О ставках акцизов на отдельные виды подакцизных товаров, ввозимых на территорию Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 1995 г. N 1439. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 31 декабря 1996 г. N 1748. ~P961748
В соответствии с Соглашением о Таможенном союзе между Республикой Казахстан, Российской Федерацией и Республикой Беларусь Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Установить с 15 ноября 1995 года ставки акцизов на подакцизные товары, ввозимые на таможенную территорию Республики Казахстан, согласно приложению.
Указанные товары по контрактам (договорам, соглашениям), заключенным и полностью оплаченным до 15 ноября 1995 года, в том числе оплаченным другим юридическим лицом-резидентом или нерезидентом Республики Казахстан, а также по бартерным операциям, если поставка была проведена до 15 ноября 1995 года, облагаются по ставкам, действовавшим до 15 ноября 1995 года.
2. (Пункты 2,3 утратили силу - постановлением Правительства РК от 28 июня 1996 г. N 819)
Премьер-министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 2 ноября 1995 г. N 1439
С Т А В К И
акцизов по отдельным видам товаров, ввозимых
на территорию Республики Казахстан
Сноска. Внесены изменения - постановлением Правительства РК
от 10 июля 1996 г. N 864.
--------------------------------------------------------------------
Код ТН    !       Наименование товаров     !Ставки акцизов
ВЭД      !                                !(процентов
!                                !таможенной стоимости
!                                !или ЭКЮ
--------------------------------------------------------------------
1        !                   2            !           3
--------------------------------------------------------------------
Сноска. Экю пересчитывается в тенге по курсу Национального
Банка Республики Казахстан в день, определяемый
таможенным законодательством для уплаты таможенных
платежей.
Из 8703 21 100 Автомобили легковые с поршневым   10 процентов, но
двигателем внутреннего сгорания   не менее 0,375
с искровым зажиганием и с         ЭКЮ/куб.см объема
кривошипно-шатунным механизмом    двигателя
с рабочим объемом двигателя не
более 1000 куб. см, новые
Из 8703 21 900 Автомобили легковые с поршневым   10 процентов, но
двигателем внутреннего сгорания   не менее 0,1 ЭКЮ/
с искровым зажиганием и с         куб.см объема
кривошипно-шатунным механизмом
с рабочим объемом двигателя не
более 1000 куб.см, бывшие в
употреблении
Сноска. Автомобиль считается бывшим в употреблении, если с
момента его выпуска прошло 3 года и более,
независимо от величины пробега.

Қазақстан Республикасының аумағына әкелiнетiн акцизделетiн тауарлардың жекелеген түрлерiне арналған акциздердiң ставкалары туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1995 жылғы 2 қараша N 1439. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1996.12.31. N 1748 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы, Ресей Федерациясы мен Беларусь Республикасы арасындағы Кеден одағы туралы Келiсiмге сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының кеден аумағына әкелiнетiн акцизделетiн тауарларға арналған акциздердiң ставкалары 1995 жылғы 15 қарашадан бастап қосымшаға сәйкес белгiленсiн.
Контрактi бойынша /шарттар, келiсiмдер/ жасалған және 1995 жылғы 15 қарашаға дейiн толық төленген аталған тауарларға, соның iшiнде Қазақстан Республикасының заңды тұлға - резиденттерiне немесе резидент еместерiне төленген, сондай-ақ егер жеткiзу 1995
жылғы 15 қарашаға дейiн жүргiзiлген болса, баспа-бас операциялар
бойынша тауарларға 1995 жылғы 15 қарашаға дейiнгi қолданылып
жүрген ставка бойынша салық салынады.
2.
3.
ЕСКЕРТУ. 2-3-тармақтарының күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1996.06.28.
N 819 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1995 жылғы 2 қарашадағы
N 1439 қаулысына
қосымша
ЕСКЕРТУ. Қосымшаға өзгерiс енгiзiлдi - ҚРҮ-нiң 1996.07.10.
N 864 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының аумағына әкелiнетiн
тауарлардың жекелеген түрлерi бойынша акциздердiң
ставкалары
_______________________________________________________________
СЭҚ ТН         Тауарлар атауы          Акциздердiң ставкалары
коды                                     /кеден құнының
проценттерi немесе
ЭКЮ
/
_______________________________________________________________
1                    2                         3
_______________________________________________________________
Ескерту:
"Экю" кеден төлемдерiн төлеу үшiн кеден
заңдарымен белгiленетiн күнi Қазақстан
Республикасы Ұлттық Банкiнiң бағамы бойынша
теңгемен қайта есептеледi.
8703 21 100-ден Ұшқынды оталатын iштен     10 процент, бiрақ
жанатын двигателi бар және двигателiнiң көлемi
кривошип-шатунды механизм. 0,375 ЭКЮ/текше см
дi двигателiнiң жұмыс      кем емес
көлемi 1000 текше см көп
емес жеңiл автомобильдер,
жаңалары
8703 21 900-ден Ұшқынды оталатын iштен     10 процент, бiрақ
жанатын двигателi бар және двигателiнiң көлемi
кривошип-шатунды механизм. 0,1 ЭКЮ/текше см
дi двигателiнiң жұмыс      кем емес
көлемi 1000 текше см көп
емес жеңiл автомобильдер,
пайдалануда болғандары**
Ескерту
Егер шығарылған күннен бастап 3 жыл және
одан да көп уақыт өтсе, жүрген жолының
мөлшерiне қарамастан автомобиль пайдалануда
болған деп есептеледi.

Из 8703 22 190 Автомобили легковые с поршневым   10 процентов, но
двигателем внутреннего сгорания   не менее 0,425
с искровым зажиганием и с         ЭКЮ/ куб.см объема
кривошипно-шатунным механизмом    двигателя
с рабочим объемом двигателя более
1000 куб.см, но не более 1500
куб. см, новые
То же, специально предназначенные
для инвалидов***                    по нулевой ставке
Примечание: *** закупленные за счет республиканского и местного
бюджетов и ввозимые организациями, содержащимися за счет бюджетных
средств, в республику в период с 1 марта 1996 года.
Из 8703 22 900 Автомобили легковые с поршневым   10 процентов, но
двигателем внутреннего сгорания   не менее 0,115
с искровым зажиганием и с         ЭКЮ/куб.см объема
кривошипно-шатунным механизмом    двигателя
с рабочим объемом двигателя более
1000 куб.см, но не более 1500
куб.см, бывшие в употреблении
Из 8703 23 190 Автомобили легковые с поршневым   15 процентов, но
двигателем внутреннего сгорания   не менее 0,675
с искровым зажиганием и с         ЭКЮ/ куб.см объема
кривошипно-шатунным механизмом    двигателя
с рабочим объемом двигателя
более 1500 куб.см, но не более
1800 куб.см, новые
Из 8703 23 900 Автомобили легковые с поршневым   15 процентов, но
двигателем внутреннего сгорания   не менее 0,2 ЭКЮ/
с искровым зажиганием и с         куб.см объема
кривошипно-шатунным механизмом    двигателя
с рабочим объемом двигателя
более 1500 куб.см, но не более
1800 куб.см, бывшие в употреблении
Из 8703 23 190 Автомобили легковые с поршневым   20 процентов, но
двигателем внутреннего сгорания   не менее 1,3 ЭКЮ/
с искровым зажиганием и с         куб.см объема
кривошипно-шатунным механизмом    двигателя
с рабочим объемом двигателя
более 1800 куб.см, но не более
3000 куб.см, новые
Из 8703 23 900 Автомобили легковые с поршневым   20 процентов, но
двигателем внутреннего сгорания   не менее 0,35
с искровым зажиганием и с         ЭКЮ/куб.см объема
кривошипно-шатунным механизмом    двигателя
с рабочим объемом двигателя
более 1800 куб.см, но не более
3000 куб.см, бывшие в употреблении
Из 8703 24 100 Автомобили легковые с поршневым   25 процентов, но
двигателем внутреннего сгорания   не менее 2,0 ЭКЮ/
с искровым зажиганием и с         куб.см объема
кривошипно-шатунным механизмом    двигателя
с рабочим объемом двигателя
более 3000 куб.см, новые
Из 8703 24 900 Автомобили легковые с поршневым   25 процентов, но
двигателем внутреннего сгорания   не менее 0,7 ЭКЮ/
с искровым зажиганием и с         куб.см объема
кривошипно-шатунным механизмом    двигателя
с рабочим объемом двигателя
более 3000 куб.см, бывшие в
употреблении

8703 22 190-нан Ұшқынды оталатын iштен     10 процент, бiрақ
жанатын двигателi бар және двигателiнiң көлемi
кривошип-шатунды механизм. 0,425 ЭКЮ/текше см
дi двигателiнiң жұмыс      кем емес
көлемi 1000 текше см артық
бiрақ 1500 текше см көп
емес жеңiл автомобильдер,
жаңалары
Бұл да, арнаулы тұрғыдағы
мүгедектер үшiн***          нөлдiк ставка бойынша
Ескерту
1996 жылғы 1 наурыздан басталған кезеңде
республикалық және жергiлiктi бюджеттердiң
есебiнен сатып алынған және бюджеттiк
қаражаттардың есебiнен ұсталатын ұйымдар
республикаға әкелген.
8703 22 900-ден Ұшқынды оталатын iштен     10 процент, бiрақ
жанатын двигателi бар және двигателiнiң көлемi
кривошип-шатунды мезанизм. 0,115 ЭКЮ/текше см
дi двигателiнiң жұмыс      кем емес
көлемi 1000 текше см артық
бiрақ 1500 текше см көп
емес жеңiл автомобильдер,
пайдалануда болғандары
8703 23 190-нан Ұшқынды оталатын iштен     15 процент, бiрақ
жанатын двигателi бар және двигателiнiң көлемi
кривошип-шатунды механизм. 0,675 ЭКЮ/текше см
дi двигателiнiң жұмыс      кем емес
көлемi 1500 текше см артық
бiрақ 1800 текше см көп
емес жеңiл автомобильдер,
жаңалары
8703 23 900-ден Ұшқынды оталатын iштен     15 процент, бiрақ
жанатын двигателi бар және двигателiнiң көлемi
кривошип-шатунды механизм. 0,2 ЭКЮ/текше см
дi двигателiнiң жұмыс      кем емес
көлемi 1500 текше см артық
бiрақ 1800 текше см көп
емес жеңiл автомобильдер,
пайдалануда болғандары
8703 23 190-нан Ұшқынды оталатын iштен     20 процент, бiрақ
жанатын двигателi бар және двигателiнiң көлемi
кривошип-шатунды механизм. 1,3 ЭКЮ/текше см
дi двигателiнiң жұмыс      кем емес
көлемi 1800 текше см-дан
артық, бiрақ 3000 текше
см-дан көп емес жеңiл
автомобильдер, жаңалары
8703 23 900-ден Ұшқынды оталатын iштен     20 процент, бiрақ
жанатын двигателi бар және двигателiнiң көлемi
кривошип-шатунды механизм. 0,35 ЭКЮ/текше см
дi двигателiнiң жұмыс      кем емес
көлемi 1800 текше см артық,
бiрақ 3000 текше см көп
емес жеңiл автомобильдер,
пайдалануда болғандары
8703 24 100-ден Ұшқынды оталатын iштен     25 процент, бiрақ
жанатын двигателi бар және двигателiнiң көлемi
кривошип-шатунды механизм. 2,0 ЭКЮ/текше см
дi двигателiнiң жұмыс      кем емес
көлемi 3000 текше см артық,
жеңiл автомобильдер,
жаңалары
8703 24 900-ден Ұшқынды оталатын iштен     25 процент, бiрақ
жанатын двигателi бар және двигателiнiң көлемi
кривошип-шатунды механизм. 0,7 ЭКЮ/текше см
дi двигателiнiң жұмыс      кем емес
көлемi 3000 текше см артық
жеңiл автомобильдер,
пайдалануда болғандары

Из 8703 31 100 Автомобили легковые с двигателем  10 процентов, но
внутреннего сгорания с            не менее 0,425
воспламенением от сжатия          ЭКЮ/куб.см объема
(дизелем или полудизелем) с       двигателя
рабочим объемом двигателя не
более 1500 куб.см, новые
Из 8703 31 900 Автомобили легковые с двигателем  10 процентов, но
внутреннего сгорания с            не менее 0,115 ЭКЮ/
воспламенением от сжатия          куб.см объема
(дизелем или полудизелем) с       двигателя
рабочим объемом двигателя не
более 1500 куб.см, бывшие в
употреблении
Из 8703 32 190 Автомобили легковые с двигателем  15 процентов, но не
внутреннего сгорания с            менее 0,675 ЭКЮ/
воспламенением от сжатия (дизелем куб. см объема
или полудизелем) с рабочим        двигателя
объемом двигателя более 1500
куб.см, но не более 1800 куб.см,
новые
Из 8703 32 900 Автомобили легковые с двигателем  15 процентов, но
внутреннего сгорания с            не менее 0,2 ЭКЮ
воспламенением от сжатия (дизелем куб.см объема
или полудизелем) с рабочим        двигателя
объемом двигателя более 1500
куб.см, но не более 1800 куб.см,
бывшие в употреблении
Из 8703 32 190 Автомобили легковые с двигателем  20 процентов, но
внутреннего сгорания с            не менее 1,3 ЭКЮ/
воспламенением от сжатия (дизелем куб.см объема
или полудизелем) с рабочим        двигателя
объемом двигателя более 1800
куб.см, но не более 2500 куб.см,
новые
Из 8703 32 900 Автомобили легковые с двигателем  20 процентов, но
внутреннего сгорания с            не менее 0,35
воспламенением от сжатия (дизелем ЭКЮ/ куб.см объема
или полудизелем) с рабочим        двигателя
объемом двигателя более 1800
куб.см, но не более 2500 куб. см,
бывшие в употреблении
Из 8703 33 190 Автомобили легковые с двигателем  25 процентов, но
внутреннего сгорания с            не менее 2,0 ЭКЮ/
воспламенением от сжатия (дизелем куб.см объема
или полудизелем) с рабочим        двигателя
объемом двигателя более 2500
куб.см, новые
Из 8703 33 900 Автомобили легковые с двигателем  25 процентов, но
внутреннего сгорания с            не менее 0,7 ЭКЮ/
воспламенением от сжатия (дизелем куб.см объема
или полудизелем) с рабочим        двигателя
объемом двигателя более 2500
куб. см, бывшие в употреблении
Из 8704 21     Автомобили грузовые с двигателем  15 процентов
внутреннего сгорания с воспламенением
от сжатия (дизелем или полудизелем)
грузоподъемностью до 1,25 т
Из 8704 31     Автомобили грузовые с двигателем  15 процентов
внутреннего сгорания с искровым
зажиганием грузоподъемностью до
1,25 т

8703 31 100-ден Қысымнан тұтанатын iштен   10 процент, бiрақ
жанатын двигателi /дизель. двигателiнiң көлемi
дi немесе жартылай дизель. 0,425 ЭКЮ/текше см
дi/ бар двигателiнiң       кем емес
жұмыс көлемi 1500 текше см
көп емес жеңiл автомобиль.
дер, жаңалары
8703 31 900-ден Қысымнан тұтанатын iштен   10 процент, бiрақ
жанатын двигателi /дизель. двигателiнiң көлемi
дi немесе жартылай дизель. 0,115 ЭКЮ/текше см
дi/ бар двигателiнiң       кем емес
жұмыс көлемi 1500 текше см
көп емес жеңiл автомобиль.
дер, пайдалануда болғандары
8703 32 190-нан Ұшқынды оталатын iштен     15 процент, бiрақ
жанатын двигателi /дизель. двигателiнiң көлемi
дi немесе жартылай дизель. 0,675 ЭКЮ/текше см
дi/ бар, двигателiнiң      кем емес
жұмыс көлемi 1500 текше см
артық, бiрақ 1800 текше см
көп емес жеңiл автомобиль.
дер, жаңалары
8703 32 900-ден Ұшқынды оталатын iштен     15 процент, бiрақ
жанатын двигателi /дизель. двигателiнiң көлемi
дi немесе жартылай дизель. 0,2 ЭКЮ/текше см
дi/ бар, двигателiнiң      кем емес
жұмыс көлемi 1500 текше см
артық, бiрақ 1800 текше см
жеңiл автомобильдер,
пайдалануда болғандары
8703 32 190-нан Ұшқынды оталатын iштен     20 процент, бiрақ
жанатын двигателi /дизель. двигателiнiң көлемi
дi немесе жартылай дизель.  1,3 ЭКЮ/текше см
дi/ бар, двигателiнiң      кем емес
жұмыс көлемi 1800 текше см
артық, бiрақ 2500 текше см
көп емес, жеңiл автомобиль.
дер, жаңалары
8703 32 900-ден Ұшқынды оталатын iштен     20 процент, бiрақ
жанатын двигателi /дизель. двигателiнiң көлемi
дi немесе жартылай дизель. 0,35 ЭКЮ/текше см
дi/ бар, двигателiнiң      кем емес
жұмыс көлемi 1800 текше см
артық, бiрақ 2500 текше см
көп емес жеңiл автомобиль.
дер, пайдалануда болғандары
8703 33 190-нан Ұшқынды оталатын iштен     25 процент, бiрақ
жанатын двигателi /дизель. двигателiнiң көлемi
дi немесе жартылай дизель. 2,0 ЭКЮ/текше см
дi/ бар, двигателiнiң      кем емес
жұмыс көлемi 2500 текше см
артық, жеңiл автомобильдер,
жаңалары
8703 33 900-ден Ұшқынды оталатын iштен     25 процент, бiрақ
жанатын двигателi /дизель. двигателiнiң көлемi
дi немесе жартылай дизель. 0,7 ЭКЮ/текше см
дi/ бар, двигателiнiң      кем емес
жұмыс көлемi 2500 текше см
артық жеңiл автомобильдер,
пайдалануда болғандары
8704 21-ден     Ұшқынды оталатын iштен     15 процент
жанатын двигателi /дизель.
дi немесе жартылай дизель.
дi/ бар, 1,25 тоннаға дейiн
жүк көтеретiн жүк автомо.
бильдерi
8704 31-ден     Ұшқынды оталатын iштен     15 процент
жанатын двигателi бар 1,25
тоннаға дейiн жүк көтеретiн
жүк автомобильдерi