Отдельные вопросы Министерства финансов Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1812. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 декабря 1996 г. N 1653. ~P961653
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 1995 г. N 1442 P951442_ "О сокращении численности аппарата и расходов на содержание центральных исполнительных органов Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить структуру центрального аппарата Министерства финансов Республики Казахстан согласно приложению 1.
2. Разрешить Министерству финансов Республики Казахстан иметь 6 заместителей Министра, в том числе двух первых, и коллегию в количестве 13 человек. <*>
Сноска. В пункте 2 заменена цифра - постановлением Правительства РК от 13 сентября 1996 г. N 1117 P961117_ .
3. Установить лимит служебных легковых автомобилей в количестве 27 единиц согласно приложению 2.
4. Установить общую численность работников Казначейства при Министерстве финансов Республики Казахстан (с расчетно-кассовыми центрами) в количестве 4600 единиц, в том числе центрального аппарата - 130 единиц.
5. Разрешить Казначейству при Министерстве финансов Республики Казахстан иметь трех заместителей начальника, в том числе одного первого.
6. Предоставить право Министру финансов Республики Казахстан:
утверждать структуру и штатное расписание центральных аппаратов Казначейства, Комитета финансово-валютного контроля и Комитета по использованию иностранного капитала в пределах установленной им численности;
устанавливать подведомственным местным исполнительным органам лимиты численности и фонда оплаты труда их работников в пределах утвержденных для них показателей.
7. Впредь, до утверждения новых условий оплаты труда центральных и местных исполнительных органов, сохранить для работников Казначейства, Комитета финансово-валютного контроля, Комитета по использованию иностранного капитала при Министерстве финансов Республики Казахстан, а также для работников расчетно-кассовых центров, перешедших в Казначейство, ранее установленные им условия оплаты труда.
8. Министерству финансов Республики Казахстан в месячный срок разработать и представить на утверждение в Правительство Республики Казахстан проекты положений о Министерстве, Главной налоговой инспекции, Казначействе, Комитете финансово-валютного контроля и Комитете по использованию иностранного капитала.
9. Министерству финансов по согласованию с Министерством юстиции Республики Казахстан в двухмесячный срок внести в Правительство Республики Казахстан предложения о приведении ранее принятых решений Правительства Республики Казахстан в соответствие с настоящим постановлением.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1812
С Т Р У К Т У Р А
центрального аппарата
Министерства финансов Республики Казахстан
Руководство
Главная налоговая инспекция
Департамент государственного бюджета
Департамент методологии, организации и контроля
бухгалтерского учета и отчетности
Департамент отраслей материального производства
Департамент социальной сферы
Департамент по организации работы аппарата
и материально-технического обеспечения системы
Управление агропромышленного комплекса и охраны природы
Управление прогнозирования доходов
Управление валютных операций и мониторинга внешнего долга
Управление межгосударственных отношений
Управление оборонного комплекса и правоохранительных органов
Управление государственного аппарата
Управление кадров и учебных заведений
Департамент юридической службы
<*>
Пресс-служба
Сноска. Приложение 1 - с изменениями, внесенными постановлением
Правительства Республики Казахстан от 14 марта 1996 г. N 312.
Центральные исполнительные органы
при Министерстве финансов Республики Казахстан
Казначейство
Комитет финансово-валютного контроля
Комитет по использованию иностранного капитала
Приложение 2
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1812
ЛИМИТ
количества служебных легковых автомобилей
Единиц
Всего                                         27
из них:
для центрального аппарата Министерства        17
для центрального аппарата Комитета
финансово-валютного контроля                   4
для центрального аппарата Комитета
по использованию иностранного капитала         3
для центрального аппарата Казначейства         3

Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң жекелеген мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1995 жылғы 19 желтоқсан N 1812. Күшi жойылды - ҚР Үкiметiнiң 1996.12.27. N 1653 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдары аппаратының санын оны ұстауға жұмсалатын шығындарды қысқарту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 2 қарашадағы N 1442 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi орталық аппаратының құрылымы 1 қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне министрдiң 6 орынбасарын, соның iшiнде екi бiрiншi орынбасар және саны 13 адамнан тұратын алқа ұстауына рұқсат етiлсiн. <*>
ЕСКЕРТУ. 2-тармаққа өзгерiс енгiзiлдi - ҚРҮ-нiң 1996.09.13.
N 1117 қаулысымен.
3. 2 қосымшаға сәйкес 27 қызметтiк жеңiл автомобиль лимитi белгiленсiн.
4. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi жанындағы Қазынашылық қызметкерлерiнiң жалпы саны (есептеу-кассалық орталықтармен бiрге) 4600 адам, соның iшiнде орталық аппаратта - 130 болып белгiленсiн.
5. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi жанындағы Қазынашылықта бастықтың үш орынбасары, соның iшiнде бiр бiрiншi орынбасар ұстауға рұқсат етiлсiн.
6. Қазақстан Республикасының Қаржы министрiне:
Қазынашылықтың, Қаржы-валюталық бақылау комитетiнiң және Шетел капиталын пайдалану жөнiндегi комитеттiң құрылымы мен штат кестесiн оларға белгiленген адам саны шегiнде бекiту;
бағынысындағы жергiлiктi атқарушы органдарға адам саны мен олардың қызметкерлерiне еңбекақы төлеу қорын олар үшiн бекiтiлген көрсеткiштер шегiнде белгiлеу құқығы берiлсiн.
7. Алдағы уақытта орталық және жергiлiктi атқарушы органдардың еңбегiне ақы төлеудiң жаңа шарттары бекiтiлгеннен дейiн, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi жанындағы Қазынашылықтың, Қаржы-валюталық бақылау комитетiнiң, Шетел капиталын пайдалану жөнiндегi комитеттiң қызметкерлерi, сондай-ақ есептеу-кассалық орталықтардың Қазынашылыққа ауысқан қызметкерлерi үшiн оларға еңбекақы төлеудiң бұдан бұрын белгiленген шарттары сақталатын болсын.
8. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi бiр ай мерзiмде Министрлiк, Бас салық инспекциясы, қазынашылық, Қаржы-валюталық бақылау комитетi және шетел капиталын пайдалану жөнiндегi комитет туралы ережелердiң жобаларын әзiрлеп, Қазақстан Республикасының Үкiметiне бекiтуге ұсынатын болсын.
9. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Әдiлет
министрлiгiмен келiсiм бойынша екi ай мерзiмде Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң бұдан бұрын қабылдаған шешiмдерiн осы
қаулыға сәйкес келтiрсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1995 жылғы
19 желтоқсандағы
N 1812 қаулысына
1 қосымша
Қазақстан Республикасы қаржы министрлiгi
орталық аппаратының
Құрылымы
Басшылық
Бас салық инспекциясы
Мемлекеттiк бюджет департаментi
Бухгалтерлiк есеп пен есептеме әдiстемесi, оны ұйымдастыру және
бақылау департаментi
Материалдық өндiрiс салалары департаментi
Әлеуметтiк сала департаментi
Аппараттың жұмысын ұйымдастыру және жүйенi
материалдық-техникалық қамтамасыз ету жөнiндегi департамент
Агроөнеркәсiп кешенi және табиғат қорғау басқармасы
Кiрiстердi болжамдау басқармасы
Валюталық операциялар және сыртқы борыштар мониторингi
басқармасы
Мемлекетаралық қатынастар басқармасы
Қорғаныс кешенi және құқық қорғау органдары басқармасы
Мемлекеттiк аппарат басқармасы
Кадрлар және оқу орындары басқармасы
Заң қызметi департаментi
<*>
Баспасөз қызметi
Қазақстан Республикасы қаржы министрлiгi жанындағы
орталық атқарушы органдар
Қазынашылық
Қаржы-валюталық бақылау комитетi
Шетел капиталын пайдалану жөнiндегi комитет
Ескерту. 1-қосымшаға өзгерiс енгiзiлдi - ҚРҮ-нiң 1996.03.14.
N 313 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1995 жылғы 19 желтоқсандағы N 1812 қаулысына 2 қосымша
Қызмет бабында пайдаланатын жеңiл автомобильдер
санының
Лимитi
Саны
Барлығы                                          27
соның iшiнде:
Министрлiктiң орталық аппараты үшiн              17
Қаржы-валюталық бақылау комитетiнiң орталық
аппараты үшiн                                    4
Шетел капиталын пайдалану жөнiндегi
комитеттiң орталық аппараты үшiн                 3
Қазынашылық орталық аппараты үшiн                3