О структуре центрального аппарата Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1801. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 декабря 1996 г. N 1656 ~P961656.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить структуру центрального аппарата Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан согласно приложению, исходя из численности работников центрального аппарата в количестве 190 единиц.
2. Разрешить Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан иметь 5 заместителей Министра, в том числе одного первого, а также коллегию в количестве 12 человек. <*>
Сноска. В пункте 2 заменена цифра - постановлением Правительства РК от 28 июня 1996 г. N 808.
3. Установить для центрального аппарата Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан лимит служебных легковых автомобилей в количестве 6 единиц. <*>
Сноска. В пункте 3 заменена цифра - постановлением Правительства РК от 28 июня 1996 г. N 808.
4. Признать утратившими силу:
постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 5 декабря 1994 г. N 1365 "О структуре центрального аппарата Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан";
постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 апреля 1995 г. N 593 "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 5 декабря 1994 г. N 1365".
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1801
Структура
центрального аппарата Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
Сноска. Внесены изменения - постановлением Правительства РК
от 18 апреля 1996 г. N 472.
Главное управление прогнозирования и совершенствования
рыночных структур
Главное управление выработки политики в земледелии
Главное управление выработки политики в животноводстве с
Госплеминспекцией
Главное управление финансово-инвестиционной политики
Главное управление технической политики и сервиса
с Госсельтехнадзором
Государственная ветеринарная инспекция (на правах Главного
управления)
Главное управление кадровой и правовой политики
Управление международного сотрудничества
Управление рыбного хозяйства
Управление маркетинговых исследований с Госинспекцией по
качеству сельхозпродукции
Управление научного обеспечения АПК
Хозяйственное управление

Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1995 жылғы 19 желтоқсан N 1801. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1996.12.27. N 1656 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi Қаулы Етедi:
1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi орталық аппаратының құрылымы қосымшаға сәйкес, орталық аппараты қызметкерлерiнiң шектi саны негiзiнде 190 адам болып бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiне министрдiң 5 орынбасарын, соның iшiнде бiр бiрiншi, сондай-ақ саны 12 адамдық алқа ұстауына рұқсат берiлсiн. <*>
ЕСКЕРТУ. 2-тармаққа өзгерiс енгiзiлдi - ҚРҮ-нiң 1996.06.28.
N 308 қаулысымен.
3. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң
орталық аппаратына 6 қызметтiк жеңiл автомобиль лимитi белгiленсiн.
<*>
ЕСКЕРТУ. 3-тармаққа өзгерiс енгiзiлдi - ҚРҮ-нiң 1996.06.28.
N 308 қаулысымен.
4. Мыналардың күшi жойылған деп танылсын:
"Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi орталық
аппаратының құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер
Кабинетiнiң 1994 жылғы 5 желтоқсандағы N 1365 қаулысы;
"Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 5
желтоқсандағы N 1365 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан
Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 28 сәуiрдегi N 593
қаулысы.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1995 жылғы
19 желтоқсандағы
N 1801 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
министрлiгi орталық аппаратының
Қ Ұ Р Ы Л Ы М Ы
Болжамдау және нарық құрылымдарын жетiлдiру
бас басқармасы
Егiншiлiктегi саясатты әзiрлеу бас басқармасы
Мемтұқыминспекциясымен мал шаруашылығы саясатын әзiрлеу
бас басқармасы
Қаржы-инвестициялық саясат бас басқармасы
Техникалық саясат және Мемауылшаруашартехқадағалаумен бiрге
қызмет көрсету басқармасы
Заңды тұлға құқындағы Мал дәрiгерлiгi комитетi
<*>
Кадр және құқықтық саясат бас басқармасы
Халықаралық ынтымақтастық басқармасы
Балық шаруашылығы басқармасы
Ауыл шаруашылығы өнiмдерiнiң сапасы жөнiндегi мемлекеттiк
инспекциясымен бiрге маркетинг зерттеулерi басқармасы
АӨК-нi ғылыми қамтамасыз ету басқармасы
Шаруашылық басқармасы
Ескерту. Қосымшаға өзгерiстер енгiзiлдi - ҚРҮ-нiң 1996.04.18.
N 472 қаулысымен.