Об организации пропускного режима и охране аффинажного завода акционерного общества "Балхашмыс"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 1995 г. N 1669
В целях обеспечения защиты государственных секретов и интересов Республики Казахстан, упорядочения режимной деятельности Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Аффинажный завод акционерного общества "Балхашмыс" отнести к особорежимным объектам.
2. Главному управлению Командующего Внутренними войсками Республики Казахстан сформировать в пределах общей численности отдельную специальную комендатуру внутренних войск (войсковая часть) с дислокацией в г. Балхаше Жезказганской области.
3. Акимам Жезказганской области и города Балхаша оказать содействие в расквартировании и социально-бытовом обустройстве войсковой части.
4. Взаимоотношения аффинажного завода акционерного общества "Балхашмыс" и Главного управления Командующего Внутренними войсками Республики Казахстан по содержанию войсковой части, расквартированию, финансированию, обеспечению материальными ресурсами и иными средствами определять согласно заключенному договору между сторонами.
5. Руководству акционерного общества "Балхашмыс" принять меры по организации безопасности технологического процесса и сохранности производимой продукции.
Премьер-министр
Республики Казахстан

"Балқашмыс" акционерлiк қоғамының аффинаж зауытында өткiзу режимiн ұйымдастыру мен оны күзету туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1995 жылғы 6 желтоқсандағы N 1669
Қазақстан Республикасының мемлекеттiк құпиясы мен мүддесiн қорғауды қамтамасыз ету, режимдiк қызметтi реттеу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. "Балқашмыс" акционерлiк қоғамының аффинаж зауыты ерекше режимдi объектiлердiң қатарына жатқызылсын.
2. Қазақстан Республикасының Iшкi әскерлерi Қолбасшысының Бас басқармасы жалпы адам санының шегiнде Жезқазған облысының Балқаш қаласында орналастырылатын iшкi әскерлердiң жеке арнайы комендатурасын (әскери бөлiмiн) жасақтасын.
3. Жезқазған облысы мен Балқаш қалаларының әкiмдерi әскери бөлiмге пәтер беру мен оны әлеуметтiк-тұрмыстық жағынан жайғастыруға жәрдем көрсетсiн.
4. "Балқашмыс" акционерлiк қоғамының аффинаж зауыты мен Қазақстан Республикасы Iшкi әскерлерiнiң Қолбасшысы бас басқармасының әскери бөлiмдi ұстау, пәтер бөлу, қаржыландыру, материалдық ресурстармен және өзге де құралдармен қамтамасыз ету жөнiндегi өзара қарым-қатынастары, тараптар арасында жасалған шартқа сәйкес белгiленсiн.
5. "Балқашмыс" акционерлiк қоғамының басшылығы технологиялық процестiң қауiпсiз жүргiзiлуi мен өндiрiлген өнiмдердiң сақталуын ұйымдастыру жөнiнде шаралар қолдансын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi