О признании утратившим силу постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 сентября 1994 г. N 1020
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 1995 г. N 1727
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Признать утратившим силу постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 сентября 1994 г. N 1020 "О президенте транснационального автомобильного консорциума "Алга-Автомоторс".
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 12 қыркүйектегi N 1020 қаулысының күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1995 жылғы 14 желтоқсан N 1727
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Алға-Автомоторс" ұлтаралық автокөлiк консорциумының президентi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 12 қыркүйектегi N 1020 қаулысының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары