О внесении изменений и дополнений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 13 июля 1995 г. N 960
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 октября 1995 г. N 1397. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 28 июня 1996 г. N 819 ~P960819.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в приложение 1 к постановлению Кабинета Министров
Республики Казахстан от 13 июля 1995 г. N 960
P950960_
"О ставках
акцизов на импортируемые подакцизные товары и нормах провоза
физическими лицами через таможенную границу Республики Казахстан
подакцизных товаров, которые не подлежат обложению акцизами" (САПП
Республики Казахстан, 1995 г., N 24, ст.276) следующие изменения и
дополнения:
графы 2 и 3 по кодам ТН ВЭД из 2204 (кроме 2204 30), 2205, 2206
изложить в следующей редакции:
"Вина, шампанские вина              0,8 экю/литр
виноматериалы                      0,1 экю/литр";
графы 2 и 3 по кодам ТН ВЭД из 2207, 2208 изложить в следующей
редакции:
"Спирт этиловый питьевой, спирт
этиловый очищенный, произведенный
из пищевого сырья***               3,5 экю/литр
крепленые напитки, крепленые соки
и бальзамы, водка, ликеро-водочные
изделия, коньяки                    3,0 экю/литр"
2. Признать утратившими силу:
постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 ноября 1993 г. N 1126 "О внесении изменений и дополнений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 27 июля 1993 г. N 644" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 43, ст.523);
постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 июня 1994 г. N 701 "О внесении дополнения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 24 мая 1994 г. N 556" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 26, ст. 284).
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 13 шiлдедегi N 960 қаулысына өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң ҚАУЛЫСЫ 1995 жылғы 30 қазан N 1397. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1996.06.28. N 819 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Импортқа шығарылатын акцизделетiн тауарларға арналған акциздердiң ставкалары және Қазақстан Республикасының кеден шекарасы арқылы жеке тұлғалар алып ететiн акциз салуға жатпайтын тауарлардың нормалары туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер
Кабинетiнiң 1995 жылғы 13 шiлдедегi N 960 қаулысының 1 қосымшасына
(Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 24, 276-бап) мынадай
өзгертулер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
2204 (2204 30-дан басқа), 2205, 2206-дан СЭҚ ТН кодтары
бойынша 2 және 3-бағандар мынадай редакцияда жазылсын;
"Шараптар, шампан шараптары              0,8 экю/литр
шарап материалдары                       0,1 экю/литр";
2207, 2208-ден СЭҚ ТН кодтары бойынша 2 және 3-бағандар
мынадай редакцияда жазылсын;
"iшiмдiк этиль спиртi, тағамдық
шикiзаттан өндiрiлген, тазартылған
этиль спирт
3,5 экю/литр
күшейтiлген сусындар, күшейтiлген
шырындар мен бальзамдар, арақ, ликер-арақ
бұйымдары, коньяктар                     3,0 экю/литр"
2. Мыналардың күшi жойылған деп танылсын:
"Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 27 шiлдедегi N 644 қаулысына өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 15 қарашадағы N 1126 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 43, 523-бап);
"Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 24 мамырдағы N 556 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 22 маусымдағы N 701 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994-ж., N 28, 284-бап).
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi