О внесении дополнения и изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 февраля 1994 г. N 182
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 1995 г. N 1414
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в Перечень должностных лиц Республики Казахстан, имеющих право на получение служебных паспортов Республики Казахстан, к Положению о служебном паспорте Республики Казахстан, утвержденному постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 февраля 1994 г. N 182 P940182_ "Об утверждении Положения о служебном паспорте Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 9, ст. 92) следующие дополнение и изменение:
абзац двенадцатый после слов "Казакстан ауе жолы" дополнить
словами "авиакомпании "Саяхат", других казахстанских авиакомпаний";
слово "привлекаемый" заменить словом "привлекаемых".
Премьер-министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 14 ақпандағы N 1414 толықтыру мен өзгерту енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1995 жылғы 31 қазан N 1414
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасының қызметтiк паспорты туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 14 ақпандағы N 182 P940182_ қаулысымен /Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 9, 92-бап/ бекiтiлген Қазақстан Республикасының қызметтiк паспорты туралы ережеге Қазақстан Республикасының қызмет паспортын алуға құқы бар Қазақстан Республикасының лауазымды адамдарының Тiзбесiне мынадай толықтыру мен өзгерту енгiзiлсiн:
Он екiншi абзац "Қазақстан әуе жолы" ұлттық акционерлiк авиакомпаниясының сөздерiнен кейiн "Саяхат" авиакомпаниясының, Қазақстанның басқа авиакомпанияларының" сөздерiмен толықтырылсын;
осы абзацтың жетiншi жолындағы "құрамы" сөзi "құрамдары" сөзiмен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi