкiнiң жекешелендiру инвестициялық купондарының қабылдауының ақырғы күнi 1995 жылдың 30 қазаны болып белгiленсiн";
екiншi абзац үшiншi абзац болып саналсын;
3-тармақта:
мынадай мазмұндағы екiншi және үшiншi абзацтармен толықтырылсын;
инвестициялық жекешелендiру қорлары 1995 жылдың 30 қазанына дейiн инвестиция декларацияларын, сондай-ақ жекешелендiру инвестициялық купондары мен сатып алынған құнды қағаздар бойынша есептерiн берудi қамтамасыз етсiн;
мамандандырылған купон аукциондары аяқталған соң купон иелерiнiң мүдделерiн қорғауды көздейтiн инвестициялық жекешелендiру қорларының қызметiн реттейтiн нормативтiк актiлер 1995 жылдың 1 қарашасына дейiн бекiтуге тапсырылсын. екiншi абзац төртiншi абзац болып саналсын. Мынадай мазмұндағы жаңа 4-тармақпен толықтырылсын: "4. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетi, облыстардың және Алматы қаласының әкiмдерi, Қазақстан Республикасының Халық банкi купондарды қабылдау және мамандандырылған купондық аукциондарды өткiзудiң аяқталуына байланысты ұйымдастыру-техникалық шаралардың жүргiзiлуiн қамтамасыз етсiн"; 4-тармақ 5-тармақ болып саналсын. Қазақстан Республикасының Премьер-министрi