О внесении дополнения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 26 сентября 1995 г. N 1289
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 1995 г. N 1664
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Дополнить постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 26 сентября 1995 г. N 1289 "О ценах на зерно, закупаемое для государственных нужд из урожая 1995 года" пунктом 3 следующего содержания:
"3. Установить цены на закупки зерна риса, проса, ячменя, овса, ржи, гречихи и кукурузы урожая 1995 года для государственных нужд, договоры на которые заключены на условиях, определенных постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 марта 1995 г. N 309 P950309_ "Об обеспечении закупки в государственные ресурсы зерна урожая 1995 года" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 9, ст. 111) в размере 80 процентов от уровня цен, предусмотренного приложением 2 настоящего постановления при закупке АО "Астык" от товаропроизводителей".
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 26 қыркүйектегi N 1280 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1995 жылғы 5 желтоқсандағы N 1664
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Мемлекет мұқтажы үшiн 1995 жылдың егiнiнен сатып алынатын астықтың бағасы туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 26 қыркүйектегi N 1289 қаулысы мынадай мазмұндағы 3-тармақпен толықтырылсын:
"3. "Мемлекеттiк ресурсқа 1995 жылдың астығын сатып алуды қамтамасыз ету туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 21 наурыздағы N 309 қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 9, 111-бап) белгiленген жағдайда оларға жасалған шарттармен мемлекет мұқтажы үшiн 1995 жылдың егiнiнен күрiш, тары, арпа, сұлы, қара бидай, қарақұмық пен жүгерi астығын сатып алу бағасы тауар өндiрушiлерден "Астық" акционерлiк қоғамы сатып алу барысында осы қаулының 2-қосымшасында көзделген баға деңгейiнiң 80 процентi мөлшерiнде белгiленсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi