Об увеличении лимита служебных легковых автомобилей Таможенному комитету Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 октября 1995 г. N 1376. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 (P050124)
В соответствии с планом первоочередных мероприятий по реализации Соглашения между Российской Федерацией и Республикой Казахстан о единстве управления таможенными службами Правительство Республики Казахстан постановляет:
Увеличить Таможенному комитету Республики Казахстан лимит служебных легковых автомобилей на 3 единицы, установленный постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 16 мая 1995 г. N 694 P950694_ "Вопросы Таможенного комитета при Кабинете Министров Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 18, ст. 199), для обслуживания сотрудников Представительства Государственного таможенного комитета Российской Федерации при Таможенном комитете Республики Казахстан.
Премьер-министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының Кеден комитетiнiң қызметтiк жеңiл автомашиналар лимитiн көбейту туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1995 жылғы 23 қазандағы N 1376. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 9 ақпандағы N 124 қаулысымен
Ресей Федерациясы мен Қазақстан Республикасы арасындағы Кеден қызметiн басқарудың бiрлiгi туралы келiсiмдердi жүзеге асыру жөнiндегi бiрiншi кезектегi шаралар жоспарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы Кеден комитетi жанындағы Ресей Федерациясы Мемлекеттiк Кеден комитетiнiң Өкiлдiгi қызметкерлерiне қызмет көрсету үшiн "Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы Кеден комитетiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 16 мамырдағы N 694 қаулысымен бекiтiлген /Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 18, 199-бап/ Қазақстан Республикасы Кеден комитетiнiң қызметтiк жеңiл автомашиналар лимитi 3 бiрлiкке көбейтiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi