О структуре центрального аппарата Министерства социальной защиты населения Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1785. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 26 декабря 1996 г. N 1634. ~P961634
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить структуру центрального аппарата Министерства социальной защиты населения Республики Казахстан согласно приложению, исходя из предельной численности работников центрального аппарата в количестве 113 единиц. <*>
Сноска. В пункте 1 заменена цифра - постановлением Правительства РК от 27 марта 1996 г. N 359.
2. Разрешить Министерству социальной защиты населения Республики Казахстан иметь 4 заместителей Министра, в том числе одного первого, а также коллегию в количестве 9 человек. <*>
Сноска. В пункте 2 заменены цифры - постановлением Правительства РК от 27 марта 1996 г. N 359.
3. Установить для центрального аппарата Министерства социальной защиты населения Республики Казахстан лимит служебных легковых автомобилей в количестве 5 единиц. <*>
Сноска. В пункте 3 заменены цифры - постановлением Правительства РК от 27 марта 1996 г. N 359.
4. Признать утратившими силу:
постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 4 октября 1994 г. N 1107 "О структуре центрального аппарата Министерства социальной защиты населения Республики Казахстан";
постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 26 апреля 1995 г. N 559 "О введении дополнительной единицы заместителя Министра социальной защиты населения Республики Казахстан".
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1785
Структура
центрального аппарата Министерства
социальной защиты населения Республики Казахстан <*>
Сноска. Приложение утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 марта 1996 г. N 359.

Қазақстан Республикасының Халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1995 жылғы 19 желтоқсан N 1785. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1996.12.26. N 1634 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi орталық аппаратының құрылымы қосымшаға сәйкес, орталық аппарат қызметкерлерiнiң шектi саны негiзiнде 113 адам болып бекiтiлсiн. <*>
Ескерту. 1-тармаққа өзгерiс енгiзiлдi - ҚР Үкiметiнiң 1996.
03.27. N 359 қаулысымен.
2. Қазақстан Республикасының Халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiне министрдiң 4 орынбасарын, оның iшiнде бiр бiрiншi орынбасарын ұстауға, сондай-ақ 9 адамнан тұратын алқасы болуына рұқсат етiлсiн. <*>
Ескерту. 2-тармаққа өзгерiс енгiзiлдi - ҚР Үкiметiнiң 1996.
03.27. N 359 қаулысымен.
3. Қазақстан Республикасының Халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiнiң орталық аппараты үшiн 5 қызметтiк жеңiл автомобиль лимитi белгiленсiн. <*>
Ескерту. 3-тармаққа өзгерiс енгiзiлсiн - ҚР Үкiметiнiң
1996.03.27. N 359 қаулысымен.
4. "Қазақстан Республикасының Халықты әлеуметтiк қорғау
министрлiгi орталық аппаратының құрылымы туралы" Қазақстан
Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 4 қазандағы N 1107
қаулысының;
"Қазақстан Республикасының Халықты әлеуметтiк қорғау
министрiнiң қосымша бiр орынбасарын енгiзу туралы" Қазақстан
Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 26 сәуiрдегi N 559
қаулысының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1995 жылғы
19 желтоқсандағы
N 1785 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының Халықты әлеуметтiк қорғау
министрлiгi орталық аппаратының
Құрылымы
Басшылық
Зейнетақы қоры iстерi жөнiндегi бас басқарма
Қаржы-экономика басқармасы
Зейнетақылық қызмет көрсетудi ұйымдастыру басқармасы
Әлеуметтiк көмек басқармасы
Протездеу iстерi және ақпаратпен қамтамасыз ету басқармасы
Заң және ұйымдастыру-кадр жұмыстары басқармасы
Бухгалтерлiк есеп бөлiмi
Аударма және бұқаралық ақпарат құралдарымен жұмыс бөлiмi
Жалпы бөлiм