Вопросы Постоянного Представительства Республики Казахстан при Отделении Организации Объединенных Наций и других международных организациях в Женеве (Швейцарская Конфедерация) и Посольства Республики Казахстан в Швейцарской Конфедерации
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 1995 г. N 1730
Во исполнение Указов Президента Республики Казахстан от 4 декабря 1995 г. N 2664 U952664_ "Об открытии Постоянного Представительства Республики Казахстан при Отделении Организации Объединенных Наций и других международных организациях в Женеве (Швейцарская Конфедерация) и от 4 декабря 1995 г. N 2665 U952665_ "Об открытии Посольства Республики Казахстан в Швейцарской Конфедерации" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить штатную численность Постоянного Представительства и Посольства Республики Казахстан в количестве 17,5 единиц.
2. Установить Постоянному Представителю при Отделении ООН и других международных организациях в Женеве и Послу Республики Казахстан в Швейцарской Конфедерации должностной инвалютный оклад в размере 2500 долларов США.
Должностные оклады сотрудников Постоянного Представительства и Посольства установить, исходя из инвалютного оклада Постоянного Представителя и Посла Республики Казахстан в соответствии со штатным расписанием.
3. Установить отчисления на оказание медицинской помощи сотрудникам Постоянного Представительства и Посольства в размере 2 процентов от фонда заработной платы в иностранной валюте.
4. Министерству иностранных дел по согласованию с Министерством финансов Республики Казахстан утвердить штатное расписание и смету расходов Постоянного Представительства при Отделении ООН и других международных организациях в Женеве и Посольства Республики
Казахстан в Швейцарской Конфедерации.
5. Министерству иностранных дел Республики Казахстан
финансирование Посольства и Постоянного Представительства
осуществлять в пределах предусмотренных ассигнований на 1996 год.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан

Женевадағы (Швейцария конференциясы) Бiрiккен Ұлттар Ұйымы бөлiмшесiнiң және басқа да халықаралық ұйымдардың жанындағы Қазақстан Республикасының Тұрақты Өкiлдiгiнiң және Швейцария Конфедерациясындағы Қазақстан Республикасы Елшiлiгiнiң мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1995 жылғы 15 желтоқсандағы N 1730
"Женевадағы (Швейцария конференциясы) Бiрiккен Ұлттар Ұйымы Бөлiмшесiнiң және басқа да халықаралық ұйымдардың жанындағы Қазақстан Республикасының Тұрақты өкiлдiгiн ашу туралы" 1995 жылғы 4 желтоқсандағы N 2664 U952664_ және "Швейцария Конфедерациясында Қазақстан Республикасының Елшiлiгiн ашу туралы" 1995 жылғы 4 желтоқсандағы N 2665 U952665_ Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлықтарын орындау үшiн Қазақстан Республикасы Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Тұрақты Өкiлдiгi мен Елшiлiгiнiң штат саны 17,5 адам болып бекiтiлсiн.
2. Женевадағы БҰҰ Бөлiмшесiнiң және басқа да халықаралық ұйымдардың жанындағы Қазақстан Республикасының Тұрақты Өкiлi мен Швейцария Конфедерациясындағы Елшiсiнiң лауазымдық шетелдiк валютадағы жалақысы 2500 АҚШ доллары мөлшерiнде бекiтiлсiн.
Тұрақты Өкiлдiк пен Елшiлiктiң қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақылары Қазақстан Республикасының Тұрақты Өкiлi мен Елшiсiнiң шетелдiк валютадағы жалақысы ескерiлiп, штаттық кестеге сәйкес белгiленсiн.
3. Тұрақты Өкiлдiк пен Елшiлiктiң қызметкерлерiне медициналық көмек көрсетуге аударымдар шетелдiк валютадағы еңбекақы қорының 2 процентi мөлшерiнде белгiленсiн.
4. Сыртқы iстер министрлiгi Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiмен бiрлесiп Женевадағы БҰҰ Бөлімшесiнiң және басқа да халықаралық ұйымдардың жанындағы Тұрақты Өкiлдiгi мен Швейцария Конфедерациясындағы Қазақстан Республикасы Елшiлiгiнiң штаттық
кестесi мен шығыстар сметасын бекiтсiн.
5. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi елшiлiк
пен тұрақты өкiлдiктiң қаржыландырылуын 1996 жылға арналып
қарастырылған қаражат шегiнде жүзеге асырсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары