О структуре центрального аппарата Таможенного комитета Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1797. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 18 декабря 1996 г. N 1551 ~P961551.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить структуру центрального аппарата Таможенного комитета Республики Казахстан согласно приложению, исходя из предельной численности работников центрального аппарата в количестве 210 единиц.
2. Разрешить Таможенному комитету Республики Казахстан иметь 6 заместителей Председателя, в том числе одного первого, а также коллегию в количестве 11 человек. <*>
Сноска. В пункте 2 заменены цифры - постановлением Правительства РК от 29 мая 1996 г. N 661.
3. Установить для центрального аппарата Таможенного комитета
Республики Казахстан лимит служебных легковых автомобилей в
количестве 9 единиц.
<*>
Сноска. В пункте 3 заменена цифра - постановлением
Правительства РК от 7 февраля 1996 г. N 175.
4. Признать утратившими силу пункты 3-5 постановления Кабинета
Министров Республики Казахстан от 29 августа 1995 г. N 1195 "Об
отдельных вопросах Таможенного комитета при Кабинете Министров
Республики Казахстан".
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики казахстан
от 19 декабря 1995 г. N 1797
Структура
центрального аппарата Таможенного
комитета Республики Казахстан
Руководство
Управление организации таможенного контроля
Управление организации борьбы с контрабандой и нарушениями
таможенных правил
Управление таможенных доходов
Управление организации таможенной охраны и режима
Управление финансирования и материально-технического обеспечения
таможенных органов
Управление кадров
Управление организации работы аппарата
Управление автоматизации таможенного контроля и таможенной
статистики
Управление внешних связей
Юридический отдел
Отдел собственной безопасности
Отдел защиты информации
Пресс-служба
Представительство Таможенного комитета Республики Казахстан при
Государственном таможенном комитете Российской Федерации

Қазақстан Республикасының Кеден комитетi орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1995 жылғы 19 желтоқсан N 1797. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1996.12.18. N 1551 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Кеден комитетi орталық аппаратының құрылымы қосымшаға сәйкес, орталық аппарат қызметкерлерi шектi санының негiзiнде 210 адам болып бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Кеден комитетiне төрағаның 6 орынбасарын, оның iшiнде бiр бiрiншi орынбасарын, сондай-ақ 11 адамдық алқа ұстауына рұқсат етiлсiн. <*>
Ескерту. 2-тармаққа өзгерiс енгiзiлдi - ҚРМК-нiң 1996.02.07.
N 175 қаулысымен.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерiс енгiзiлдi - ҚРҮ-нiң 1996.05.29.
N 661 қаулысымен.
3. Қазақстан Республикасының Кеден комитетi орталық аппараты
үшiн 9 қызметтiк жеңiл автомобиль лимитi белгiленсiн.
<*>
Ескерту. 3-тармаққа өзгерiс енгiзiлдi - ҚРМК-нiң 1996.02.07.
N 175 қаулысымен.
4. "Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы
Кеден комитетiнiң жекелеген мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 29 тамыздағы N 1195 қаулысының 3-5
тармақтарының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1995 жылғы 19 желтоқсандағы
N 1797 қаулысына
Қосымша
Қазақстан Республикасының Кеден комитетi орталық
аппаратының
ҚҰРЫЛЫМЫ
Басшылық
Кеден бақылауын ұйымдастыру басқармасы
Контрабандамен және кеден ережесiн бұзушылармен күрестi
ұйымдастыру басқармасы
Кеден кiрiсi басқармасы
Кеден күзетi мен режимiн ұйымдастыру басқармасы
Кеден органдарын қаржыландыру және материалдық-техникалық
қамтамасыз ету басқармасы
Кадр басқармасы
Аппарат қызметiн ұйымдастыру жөнiндегi басқарма
Кеден бақылауы мен кеден статистикасын автоматтандыру басқармасы
Сыртқы байланыстар басқармасы
Заң бөлiмi
Өзiнiң жеке қауiпсiздiгi бөлiмi
Ақпаратты қорғау бөлiмi
Баспасөз қызметi
Ресей Федерациясы Мемлекеттiк Кеден комитетiнiң жанындағы
Қазақстан Республикасы Кеден комитетiнiң Өкiлдiгi