О совершенствовании организации расчетов наличными деньгами за товары и услуги
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 октября 1995 г. N 1342. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 17 марта 2003 г. N 258
В целях совершенствования организации расчетов за товары и услуги и налично-денежного обращения в условиях роста номинальной заработной платы в экономике Правительство Республики Казахстан постановляет:
Рекомендовать всем хозяйствующим субъектам с 20 октября 1995 года устанавливать цены на товары и услуги (в тиынах) с округлением в следующем порядке:
от 1 до 25 - 0;
от 26 до 75 - 50;
от 76 до 99 - 100.
Премьер-министр
Республики Казахстан

Тауарлар мен қызмет көрсетулер үшiн қолма-қол ақшамен есеп айырысуды ұйымдастыруды жетiлдiру туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 18 қазандағы N 1342 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 17 наурыздағы N 258 қаулысымен.
Тауарлар мен қызмет көрсетулер үшiн есеп айырысуды және экономикада бастапқы еңбекақының өсуi жағдайында қолма-қол ақша айналысын жетiлдiру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Барлық шаруашылық жүргiзушi субъектiлерге 1995 жылдың 20 қазанынан бастап тауарлар мен қызмет көрсетулерге бағаны мынадай ретпен/тиындарды/ дөңгелектеу ұсынылсын:
1-ден  25-ке дейiн - 0;
26-дан  75-ке дейiн - 50;
76-дан  99-ға дейiн - 100.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi