Об утверждении Карты блоков и месторождений углеводородов, подготовленных к геологическому изучению и освоению
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 ноября 1995 г. N 1552
Во исполнение Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 28 июня 1995 г. N 2350 U952350_ "О нефти" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить Карту блоков и месторождений углеводородов, подготовленных к геологическому изучению и освоению (далее - Карта блоков), с размерами блоков десять минут географической сетки координат.
2. Министерству геологии и охраны недр Республики Казахстан принимать заявки на геологическое изучение и освоение недр по углеводородному сырью в соответствии с настоящей Картой блоков.
3. Установить, что Карта блоков является доступной для ознакомления всем недропользователям и потенциальным претендентам на недропользование.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Геологиялық зерделеу мен игеруге әзiрленген Блоктар мен көмiрсутектерi кен орындарының картасын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1995 жылғы 16 қарашадағы N 1552
"Мұнай туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 28 маусымдағы N 2350 U952350_ Заң күшi бар Жарлығын орындау үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Блоктарының мөлшерi координаттың географиялық торшасымен он минут болатын Блоктары мен көмiрсутектерi кен орындарын геологиялық зерделеу мен игеруге әзiрленген карта /бұдан былай - Блоктар картасы/ бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Геология және жер қойнауын қорғау министрлiгi аталған Блоктар картасына сәйкес көмiрсутегi шикiзаты жөнiнде геологиялық зерделеуге және жер қойнауын игеруге тапсырыстар қабылдасын.
3. Блоктар картасы барлық жер қойнауын пайдаланушылар мен жер қойнауын пайдалануға әуелеттi үмiткерлерге таныстыру үшiн қолайлы болып табылатындығы белгiленсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi